Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbec pitomečků je prachsprostý debilní howado, on nadává sám sobě!!!

    Bóže to vám je vůůůůůůl!!!
    • ... jsem v pohodě, jsi neškodný poslední neschopný primitiv na netu, všichni to ví, tupče :)))
  • Blbec pitomečků = potrat opičí kurwy!!!
    • ... něco nového by nebylo, chápu, že jsi v hajz*u, ale tvůj primitivní blekot neva, naopak
      ... ještě něco vyblij, bavím se, jako nikdy, i když si nevzdělané nic, nemohu se odtrhnout
  • Blbeček pitomečků se bojí, musí šetřit síly na ranní vybírání kontejnerů, socka blbá!!!
    • ... opak je pravdou, tvá zbabělost je jasná, už se tak zbabělým bezptákem nezabývám :)))
  • Pokud byl někdo ve státech tak ví jaká je někde úroveň rozvodné sítě,docela bude srandina až každý dojede dom a píchne eauto do zásuvky-to zhasne i Kanada.
    • ... dnes zase tradiční zelená, chudáku?
  • Blbec pitomečků = představitel lůzy, nejchudší spodiny společnosti!!!
    • ... už jsi se stokrát představil, chudáku, máš kliku, že se bojíš sejít se, byl by klid :)))
      • Tobě rozsekám držku i se zavázanýma očima chcípáku!!! CHI !!!
        • ... kde a kdy, zesranej zbabělče, čekám :)))
          • Vždyť si přece prudce inteligentní, imbecile, pode IPny si to snadno zjistíš, negramote!!!

            HAHAHA !!!
            • ... nebudu hledat degena, napiš místo a čas, za 5 minut tě odvezu na záchranku :)))
            • ... na tvé IPny s*ru :)))
            • ... co je to "pode", gramoto?
      • ... ale i tak je, nejposlednější zbabělý primitiv s nulovým ptákem pro mě doexistoval :)))
  • Chachacha, blbec pitomečků, ta zabeďárovaná odulá držka je hrdina, prej tvoje IPny... pitomec nevzdělanej ani neví co to znamená, takže poseroutka si nepřijede pro rozbití tlamy, bojí se!!!

    WOW YEAH !!!
    • ... nemáš na to, jak nemáš na nic, už tě, zbabělý primitive nebudu řešit, jsi fakt MOULA :)))
      • ... proklikej se do důchodu, tupče, na takového debílka jsem si našel čas naposledy :)))
    • ... proč si dáváš primitivní hlasy, když víš, že si největší primitiv pod sluncem, nechápu :)))
    • ... asi nejsem daleko od pravdy, když si myslím, že nejsi pouze primitiv, kdy a kde?
    • ... jsi ubohý čuráček, který mi nebude diktovat, čím se mám zabývat, kdy a kde lehneš?
    • ... nechceš doučit pár nových českých slov, než rozmlátím tvou dementní držku?
  • tesla- technicky slabé
    • ... R - lidsky nepoužitelné :)))
      • Co je ty vytěráku anusu
  • Vesela kraava je filcka Simona z redakce Tiscali. Je to opravdu stara kravaa a smrdi po chcankach.Chtela by poucovat nas, slusne diskutery o politicke situaci.hi..hi
  • Elektromobily existují již více než 100 let a stále jaksi nic.....
    • ... ty jsi nic celý život a budeš navždy, pako :)))
    • kdepak ted se docela rozmahaj protoze teprv ted technologie pokrocila na tolik....vlastne vubec nikam moc v tomto odvetvi nepokrocila. vyrobit vysokokapacitni levne baterie je furt problem, takze proc vlastne se ted ty elektromobily rozmahaj? jo aha protoze DOTACE *3*
  • To jde vážené redakci Tiscali opravdu jen o počet příspěvků v diskuzích?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit