Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakéhopak Svatého Otce? Nejvyššího černoprdelníka, normálního křesťanského papaláše, s žádnou svatostí nemá papež co dělat. To u mne není žádná morální autorita...
  • Co máš proti koloběžkám??? A navíc zjevně nevíš o co jde - čet jsi Švejka? *1*
  • Samozřejmě, on totiž tento dnešní svinčik vybudoval.
  • Moment,- to sis popletl s politickými stranami, zejména s těmi načervenalými, nebo rudými!
  • Černoprdelníky upálit mají to rádi *1*
  • "Náboženství vzniklo, když se sešel podvodník s hlupákem." (Voltaire)
    - netřeba nic dodávat. Do které kategorie patříš Ty? *1*
  • Komunismus a fašismus jedno jest!
  • Lepšího papeže, než je ten současný si katolická církev nemohla přát. Jen doufejme, že zůstane ve svém úřadě co nejdéle.
  • Not CSSD;jdi do haje ,tam se nadychej cerstveho vzduchu a bude ti lepe MYSLET.Jsem
    bezpartijni ,ale nejapne reci me tez zlobi. *12*
  • Urednicka anekdota;Bravo ,to by melo prijit vsem vladnim Urednikum na pracovni Stul.
    mozna by pochopili ,ale obavam se ,ze NE. *1* *4*
  • Ale di, ty koloběžkáři jeden zaprděnej ...... *2*
  • Zajímavé, že o dementnim odpadu píše někdo, kdo neví nic o křesťanství a neovládá pravopis. Opravdu by mě zajímalo co jsi zač ty K O K O T E *1*
  • Nemohou vymyslet nic horšího než vymyslelo rudé bratrstvo srpu a kladiva.
  • Vážený pane, vracíme Vám k přepracování Vaše daňové přiznání. V kolonce "Vyživované osoby" nemůžete uvádět: Vláda, parlament, úředníci a půl milionu romských spoluobčanů.
    (Staroměstské noviny)

    *2* *1* *1* *2* *1* *2* *1* *2* *1* *2* *1*
  • Vazeni pratele,ale tez nevazena komunisticka luzo-jdu na Velikonocni msi,a poprosim,aby si Pan Buh odvedl z naseho Sveta bolsevicky dementni odpad (hlavne pisatele l.p. aby se netrapil,nebot je rozezran syflem) a nechal tyto ''lidi'' recyklovat v Pekle.
    *16* *16* *16*
    *12* *12* *12*
  • Nejdrive si precti aspon nadpis clanku ruda luzo.
    Popral lidem dobrou chut,ne parazitum,jako jsi ty. *3*
  • S bolsevickym odpadem lidstva se nesmis S R A T. *3*
  • Nez byt katolickou ovci, kde každý druhy knez je pedofil, to radeji se stanu vyznavačem voodoo,jehovistou, muslimem, budhistou ci jinym uctívačem jinych buzku....
  • P.S.
    Kdybys doopravdy vedel,kdo jsem,tak vypnes comp a pujdes si dat par facek.
    S R A C I ! *6*
  • Uz ted se bojim ty trosko. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit