Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prasata kyjevšistický zasáhli dělostřeleckým granátem důlní rozvodnu na Donbasu a v šachtě zůstalo uvězněno 500 horníků!!!
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5431-porosenko-mluvi-o-miru-ale-armada-se-pripravuje-na-vaznou-valku
  • http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5429-slovensky-vojak-vratil-vyznamenani-stydi-se-ze-slouzil-pro-zlocineckou-organizaci-nato
  • Putin nikdy nelhal v tom je ten rozdíl.Putin nelhal nikdy v životě,je to čestný člověk na rozdíl od těch ukrajinských banderovců
  • Ještě, že jsem ty dnešní oficiální názory na separatisty neznal v devadesátých letech, mohl ze mě být hrdina. Asi jsem měl tenkrát vzít do ruky samopal a jít střílet ty hrozné slovenské "teroristy", protože si dovolili opustit Československo. A v Británii měli vymlátit Skoty, protože si dovolili hlasovat o odtržení. Chtěl bych vidět Němce nebo Poláky, co by dělali, kdybychom je na naší straně hranic začali vybíjet. Určitě by uzavřeli hranice a dělali, že nic nevidí.
  • Trocha připomenutí neškodí:

    6. 6. 2014
    Porošenko si dal tříměsíční lhůtu na vyřešení ukrajinské krize
    Nový ukrajinský prezident Petro Porošenko, kterého o víkendu čeká inaugurace, si dává tříměsíční strop pro řešení krize na východě Ukrajiny. Očekává pomoc od Spojených států, Evropské unie i Ruska.

    Porošenko: Tuhle válku vyhrajeme
    1. 1. 2015
    Ukrajina zvítězí ve válce vedené na východě země s proruskými separatisty, podporovanými Ruskem. Prohlásil to ukrajinský prezident Petro Porošenko v novoročním projevu, předneseném netradičně ve společnosti ukrajinských vojáků a dobrovolníků, účastníků bojů se separatisty.
    No a obrázek si udělá každý sám.... *1* *1* *1*
  • hlavně mě, já mám malého pindika :))
  • Ty nikdy nic nepoznáš. To už je holt osud nevzdělanců. Smiř se s tím. *2* *2*
  • ... tapetující primitiv :)))
  • Milý Čechu, výzanm cizích slov je zřejmě skryt především tobě, jinak bys nenapsal to, cos ve svém příspěvku uvádíš. Zřejmě tedy souhlasíš se slovy Jaceňuka, že ve druhé světové válce napadla Rudá armáda Ukrajinu a Německo. Pokud nesouhlasíš, tak mně prosím vysvětli, proč to onen člověk říka?
  • ... tvé tupé půjčování nicků nikomu nevadí, degene :)))
  • ... jak jsi přišel na to, že to je slušná žena, blbe?
  • Takovým slušným ženám jako je ta na obrázku bere válečný štváč Adolf Putin
    děti. Pokud ty své armádní dovolenkáře nestáhne pojedou na Ukrajinskou dovolenou
    všichni demokraté z USA/EU a poženeme Rusa tam kam patří - do stepi!
  • V televizi o míru a v zákulisí rozkazy pro další vraždění občanů Ukrajiny. Porošenko špatně dopadne. Je to jen obyčejný masový vrah.
  • Když vloni obsadila kyjevšistická armáda Mariupol, tak ji místní občané opravdu "nadšeně" vítali: https://www.youtube.com/watch?v=juJMOgrktHI&x-yt-ts=1421914688&x-yt-cl=84503534
  • *15* *15* *15* *15* asi jsi měl na mysli vydírající EU (a že už leze ke křížku, že *3* )
  • prosím tě, nepiš blbosti, buď lžeš vědomně nebo jsi absolutně neinformovaný
  • a já znám jednu , je to Hrníčku vař, taky dobrá
  • taky je podivné, pro koho demonstzranti tak často nosí jen anglické nápisy? že by výplata závisela od razantosti textu: domácí asi oslovit nepotřebují.
  • my právě tio dalekou zemi na východě (Rusko) obětovat cizím zájmlm nechceme *15* *15* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit