Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to sice nevhodné ale připomělo mi to vtip,který se kdysi vyprávěl jak při náboru do bezpečnosti měl s adeptem diskusi náborář a musel odejít a zastoupil ho vyšetřovatel.Když náborář odcházel tak povídá vyšetřovateli:Zrovna jsem se ho ptal kdo napsal Babičku.No a když se vrátil tak mu vyšetřovatel zdělil:Dostal jsem to z něho Babičku napsal on a jeho brácha!
    Takže si radši počkáme na výsledek ICAO .
    • Moc pěkné. Už je to nudné.
      Jestli Malajci lítají "rádi" ve válečných zónách (Ukrajina, Syrie) nemůže se divit, že jsou nějací mrtví. Cynksmus necynismus. Pozůstalí by měli vzít osmiocasou kočku s háčky a slinčovat manažery Malajsijských aerolinek. Možná je to pojištovací podvod. Kdo ví. Prohlášení jednotlivců ať povstalců, ukrajinských fašistů, Rusů, nemá cenu vnímat, neb podstatné je jestli se něco technicky, tedy objektivně vyšetrí. Dalších komentářů k pádu letadla se zdržím, je to škoda času.
      • A kdo tu válečnou zónu vytvořil? Pár feťáků,alkoholíků nebo ruské speciální síly?
      • a skoro po týdnu není nikdo schopen nám ukázat co ten AWAX vlastně viděl? on chudák krze tu obrovskou rotující placku vidí prd a tak si snadno poplete DUB s BUKem ,já placku nemím,ale Trutnov a Turnov si pletu taky *1*
        • hošani z Holyvůdu to ještě nestačili vyrobir... dočkej času, ono se jim to podaří...
    • Moc vtipné!
  • Těm blbečkům a provokatérům doporučuji ,aby si přečetli v Parlamentních listech :"Přiznání velitele rebelů, že možná sestřelili letadlo? Vše je prý jinak. Publicista Tomáš Haas v noci prohrábl internet a zjistil, co je to za „ptáčka" Je to tedy stejný provokatér nasazený ukrajinskou centrálou, ab škodil separatistům.
  • Ukrajina chce pouze území, Doněck a Luhansk, kde se dá těžit plyn z břidlic a další užitkové nerosty. Avšak lidí nemají pro Kyjev žádnou hodnotu. Právě proto bombarduje ukrajinská armáda sídliště, školy a nemocnice. Nikdo to nehodlá znovu postavit, protože na to je třeba velkých peněz. Kyjev je nemá. Z Ukrajiny dnes dělají militarizovaný nacistický stát, aby těsně vedle Ruska existoval agresor, který hodlá v budoucnu cílevědomě jednat proti Rusku.A naše vláda,tedy spíše přisluhovači EU, jim v tom pomáhá!!!!!
  • Kdyby Rusko chtělo osvobodit Mexiko od vlivu USA, to by se svět pokakal. Ale když USA chce Ukrajinu ovládnout, to je dobrý, co? Copak opravdu musí harašit zbraně? Válka je vždycky nezvládnutá diplomacie. A náš Zaorálek je taky blbej jestřáb.
    • Já myslel, že je třeba Mexiko osvobodit od narkomafie ,soudruhu z KGB. Je pravda,že agenti Ruska v Mexiku mají své historické stopy.
    • Myslíš jako to udělalo s Kubou? A on z toho svět kaká? Nevšiml jsem si....
    • Honzíku,. nejsi tak kapku picha velmi chorého Pružinského?
  • Páni novináři a podnikatelé v mediích. Novinářský hyenismus a tupost zmanipulovaného davu..........
    Kolikrát jsme slyšeli v rozhlasu a v televizi a četli v různých médiích, jak "proruští separatisté" rozkrádají památky po mrtvých, které se dají zpeněžit, nakládají neuctivě s těly cestujících, kteří zahynuli při pádu letadla a jako vrchol, že se nechají fotografovat s hračkami, které ukradli mrtvým dětem. K tomu samozřejmě žádné důkazy, jak jsme od "profesionálů" zvyklí. Ale přece jen obletěla svět fotografie "teroristy, který ukradl dítěti hračku". Jaká je skutečnost?
    Popisek: Trosky malajského letadla na Ukrajině
    Video... Antimajdanský ozbrojenec zvedá hračku - vycpanou opičku z hromady trosek a říká: "Podívejte se, koho sestřelili ! Vidíte?", pokládá hračku zpět na hromadu trosek. Pak smeká čepici a křižuje se... Je to naprosto jasný projev soucitu se zavražděným dítětem, které symbolizuje jeho hračka.

    V tlumočeném rozhovoru pak říká, že letadlo muselo být sestřeleno buď jiným letadlem nebo střelou, která dosáhne do výšek, ve kterých mohou létat civilní letadla. Je zjevně přesvědčen, že letadlo sestřelila ukrajinská armáda, která k tomu má prostředky.
    A co psal nizozemský tisk a převzal celý "civilizovaný" svět: "Terorista z lidové Donětské republiky s trofejí".Komu by se nechtělo zvracet z takového "novinářského" cynismu, zvrácenosti a ubohosti. Jen tak dál, jste horší než komunisti.
  • To je pořád Buk sem Buk tam, ve všech novinách.Je to jednoduché s viníkem a to je UA a Malaysia Airlines.Jedni proto,že neodklonili let z dosahu válečného konfliktu a druzí ,že tam nechali svá letadla přelétavat.Ti by se měli zodpovídat .
    • To máš těžký, když američtí židé se chtějí za každou cenu dostat rusko a jeho nerostné bohatství na svá konta .. to je každý rozum marný. Doufám, že si ukousli m,oc velkej kus a že se zadusí, ale pomoc frantíků a němců, kterým se to nepovedlo v histoii, a chtějí být úspěšnější než předkové se mi nelíbí... nevím, neví jak to skončí.
      • No máš bohužel pravdu. A je jim úplně jedno, že přitom obětují Evropu, ale i to je možná cíl, alespoň ubyde konkurence .
  • V žádné válce nikdy nikdo nevítězí,zůstane po ní jen spousta obětí,spustošená země a spousta smutku a lidského neštěstí.Putin,vzhledem ke společné hranici s ukrajinou,by měl podniknout i ty nejtvrdší kroky aby už konflikt ukončil a ne se dál oblažovat svou samolibostí,narcismem a pocitem velkého kluka který má moc nad životy lidí.Západní svět by zase bez ohledu na finanční dopady by měl dát Rusko do uplné izolalace,zmrazit veškeré finance,ukončit dočasně veškeré obchody a ne jej v této situaci ještě vyzbrojovat.Peníze,peníze,peníze a až potom teprve někde hodně vzadu je mír a spokojenost občanů a to je prosím projev demokracie EU,Ameriky atd.
  • Jeden aby se bál si "zabukovat" letenku :-(
    • KIMCID
      Na lety přez Urajinu si nezapomeňtě zaBUKovat letenku...:-D
  • Tady je originální záznam z doněcké nezávislé televize. Obrázek si udělejte sami (chce to ale trochu oprášit znalosti ruštiny ...).
    https://www.youtube.com/watch?v=axFfWcL68sA#t=34
    • já bych řekla že je to jeden z MAJDANISTŮ. Že mluví rusky nic neznamená...
    • Povídá 15 minut soudruh Chodakovskij, komanděr a bolševickýý ! agent
    • ono se tu ještě beztrestně smí mluvit rusky a poslouchat zahraniční média??
      Tak to tu máme asi vážně jestě tu demolráciu *1*
      Nebo to teprve přijdě,že kdo poslouchá a čtě něco jiného než to co šíří černě myělenky je nepřítel nás všech,ale třebas nám ještě v Bruselu vyfají na to nějakou směenici pokud ji rovnou už neobdrží z DC *16*
      • Právě ta demokracie a svoboda, které máme, umožňují plácat úplné hovadiny, šířit lži, nebo nadávat jak nám ta demokracie a svoboda znemožňuje svobodně se vyjádřit *1*

        PS. Sedim v DC u PC *15*
        • Tak i v Dc je někdo normální. :)
    • Co je to doněcká nezávislá televize agente KGB? Všichni jsou tam závislí. Někdo na Putinovi a jiný na alkoholu. Normální lidi už dávno z té hruzy prchli.
      • Tak jako Porošenko je závislý na Americe aj.
      • A že jich tam žije a neprchli. Zajímavé, že ty koloběžko, běž se vyčurat a spát a nepleť se do diskuse dospělých.
      • Ano, nezávislá jsem měl dát do uvozovek, moje chyba. Použil jsem ten termín aby místní rusofilové nemohli hned křičet že to je zmanipulované CIA a Mossadem, nebo Reuters-em ...
  • Jde o zpravodajsky překroucenou kachnu. USA totiž připravují svést sestřelení MH-17 na „dezertéra“ z ukrajinské armády aby vysvětlily, že záběry z jejich satelitu umožňují, kromě jiného, rozeznat u střílející baterie vojáky v uniformách Kyjevské junty.
    • To máš z přehnaného sledování Hollywoodských filmů - to rozeznání výložek vojáků z družice (navíc určitě v reálném čase na kterémkoliv místě, které si zrovna zamaneš) *1* *1* *1*

      A najdi si ve slovníku cizích slov co znamená "junta", používáš cizí termity jako suterén a přitom ti hrozí rizoto katastrálního fiakru *5*
      • • sbor, výbor

        • ve španělském a latinskoamerickém prostředí označení dočasné vlády
        takže to přispěvatel vámi kritizovaný označil přesně - dočasná vláda a navíc kdovíjak se k moci dostavší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit