Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Jinak pokud jsi holka jako já tak si stáhni a pusť z ulož to kreslený americký
    setiál Daria. Je opravdu úžasný. Nekec.
  • Kyjev opravuje Ústavu, USA odkrývá karty
    Vrchní rada Ukrajiny projednala úpravy hlavního zákona země, týkající se decentralizace, podle Minské dohody. V předvečer hlasování prezident Ukrajiny Petr Porošenko nečekaně provedl úpravu již dříve jím navrženého projektu změn Ústavy.
    Úprava se týká zvláštního statusu jednotlivých oblastí Donbasu. Byla zařazena do textu samotné Ústavy v přechodné situaci, v té době, kdy tato norma figurovala v přechodných obdobích zákonného projektu o změně Ústavy. Tímto způsobem teď získává velkou právnickou váhu — v budoucnosti bude Rada muset překonat větší množství právních překážek, aby ji mohla změnit. Ovšem úprava nebyly odsouhlaseny se samostaně vyhlášenými republikami. Kromě toho, zvláštní status dostává podle návrhu Donbas dočasně, a ne trvale.
    V den hlasování v parlamentu vznikl skandál kvůli otázce o statusu Donbasu. Poslanci řekli, že nebudou podporovat tento projekt. A sdělovací prostředky prohlásily, že úprava, zavedená prezidentem pod tlakem Západu — v těchto dnech se v Kyjevě nacházela na návštěvě Nulandová a, jak sdělily sdělovací prostředky, prováděla setkání s poslanci Rady, aby je přesvědčila o podpoře zákonného projektu. Mimochodem, kromě Victorie Nulandové na hlasování přijel do parlamentu i velvyslanec USA v Kyjevě Geoffrey Pyott.
    Porošenko ve svém vystoupení před poslanci popíral tlak ze strany Západu na Kyjev a tím potvrdil, že že určitou roli tento faktor sehrál.
    „Na nás — na Ukrajinu, na ukrajinskou moc a na mne, jako na ukrajinského prezidenta, nikdo netlačí a tlačit nemůže… Ano, naši američtí a evropští partneři… projevují zcela oprávněný zájem na úspěšnosti ústavního procesu. Ale rozhodnout se musíme my — prezident, Vrchní rada… My máme větší zájem než USA nebo Evropa na řešení krize v Donbasu politicky — diplomatickou cestou", řekl Porošenko.
    Přitom dodal, že jestliže Ukrajina nepřijme změny Ústavy, zůstane bez podpory mezinárodních partnerů. Nakonec Rada přijala rozhodnutí předat projekt Ústavnímu soudu.
    Nulandová kometovala rozhodnutí parlamentu Ukrajiny s tím, že změny, které provedl Kyjev v Ústavě, umožňují mluvit o tom, že ukrajinská vláda splnila své závazky podle Minské dohody. „To bude odpověď na jakékoliv dotazy ohledně dodržování Minské dohody Ukrajinou, jestli přicházejí tyto dotazy z Doněcka a z Luganska, nebo z Moskvy, a teď (Kyjev) může říkat: „Naše závazky jsou splněny, ohledně vás (Donbasu) zůstává otázka", — prohlásila pomocnice generálního tajemníka USA.
    Zástupci samostatně prohlášených republik — Doněcké lidové a Luganské lidové republiky, se kterými musí být odsouhlasena ústavní reforma, prohlásili, že jednání Kyjeva nemá vztah k minskému procesu. Hlava Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko v komentáři rozhodnutí Rady prohlásil, že „Ukrajina prostě sabotuje a formalizuje proces Minské dohody". Politický představitel DLR v Minsku Denis Pušilin dodal, že ty dokumenty, které se projednávaly ve Vrchní radě ohledně samostatně prohlášených republik, nemají nic společného s minským procesem. Dokonce sami poslanci přiznávají, že se jedná o upevnění moci Porošenka. On sám to může nazývat jak chce, ale ve skutečnosti změny upevňují jeho osobní moc. Ohledně zvláštního statusu Donbasu Porošenko provedl změny ne v „těle" Ústavy, ale v přechodných pozicích. A ty se regulují zvláštním zákonem. V podstatě, když přestanou platit přechodné pozice, přestanou platit všechny Porošenkovy úpravy"
    „K dnešnímu dni se nic nezměnilo v ukrajinském zákonodárství. Ani o píď jsme se nepřiblížili ke splnění „Minsku". Není to ani imitace. Nazval bych to drzým podvodem. Porošenko říká „já provádím decentralizaci" a ve skutečnosti sebe prohlašuje monarchou", říká politolog!!!
    • budeš tu publikovat i druhý díl ?
  • Jo jo Simone, jsem Pavlík, Ivan, zlej troll, pusinka, američanka Simonka, Lary, Pamela, hrdina Putin, Bc. KaKa... Jsem každej z nich pod tvou imaginarní přezdívkou IVAN...
    Zdá se tedy, že nás Ivanů je většina, v podstatě jsme však jako jeden. To se o Amrdolech říci nedá a to mne nesmírně těší, jeden názor sdílí většina, která s tebou jako obvykle vymetla, utřinose...

    *15* *15* *15*
    • Pamela
      Já jsem holka tedy ta Simona.

      američanka ani Pamela nejsi zlato. Ty nicky jsem stvořila já. Ty jsi pouze ukradl.

      A to že jsi deset různých přispěvatelů je všem jasný tak si moc nefandi.
      Jednak tě prozradí slovník ( makak gay klub Tečka..) a občas i ta barva za jménem.
      • "Barva", ikona za jménem je můj řádně registrovaný nick, slovník a slovní vazby používám od dalších přispěvatelů, jelikož se mi tyto líbí a přesně vystihují tvůj pokřivený charakter, charakter vlastizrádce a prodejné amrdolské děvy.
        Pokud máš pocit, že ti tady něco chybí, máš možnost vycestovat do tebou milovaných USA, nikdo tě zde nedrží, drátěnou oponu již nemáme. Zapomeň ovšem na to, že se většina bude přizpůsobovat menšině, to už tady bylo ! Vašek prdí v plechovce a tím to skončilo.
        • Pamela
          Já jsem v demokratické EU spokojená.

          Ty na ni pliveš od rána do noci takže neváhej a jeď pryč.

          Značně pokřivený charakter máš ty když měsíce kadeš jména i nicky.
  • Pamela
    Ivane přečetla jsem tě dobře. Jsi zákeřný ubožák průhledný jako voda.

    Počkáš až tu soupeřka není a pak vylezeš s hromadou špíny a pomluv.
    Už jsem v životě potkala rúzné lidičky ale většího darebáka než jsi ty ne.

    Nyní jdu. Ty si tu můžeš smrdět jako vždy až do rána pod 190 nicky nulo bez života.
  • Ty jsi holka asi jako já chlap trapnej Simone *15*
    • Pamela
      Já jsem holka tedy ta Simona

      Zato ty jsi směšný proruský zloděj nicků vystupující pod jménem pavlík.-

      I když docela bych tomu věřila že jsi holka jako já. to by vysvětlovalo tvou nenávist
      a zapšklost se kterou chceš ubližovat protože jsem hezčí a štastnější než ty.
      Já tu dva dny nebyla za tebe lze najít každý den na všech článcích.

      Vzhledem k tomu že jsi tu neustále budeš postarší bréca co si zpackala život a nyní se
      hojí anonymním pliváním. Tak si to užij chudinko.
  • Čapisrale jsi trapný, najdi si svůj nick, ju? *3*
    • Pamela
      Já si nick našla. problém je v tom že ho neustále kradeš Ivane.

      Jdi se konečně léčit kleptomane.

      i to ju jen opisuješ. s tím jsem tu přišla já. jsi chudák bez nápádů.
    • Jo to on umí, bolševik. Krást, bonzovat a ničit, jako jeho fotr.
      • Pamela
        Za komunistické zločince - putinovce tu kopeš ty ulhaný Ivane.

        Já jsem demokratka.
  • Pamela
    Dědouškové mějte pěkný večer. Když dovolíte ráda bych si zašla na holčičí večírek ju.
    polštářová bitva. pleťová maska a drbání při dobrém jídle. *14* *14*

    Jinak ráda bych vám poděkovala za tu hromadu titulů co jsem od vás dostala *16* *16* *16*
    Slepice - kvokaléna- kdákaléna- velryba- velryba po sezoně- škatule- tlamička
    - husa- bůůů Milka - méééééééééé-

    Hlavně že vy jste zlatí že pánové tvorstva. Celé mládí běháte s pistolema a křičíte bum bum ale v dospělosti máte s mířením problém - jak v ložnici tak i na WC.

    Vaše tygřice ale když si ji zkrotíte tak hodná milá kočička Simonka. Pa
    • Ty jsi vocas, šedivá tygřice s lysinou v garsonce *15*
      Mazej do gayklubu Tečko.

      *11* *11* *11*
      • Pamela
        Já jsem pěkná mladá holčina a jsem ráda že se užíráš bezmocnou závistí.

        Tobě Ivane vadí že jsem holka - takže do gay klubu patříš spíše ty.

        A s neexistujícím Tečkou už jdi do rudého háječku nudná ohraná desko.
        Když jsem tu začínala tvrdil jsi nám že Tečka je jako anonym. Takže v tom máš dost zmatek
  • Putina ukamenuje jeho vlastní národ, až na chvilku několik ruských mužiků vystřízliví.
  • Putin se činí!
    • je to náš Sovětský terorista, nikdo jiný se mu nevyrovná!
  • kyjevší náckové o sobě dali zase vědět
    • mně se ale nevyrovnají, břídilové

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit