Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • že Jaceňuk spadne do díry, kterou pracně kope pro Putina. Také jeho prohlášení mají krátké nohy. Je totiž přejedený americkým chlebem a chraptí od zpívání jejich písní. Když tam chce, přidejme mu na letenku. V lékárně v Kyjevě nemají to, co mu nespadlo ani z letadla.
  • Štvavá kampaň Ruských komunistických fašistů je zaměřena na celý svět s cílem vyprovokovat válku, protože CCCP chcípá na neschopnost žít v míru.
    • Pravda pravdoucí.
    • ty nemáš nikdy volno?
  • Neni pravda, ze mne fotr zplodil tak, ze obkrocil prasnici. To sou komouske lzi! Vy socki nuli bezte vsichni do p r d e l e !
    .
    • Hlavně že umíš sprostě nadávat, radši si zopakuj pravopis inteligente.
    • Tví soudruzi rodiče jsou obyčejné komunistické p´če!
      • Volal jsi mě? Já nepolitikařím, hlavní jsou many!
  • Náš nejvěčí převeliký soudruch Putin je jediný opčan na světě kerý umí podojit kozla. Proto je nenahraditelný!
    • me e ééé, méé mé néé!
  • Dohoda v Ženevě zní celkem rozumně. Jenomže jak dopadla dohoda v Kyjevě po Majdanu?
    Jsem schopen uvěřit, že ozbrojenci na východě odevzdají zbraně. Ale nevěřím, že to udělá Pravý Sektor. Vylízané mozky, pouliční lůza, která si teď užívá pocit moci, odvezdá zbraně a stanou se z nich zase nýmandi jako předtím? Ani náhodou. Jediná možnost pro Kyjev je nabídnout jim místa v policii a armádě. Ale podle podmínek MMF je na programu masivní propouštění státních zaměstnanců, takže problém.
    Kyjev bude všemožně zase hledat cesty jak ozbrojení Pravého Sektoru obhájit, nemá totiž páky jak ho účinně zlikvidovat. A tak budou z rukávu vytahovat další "prokázatelné" ruské hrozby.
    Prohlášení Jaceňuka, že "Nic, co Rusové říkají, neodpovídá realitě, a všechno, co ukazují v televizi, jsou propaganda a lži," je ohledem na ukrajinskou propagandu už teď tragikomicky směšné, ale nezoufejte, čeká nás ještě větší komedie, možná dojde i na ty proruský mimozemšťany a neviditelné ruské tanky jedoucí na Kyjev. *1* *1* *1*
    • U policie se udělá výjímka. A ti banditi tam budou schovaní a legalizovaní. Kdyby měl Jaceňuk propustit všechny státní zaměstnance, tak policejní aparát musí posilnit.
  • http://www.obrodanaroda.cz/mohlo-by-vas-zajimat/35-astrologicky-pohled
  • Americké jaro 2014:https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HqAw5C0ebjA
  • To se mi zase povedlo z a s r a t diskuzi. Já při tom masturbuju a vždycky se dobře udělám. Já těm komoušům ještě ukážu!
    • Mimořádně kvalitní diskuzní příspěvek. Jen nevím co by chtěl pisatel komu ukazovat?
      A teď si občané představte, že takovýto pan Pinďour by o nás rozhodoval.
      Skoro se chce zvolat - odhalujte tyto Pinďoury - ale oni by to při své inteligenci mohli naši spoluobčané vzít vážně *1*
      • Je to komunistický provokatér, nudící se estébák na smetišti dějin.
        • Tečko, ty jsi to trefil! Ty nikdy nezklameš!
  • Takto se chovají oblíbenci eu, usa a naší vlády. Naši hrdinní obránci majdanu.
    https://www.facebook.com/photo.php?v=407421452731794
    • Bestie,bestie,bestie!!! Co jiného dodat.Rozeslat co nejvíc lidem aby viděli co USA,EU a naše vláda podporuje!!!!!
  • Postupný rozklad západu už začal. Říše zla Rusko a její agenti dosáhli svého. Petr Cibulka měl pravdu.už v roce 1996. Blbóni. A teď už jen všichni čumíte a kvičite jak ty podsvinčata co čekají na kudlu. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit