Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peppone a Zelenej Hlen ERA dvě duté makovice opět na scéně.
  • "Nad letištěm v Kramatorsku se nejprve objevily stíhačky, podle očitých svědků šlo o MiG-25 nebo Su-27."

    Ano, na ulici se objevila auta, dle očitých svědků BMW nebo Porsche.

    Mezi těmi dvěma letadly je tolik rozdílů, že splést si je může jen laik. Kromě toho, že MiG 25 je dvě generace starý těžký záchytný stíhač, který pokud vím má ve výzbroji jen jedna jednotka v celém rusku. Ještě bych chápal, že někdo může zaměnit MiG-29 a Su-27, ale koneckonců co je pro novináře na Tiscali nějaké číslíčko... *1*
    • ale jo, proč by tam nemohl být MiG-25?...když Ukrajinci vytáhli z hangárů stíhací motorová rogala...
      holínky jako hodinky - oboje se přece natahuje...
  • Ještě že nemají Ukrajinci atomovku. To by Tymošenková uvítala a proměnila východ Ukrajiny a Krym ve spálenou zemi a ještě by je házela na Rusko. Ale co není může být.
    Třeba jim to NATO s USA dodají.
    Jako v současnosti /ale jistě i dříve/ USA vyzbrojují "umírněné" povstalce v Sýrii svými zbraněmi, jak píší na Seznamu.cz. Ještě mají drzost říkat, že je pravoplatná vláda v Sýrii má také a to od Rusů. Legální vláda si je sama jistě nevyrobila a každý stát většinou zbraně někde nakupují. Ale proč jimi američané vyzbrojují "umírněné" povstalce?
  • Smrt americkému fašismu!
    • Ale vodsuď podsuď.Vždyť Ty ERO nevíš,jak ten americkej fašismus pořebujeme.Vodkaď pak vezmeme CD a DVD americkejch zpěváků?A Ty vydržíš bez jejich filmů?
      • Většina kompů je dělaná v číně a na americký sr.. nekoukám, přijdou mi stupidní. A co se týče hudby, no také mě nic neuchvacuje. Mám nejraději staré české komedie a detektivky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit