Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má pravdu.ať si je vezmou země co to tam díky kolonizaci roze...
  • Konečně Semjona ouchyla blokli, dva dny bude klid...
    • Neslučuj trapně nicky. Simona nikdy neměla nick Ladislav.

      Jinak pokud neustále musíš z holky dělat kluka tak tím ouchylou budeš spíše ty. *1* *1*
      • Čau Simone. Jak je po víkendu? Máš dost materiálu na zasvinění diskusí?
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tak-tohle-rozhodne-nebylo-pro-usi-prazske-kavarny-Pokracovani-Zemanova-peprneho-rozhovoru-pro-bulvar-387653
  • uprchlíci si jistě vemou Zemanova slova k srdci,zvláště když koukají na novu po cestě středozemním mořem
  • všichni jste semjon *11* *12*
  • vanhorne
    Hannibal ante portas!Overwhelming majority of these refugees are not refugees at all.They only pretend to be, actually they are dangerous invaders.
  • Zeman něco prohlásil, ale ono to není tak jednoznačná a pravdivé jak říká. Prý je nikdo nezval. Nás před rokem 1989 taky nikdo nezval do západních států a přesto jsme tam mohly zůstat a pracovat. Samozřejmě pan Zeman nemusel někam utíkat s politických nebo ekonomických důvodů. Kdo především může za to, že tito lidé odcházejí ze svých zemí. Může za to Evropa za podpory USA. Se zemí které jsou teď v rozkladu utíkají lidé za lepším životem do Evropy. Co udělala nedávno naše vláda, poslala zbraně a munici do Iráku na podporu Kurdů a co se teď děje? Kurdové bojují s Tureckem s naší municí. Ta samá vláda podporovala svrhnutí tkzv. diktátorů států, kdy teď jejich lidé s těchto států utíkají jinam. Především si za toto může Evropa sama. Tento problém s uprchlíky se nedá vyřešit normální cestou protože přijdou miliony. Když jsem zde psal před rokem, že jedině vystavěným ostnatým drátem se to dá vyřešit, tak mne většina z Vás odsoudila. Prorokuji, že to bude podstatně horší a příští rok se s tímto problémem Evropa těžko vyrovná. Přijde doba kdy Evropa nebude mít domácí občany tyto vytlačí přistěhovalci pokud se stím něco okamžitě neudělá. Ne jak prohlašovaly naši politici, že nás tito přistěhovalci obohatí jak kulturně tak vzdělaností.
    • nějak nerozumím že vy jste mohli utéci za lepším bydlem ( a netvrďte že to bylo z politických důvodů - snad jen jednotlivci) za to my, kteří jsme a zůstaneme doma máme dnes platit? nestačilo, že jsme vám zaplatili vzdělání, které jste na na západě užili?že jsme se starali o ty, které jste tady v cestě za štěstí nechali - mnohdy o děti, ale vždy o stárnoucí rodiče?
    • hezký příklad, také naši emigranti byli z 99% emigranty ekonomickými.
    • Nu Milane, Češi emigrující na západ, ale většinou neničili záchytná zařízení, kde často byli mnohem déle, než dnešní uprchlíci. Nevynucovali si něco, na co neměli nárok, nevyhrožovali domácím obyvatelům. Také byly většinou vzdělaní, vyučení, šikovní a chtěli pracovat a ne se spoléhat na to, že je hostitelský stát bude živit. A nevnucovali své zvyky a svoji kulturu domácím. Takže srovnávat české emigranty před rokem 89 se současnou vlnou imigrantů z Afriky, to mně přijde zcela mimo mísu.
      • To bylo pouze srovnání, že nás taky nikdo nikam nezval. Co se děje potom je jiná věc. Náše vláda se rozhodla uprchlíky živit, ale náš stát neuživí desetitisíce či statisíce uprchlíků. Nám taky pomáhaly v utečenckých táborech, ale bylo nás daleko míń než uprchlíků co sem teď přicházejí. Já jsem byl taky jeden z nich. Toto je na dlouhou debatu. Z mého pohledu zatím se u nás nic moc neděje, toto co se děje u nás není nic proti tomu co je ve Francii a Itálii. Samozřejmě naše vláda by měla především pomáhat našim mladým lidem. Když budou mít naši lidé práci tím i peníze a spokojený život tím se bude rodit i více dětí a nemusíme být odkázáni na lidi co k nám přicházejí. Zatím náš stát je jenom tranzitní pro přistěhovalce, většina chce jít do jiných vyspělejších zemí. Co se týče toho aby mi někdo něco vnucoval, tak by asi tvrdě narazil, záleží jenom na lidech jak se s tím vypořádají.
  • Pana prezidenta do ČR taky nikdo nezval. Ke všemu je ještě méně přizpůsobivý, než ti kritizovaní uprchlíci.
    Mimochodem, za vlnu uprchlíků může i Česká Republika.
    • Pan prezident Zeman je Čech, ten nepotřebuje do ČR žádné pozvání - kapišto?


      a ano, za vlnu uprchlíků může i ČR a to posluhováním, mlčením a podporou americko, britské a francouzské agrese založené na naprosté a absolutní lži
      • To, že je Čech mu nedává větší právo tu žít než komukoliv jinému, kdo chce žít v míru.
        • a nemáš v repertoáru ještě nějakou další blbinu?
  • Lidičky to je naposledy co jsem poslechla našeho soudruha předsedu Filipa. *8*

    Agitovala jsem uprostřed davu uprchlíků a nyní jsem těhotná. V kolonce otec
    bude napsáno třicet neznámých lidí. *13* *11*
    • Devátý křížek na krku a ty jsi ještě schopna otěhotnět? Když sis v r. 1948 šila ty vložky. Píšeš tady bludy a schováváš se za nějakou stranu.
  • jsem velmi znepokojen projevy xenofobie a rasismu. Je naší občanskou povinností přijmout co nejvíce uprchlíků. Oni nás zato obohatí o nové vidění a přístupy ve zdokonalení současného vývojově stagnujícího režimu.
    • Jj, jen kdyby to bylo naopak, tak nás všechny postřílí už na hranicích.
    • Dobrá ironie ale pokud je vše myšleno vážně tak se vzpamatuj co nejdříve nebo Ti koupím letenku aby jsi mohl obohatit dané destinace
    • Jardo, máš naprostou pravdu. Jen lidé to nechápou. Musíme je vychovat a vzdělat...učinit více otevřenými a přístupnými novým myšlenkám postupům a utečencům. Jen zkušenostmi a poznáním se můžeme rozvíjet.
      • Hele Kohoutovic, pokud jste to dodnes nezaznamenali (?), tak v multi-kulti Západní Evropě byli již v uplynulých desetiletích až velice přístupní "otevřeným myšlenkám a poznání" přistěhovalců z Afriky, Asie, latinské Ameriky, zejména pak negrů a uzenáčů - musulmanů.
        A výsledek teď jasně vidíme všichni: zatvrzele nepřizpůsobiví až nepřátelští přistěhovalí "spoluobčané", nenávist, terorismus !
        Ale natažená ruka ke státu pro bezpracně-pohodlný život, to by přistěhovalcům šlo, to ano.
        A po téhle zkušenosti a navíc za stávající situace by Evropa měla přijímat další přivandrovalce ze zemí mimo evropský prostor ?!
        Čirý nesmysl ... *7*
      • budou letenky dvě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit