Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* *1* *1* *1* *1*
  • Z tebe by musel mít svatý otec vskutku radost. Jó, katolíci a jejich inkvizice, vraždy, loupení a upalování, samá dobrota srdce. Těším se na setkání, které jsem ti přislíbil.
  • Urážet moje nežijící rodiče, to jsi přehnal drzý oposune. Vyhrožování, které jsi vzal na lehkou váhu skončilo. Dočkáš se. Ukáži ti na co mám a nemám. Nevíš kdo jsem ale já vím kdo jsi ty, nulo.Brzy se dočkáš a budeš v pláči a bolesti prosit o smilování. A já se nad tebou, plačící nulou smiluji. Ale před tím dostaneš pořádně na pamětnou aby jsi si zapamatoval, že nemáš nikoho rodiče urážet.
    Typický pravicový hnuse, nastává nejvyšší čas vzít vás pořádně u vašich nevymáchaných tlam.
  • Antonin Brachtl ,alias Tecko -nepis hlouposti ,copak Papez je Ital?Neber vice leku meu je nutno,vmalem pomahaji ,ve velkem ,jak vidno Skodi.Poslouchat ho nemusis,take volim jinou zabavu,ale neber Vericim jejich Viru.Bud tolerantni a bude ti dobre .
  • Procpak ty komunisto?
    Proto,ze se zastavam Svateho Otce?Jakym pravem lidsky odpad tveho druhu tohoto stridme zijiciho pana napada?
  • NOT CSSD -vy jste fanatik a to je vždycky velké nebezpečí. Jděte se léčit!!! *16*
  • K snímku---
    Sakra,na co jsem zapoměl? *4*
  • V tomto pripade se o zadneho inteligenta doopravdy nejedna,nybrz o totalniho blba,ktery nema ani onech 5 obecnych.
  • To je pravda. Ale znal jsem vesničany s pěti obecnými, kteří si všímali dění kolem sebe, přemýšleli o něm a nebránili se poznání. Natož aby svou neznalost zakrývali vulgárnostmi. Tenkrát ještě označení "inteligent" nebylo nadávkou, ale označením člověka, který si zaslouží úctu.
  • (Ne)vážený Stalinisto, celého Marxe ani Engelse přečteného nemám, oni toho napsali hodně. Ale na VŠ jsem musel skládat zkoušky z tzv. marxismu-leninismu a tak jsem si od něho něco přečíst musel.
    Marx rozhodně nebyl hlupák, vždyť pocházel z židovské rabínské rodiny a sám prý hovořil snad deseti jazyky. Ale žil v období začátku průmyslové revoluce, kdy vrcholem techniky byl parní stroj. Tenkrát existovaly manufaktury, kde na jedné straně byl majitel továrny, "kapitalista" a na druhé straně masa nepříliš vzdělaných "proletářů", kteří dokonce rozbíjeli stroje, aby jim "nebraly práci". A také to bylo období dnes už překonaného mechanického materialismu a evolucionismu. Marx redukoval člověka na "hommo producensis", člověka vyrábějícího, a přeceňoval výrobní vztahy na úkor sociologických, psychologických, spirituálních a dalších faktorů formujících lidskou společnost.
    Marx nic netušil o elektromagnetismu, rozhlase, televizi, teorii relativity, psychologii, sociologii, kvantové fyzice, kosmologii, informatice... Kdyby dnes vstal z mrtvých, tak by se jistě zděsil a většinu svých názorů zásadně přepracoval.
    Nejsem znalec Marxe, abych mohl říci co přesně z jeho názorů lze snad ještě dnes použít, zejména v ekonomických vztazích. Považuji však za anachronismus snažit se vtěsnat společnost 21. stolerí do Prokrustova lože z poloviny 19.století.

    Minulý režim byl nesrovnatelně horší, protože omezoval svobodu myšlení, bádání, jednání, svobodnou výměnu informací, potlačoval samostatnost lidí a dělal z nich pouze poslušné stádo jednající podle pokynů vůdce stáda. Proto také když vyčerpal zdroje vytvořené předchozími generacemi, tak zašel na úbytě. Rozvoj lidské společnosti nespočívá v rozvoji výroby (a spotřeby), ale v POZNÁNÍ a jeho uplatnění v životě. A k tomu je nezbytná a SVOBODA jako nejvyšší hodnota.

    P.S. Slušný člověk by si neměl dávat nick "Stalinista" stejně jako by se neoznačil "Hitlerovec".
  • No, to bych se při tom poblil. *12* *12* *12*
  • Krásně řečeno!!! *1* *1* *1*
  • Ital Papež nepije alkohol ani nekouří a nemá uřad jako pokrytectví oficira Rakousko Uherska to by jste mu křivdili.
    Nic nezmuže neb vládne burgoasije která s agenturami způsobuje války

    Brachtl Antonín
  • ,á také soucítm, Nyní jde o to, co vymysleli židozednáři + jiná tajná bratrstva,
  • Pane Itale s balamucením středověkého uřadu církve proletariat musí vládnout i Ježíš byl proletář proti orgijím obžerství a krutosti vlády armád okupantů nato do Rima nemusím poslouchat Tvoje kázání které se vyhýbá nazvat příčinu válek je velká burgoasije agentury novin televize a šlechta

    Antonín Brachtl
  • No,hlavni je to,ze z tebe meli radost svinaku.
    A nevyhrozuj komunisticka luzo,nemas na to nekoho ztrestat.Sam jsi trestem pro lidstvo.
    *12*
  • " ...a tak dále a zajisté. Já jsem polní kurát Otto Katz, vy gypsové hlavy!"
  • Moji rodiče již nežijí a tvoje absolutní ubohost jest naprosoto zjevná. Je mi tě líto. Nicméně vzdor této lítosti, mít tě po ruce, tak tě za takové urážky hrubě ztrestám. Až by ti zhnědly kaťata a sopel ti zalepil oči..
  • Nu dobrá, nejsi hlupák, ale co si takhle přečíst něco od Marxe, nebo Engelse? Opravdu si myslíš, že předchozí režim byl horší než ten teď?
  • Zbytecne na toho degena reagujes-co je fyzika nema ani paru,natoz kvantova.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit