Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Porošenko podezřele získal pozemky v centru Kyjeva, stavbou poškodil historickou zeď
    Ukrajinský prezident Petro Porošenko podle Radia Svoboda zřejmě zneužil svůj vliv a dosáhl zastavení stíhání pro poškození historické zdi v centru Kyjeva. Radio Svoboda také v pořadu Schéma ukázalo, že se Porošenkovi, který patří k nejbohatším lidem na Ukrajině, podařilo získat více než hektar pozemků u Kyjevsko-pečerské lávry (klášterní komplex), která je na seznamu památek UNESCO.
    • koukám mínus někomu nevoní pravda i když jde z radia svobodná evropa *1* *1* *1*
      • No to byla otázka času .Zloděj nahradil zloděje *13*
  • Že se Putin chová jak Adolf Hitler, je nejenom můj názor!
    • Je to i můj názor.
      • kradeš nick ale názory bohužel ne
  • Rusko žádá vysvětlení proč jeho vlk nemohl tam či onde . Směšné.
    Každý stát má právo odmítnout cizincům vstup na své území.

    Nedávno Rusko nevpustilo do země maršálka Polského senátu který chtěl přijet na
    pohřeb Němcova. Nikomu nic nevysvětlovalo - prostě ho na pohřeb nepustilo.
    a nyní pokrytecky žádá vysvětlení. *15* *15*
  • Noční vlci - Putinovi fašisti!
  • Putinova vlka prý poznáte podle zanedbaného zevnějšku a umaštěných vlasů.
    V Rusku jim říkají vlci a u nás se podobným lidem říká bezdomovci. Jiný kraj jiný mrav. *15*

    Ruského vlka bych si odchytila ochočila a nakonec bych z něj udělala člověka. *15*

    Mějte se jak chcete pánové. To je demokracie co. *14* *14*

    slečna Simonka
    • Porošenko podezřele získal pozemky v centru Kyjeva to je demokracie co? *1*
      • pecka mínuskujou mne tu za pravdu kterou zveřejnila svobodná evropa.
  • Realisto Noční Vlci jsou všechno možné jenom ne spolek Mirků Dušínů.

    Schvalují krádež Krymu. Pak je ovšem dost pokrytecké když odsuzují Hitlera
    který území kradl také. V 90 letech Rusko podepsalo dohodu ve které se zavázalo
    respektovat územní celistvost Ukrajiny i s Krymem.

    Zaldonastov proslul tím že nechal své příznivce rozšlapat obrazy vůdců Ruské opozice.
    A sám se hlásí k tomu že chce odpůrcům Putina nahnat strach.
    Vskutku Sovětský demokrat. Jiný názor považuje za zločin.
    • NATO slíbilo, že se nebude roztahovat na východ. A rozlezlo se jak rakovina. Amerika je nešťastná poněvadž už se viděla jak má základnu u Ruských dveří a ruské loďstvo z Krymu zmizí. Jenže taktika bombardování Jugoslávie a odtržení Kosova na Ukrajině nevyšla. Chápu že to mnohé štve. Rusové se stáhli z celého světa a Američané stále okupují (pardon svobodně a demogratycky provozují základny) v Německu Japonsku Guantanámo na Kubě Afgánistán a já nevím jakou ještě díru.,...až si USA zamete před vlastním prahem, pak může udílet moralistické soudy. Zatím je to jen pokrytecké poučování vraha a lupiče normálním lidem "o nutnosti chovat se slušně a poctivě"
      • proč má prý mírumilovné USA stále základnu na

        http://cs.wikipedia.org/wiki/Diego_Garc%C3%ADa
        • Na tohle ti zdejší usastroll neodpoví, tohle nemá okopčeno v úkolovém listě.
    • Spolek zlaté mládeže USA dělající závod přes Evropu ve svejch drahejch autech je všechno možné jenom ne spolek Mirků Dušínů.

      Vlci neporušili žádný zákon v zemích kudy jeli, na rozdíl od těchto mazánků.
      Vlci uctili památku padlích.Co udělal krom bordelu a přestupků zlatá mládež?
  • Putinovi fašisti na motorkách oslavovali Ruský imperialismus, nic víc, nic víc. Toto se už nikdy nesmí opakovat! Smrt Ruskému fašismu!
    • Je to přesně tak!
    • Absolutní souhlas!
    • další pakouš co si plete kozu a vůz *7*
      • Taky si to nemyslím.
      • Pravda pravdoucí!
  • Pane vy nejste realista ale pohádkář.

    Krym ukradlo Rusko ne USA. Ukrajina se chtěla stát členem NATO ale to řeklo
    jasné NE: Na Ukrajině se roztahuje Ruská ne Americká armáda.

    USA okupuje Německo? To snad nemyslíte vážně. Provozuje tam základnu.
    Chcete vidět jak vypadá okupovaný stát? Podívejte na Československo 1968 - 1989.
    SSSR zde nastolil totalitní režim a v roce 1968 sem poslal i tanky.
    • můžete tomu říkat jak chcete. Třeba že Amerika je v Německu na přátelské návštěvě a Němci jim brání v odchodu. Mně je to srdečně jedno. Rozhodující jsou fakta a ta jsou jednoznačná....že Německo je stále kolonií pod kontrolou USA. Ať se nato podíváme z hlediska zákonů, německé ústavy a spousty různých "právních nejasností" o kapitulaci atd. anebo o "ochotě" Němců mít tam Američany. Pokud mně je známo Němci by se Američanů velmi rádi zbavili, ale neví jak "NATO" . *3* Jinak dodnes máme známé v Německu už přes třicet let, takže trochu o jejich pocitech něco vím. Ale věřte si čemu chcete. Je to vaše věc. Já už jsem si svůj názor na podkladě různých informací a zkušeností z posledních dvaceti let udělal a mám celkem jasno. Vaši iluzi Vám neberu......
      • Německo je díky poválečné pomoci USA moderní prosperující stát.
        Československo - kolonie SSSR si o takové životní úrovňi může nechat
        jenom zdát.
        • To jistě, když Československo již 25 let neexistuje. *14*
  • A já myslel, že vlci jsou šelmy, které patří do stepi nebo do zoo.
  • Putin napodobuje hitlera. hraje si na vlastence ale chová se jako Nacista.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit