Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nech komunisty ať sní. Jejich idea je již dávno v prachu. S beznadějí vzhlíží k Moskvě.
  • Na dnešek sem měl krásný sen. Soudruch Putin mně naučíl dójit Sověckého kozla. Takový je to hrdina!
  • Viděl někdo někdy někde komunistu s mozkem?
    • Jednou jsem viděl řezníka s vepřovým mozkem v dlaních. Ten řezník byl komunista - lidový milicionář, takže já ho viděl.
      • Takže je to možné... A já už přestával věřit.
  • Hobit Putin, konečně přiznal,že Rusko lhalo o krymu. A tak je to s rusákama pořád. Lhát,lhát a lhát, dokud to jde.Hnus
    • Takze tvoji logikou - kdyz tu donekonecna lzes, lzes, lzes a lzes, tak jsi vlastne Rus...
      • Velice rád bych si poslechl celou tu Putinovi tiskovku, aby to přesně slyšel
        a sám si KRITICKY vy\hodnotil. Bez červeného hadru před očima.
        Neboť jen věřit - znamená nic nevědět.
        Jsme v operační sféře válečné propagandy, na to prosím nezapomínejme.
    • jak lhalo o Krymu, že tam má vojáky a to podlimitně, se přece ví a nikdy to nikdo nepopíral - to vám jen nenávist k těm, který byste měla být vděčna, zatemňuje mozek
    • Putin či Rasputin - je to stejná sorta.
  • A teť už si v klidu budeme vraždit ty kapitalisty aji dyš to kdysi byly naši soudruzi. Teť jsou to fašisti a hotovo dyž to řekl nejvyší soudruh Putin a jeho soudrch nejvyší velesoudruch Lenin!
    • Zdůvodněte mi logicky tvrzení, že Puťka je soudruh a Rusové komouši a já Vám pošlu do blázince stovku. *1*
      • no vždyť to tady ruská mantra pořád opakuje, že v EU a USA jsou fašisti, tak zákonitě z toho vyplývá, že kapitalista Putin je soudruh a kapitalismus v Rusku je komunismus.
    • Dostaneš tečko přes držku, pak s toho KSCM rychle vystoupíš, neboj!! *15* *2* *1*
  • To čumíte vy komoušský h o v a d a jak dovedu zasrat celou diskuzi.
  • Putin vraci RU do stredoveku a totality...
  • Ukrajinci vůbec nechápou že enom veliký soudruch Putin jim pomože od Ameryckého Brouka Mandelinky Bramborové a že je naučí dójit kozla. A mnoho dalších pokrokových metód z oblasi Kolchozničení.
    • nedělejte si z toho čurbes, jinak na vás pošlu soudr.Semelovou s Gottwaldem *16*
      • Soudrušku Semelovó neznám ale z Klémou velice dobře protože sme spolem byby na školení v Sověckém Svazu kde sme na vlasní oči viděli že Sověcký kozel dává mléko.
        • Sovětská vodka udělala své to nebylo jako demokratický pančák.
        • Pozor - změna taktiky!! Nenaletět !!
          Tito pisatelé nejsou informováni, že takto se v této společenské vrstvě nekomunikuje .
          --- Jinak úsměvné.
          A pokud jde o špínu na M.Semelovou tak nezapomeňte jména z ČT 24
  • chlastal, delal problemy a jezdil do Jugosky
  • Postupný rozklad západu už začal. Říše zla Rusko a její agenti dosáhli svého. Petr Cibulka měl pravdu.už v roce 1996. Blbóni. A teď už jen všichni čumíte a kvičite jak ty podsvinčata co čekají na kudlu. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit