Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Toto je politik s koulema. Ne ty naše parodie, co sedí v Práglu ve Strakovce.
    • u nás by to řekl také a pak by řekl,že až za dva měsíce no a pak že to tak nemyslel
  • Simon bukvicak z redakce Tiscali beeeee, beeeee..hi...hi
    • já jsemn TA holka Simona a jen tobě to vadí,
      takže teplouš jsi tu jedině ty Rusáku Hnusáku BTw zlej trolle kulihrachu.

      Marně zametáš stopy ruský agente - redakce Tiscali kryje tebe Putinovský lejno.
      Tobě tu povoluje rredakce podvádět s bodováním aneb mínus 7 a plus 7 za vteřinu.
      tobě tu povoluje sprostá slova za které druhé lidi blokuje,
      Komolíš moje jméno. Na víc nemáš ty ruskej gaunere
  • Takhle já si představuji opravdového politika

    U nás nikoho takového neznám,. Jsou to jen parodie na politiky. Mnohdy trapní, jindy úsměvní ve své jednoduchosti a nabubřelosti.
  • Dluhoslav Netáhlo by dozajista národu sdělil, že se té nevděčné úlohy po vystoupení ČR z EU rád ujme a dovede zemi k řádným parlamentním volbám, no, a neagent.bureš by to s ním prostě vodmakal, že, ehm... *5*
  • bravo brexit
  • Jak se Simon bukvicak snazi beeee. beéeeeeee..hi..hi
    • Já jsem TA holka Simona a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jedině ty sám rusáku hnusáku
      *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*

      Zlej BTw kulihrachu Rybanne trole, měníš jména ale je ti to k prdu. To že komolíš moje jméno Simona a teplouškuješ tě vždy prozradí. 20 lidí za které by jsi se rád vydával totiž nikdy nebude mít stejné věty a slova.

      s tím hlasováním také podvádíš moc okatě. Plus a mínus 7 za vteřinu *15* *15*
  • Včera jsem tak trochu i omylem zachytil v TV vyjádření Mutti Merkel a Sobotky k brexitu. Zejména Sobotka nešetřil svými obvyklými žvásty o populismu, xenofobii i v dalších zemích. Pochopil jsem jedno: jakákoliv šance na rozumnou reformu EU v čele se stávajícími politiky, počínaje např. Tuskem přes Merkelovou až po Sobotku není možná. Buď odejdou oni nebo EU dříve či později skončí.
  • sláva brexitu
    • ... nasr*t, ubohý Vinetu :))
      • Stalo se když ses narodil.
      • no tak toto je opravdu moudro! To se ti žumpo moc moc povedlo. A to máš z vlastní palice nebo ti to předestřela zparchantělá matka?
  • Stalingrad
    A že neodstoupí tupci z eu-Claun-de Juncker se svou suitou.Ti můžou za to,kde eu je.To jsou ti co melou svou bez ohledu na jiné země.Hoodně k tomu přispěla i velká Ančí a jejich neschopnost bo vlastně všeho schopnost.... *12* *12* *12* Občané Británie jen dali najevo svůj názor-svou vůli,že nechtějí diktátory !!!! Mají své zákony,zvyky.....
    Hooonem by zlodějčekostán měl také udělat papáá kašparům mírovým bombometčíkům co nechali vybombardovat Jugoslávii a oteřeli vrata dokořán kulturním obohacovačům z musulmánií.....a zárověň říci adiéé i válečnému štváči nato....
  • Smradoch Simon alias americka filcka Simona z redakce Tiscali be be be...hi..hi
    • pokud máš potřebu komolit moje jméno Simona tak se nech léčit nebo zplynovat§ruský duševně narušený teplouši Kulihrachu.

      Nejsem z redakce tiscali. Tiscali nadržuje vám Putinovcům když tu toleruje tvoje podvádění s bodama zlej BTW kulihrachu trolle. S tím mínus a plus 20 bodů za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na polštáři *2* *2* *2* *2*
      Za urážky které tu používáš by jsi měl také dostat stopku ale proruské tiscali ti j nedá.
      • Simon bukvice beeeeee,beeeee..hi..hi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit