Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mám otázku : Chtěl bych se zeptat na Váš názor, myslíte že si mám nechat nadávat do homosexuálů kvůli tomu že je mým snem milovat se s ruským kosmonautem ?

    p.s. jsem hetero
    • O5 si nás přesvědčil, že jsi teplý prase Semjon Gayínek!!!
      YEAH !!!
      • buď tak laskav a najdi si svůj nick, mám teď nějaké problémy tak si najdi jiného gájínka, dík za pochopení
        • Proč, Semjone Gayínku, nikdo nemá rád vás teplouše???
          Protože jste z toho teplení totálně vymaštění vepři!!!
          Chachachááá!!!
          • pěkné *3* jsi moudrý muž
    • buď v klidu, mám stejné představy, sice jsem holka, ale to máš fuk *3*
  • Přestaňme se prosím urážet, buďme tolerantní a respektujme jiný názor. Nadávky nikam nevedou, nic neřeší, díky a přeji všem hezký den... *3*
  • Homosexoteplobůzo Semjon Gayínek je o5 na kolenou, kope kolem sebe jako chcípající kobyla!!!
    Tam jsme ho chtěli mít a proto my rozumní - ROFL !!!
    • ... moudrost tě minula na míle, osle :)))
    • díky BTW, hned je na světě lépe
  • dearputin.com
    • rusácký zm..d zůstane jen rusáckým zm..dem i když ho někteří pomatenci nazvou hrdinou.
      • Ale on je opravdu hrdina, dokázal v té obrovské zemi (federaci) to, co před ním žádný ruský prezident (nebavím se o CCCP). Ano, musí být svým způsobem diktátor, jen tak lze totiž tak obrovskou zemi udržet jednotnou a v prosperitě i do budoucna.
        • v prosperitě ?
  • všechny noviny kromě parlamentních listů by měli zakázat a kavárenské povaleče nahnat do uranových dolů
    • nebo do plzeňských gay barů, tam by jsme jim ukázali věci *15*
  • Stalinismus brzy ovládne celou čechii.


    vivat Zeman
  • Chcete zkazit chuť k jídlu???
    K zblití:
    https://ctrlv.cz/WGG0
    • vždy když si zkazit chuť tak si přečtu příspěvky místní rudé chátry *11*
  • Nevlastní brácha Sobotky, vrah a fasista jácenuk byl rozstřilen na své si chatě, fašistické z mejdanu si vyřizují účty
    • Děkujeme ti všichni za radostnou zprávu, fantazie.
    • neopakovatelné jsou tvoje výlevy blbosti.Už chodíš i na velkou?Vypadá to zatím že ne.A ONO se ti to tlačí na mozek.
  • náhodou, kde je Sparta? Tady lítají špunty od šampáňa i ohňostroj byl, jen ta Sparta je někde zalezlá.
  • Střízlivý pohled.

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Marenka-Dnes-padouch-a-populista-zitra-prezident-a-hrdina-Zmeni-volicska-revoluce-zapadni-svet-Zeman-Babis-Trump-433153

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit