Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebylo lepsi v y k a s t r o v a t muzke protejsky ?Potom by meli porodnost pod kontrolou
    bez muceni zen.Mozna jeste lepe udelat z nich Eunuchy ,kdyz neumi drzet na uzde PUDY.
    Oni zapomeli ,ze zijeme v v 21 stoleti......
    • to vám přijde jako opatření proti porodnosti?, mně jako opatření zotročující ženy, jo s tou kastrací booivníků chalífátu souhlasím
      • Pusinko;mas postreh/bez ironie/,smazal jsem jedno slovo a hned vse vyznelo jinak -spatne.
        Samozrejme,ze jsem proti obrizce zen. Dodam ;ze chytry sedlak nechava na chov jen par jedincu,ostatni ma na praci a maso.Vis ,slovo navic nebo o nej mene muze zmenit smysl
        prispevku.
      • Kruci ty jsi vazne malej blbej parchant, co navic neumi cist. Vzdyt prispevek, na ktery reagujes, pise o tom, ze misto zen je lepsi kastrace muzu. Boooze to snad neni ani mozny, ty mas v lebce fakt jen dutinu a v ni prdy, ktery vypoustis do diskuse. Bez radsi mazat psat ukoly a neopruzuj na diskusi pro dospely, ty pako!!!
        • Zlej trolle,pokud je reakce,nemusis byt jak gumovy micek ,ver ,ze jsem dospely ,ale vymazal jjsem omylem slovo a vzniklo uplne neco jineho ,nez jsem mel namysli.Vis,takto vznikaji i valky.
          Bohuzel ,tentokrat ses rozjel po pravu,udelal bych totez. *1* Mas muj respekt ,stejne jako pusinka. *4*
          • Nevim, jestli jsem jako gumovy micek, ale jsem zvyklej delat veci dukladne, jinak bych se neuzivil. V politice nejsem a nikdy nebudu, takze zadna valka nehrozi. Holt sranda musi bejt. Mejte se fajn.
  • KIMCID
    jednou pro vždy obřezat muslimáky pod krkem
    • dobré,,,,směju se
  • ženská obřízka se provádí jen v Africe a možná v Americe *13*
  • ... debilové ze středověku :(((
  • když ten islám je tak mírumilovné a láskyplné náboženství.....,že proti islamistům musí naši žoldáci válčit v Afghánu ,aby si tu v čekostáně islamisté mohli v klidu budovat mešity,stěžovat si,že je naše náboženství a zvyky zde uráží,za chvíli tu budou stavět minarety s Muezzinem a když se rok s rokem sejde,budou se obřezávat ženy i tu v čekostáně.....no,to je ta falešná humanita!!!!! Svoje problémy ať si musulmani řeší ve svých zemích a sem by směli jen vyjímečně na tří denní dovolenou a když naši občané musí u nich chodit zaheleni podle jejich zákonů,tak oni zde odhaleni podle našich zákonů !!!!!!
    • dobrý názor.................. *6*
  • Pro ty, co tu zjevně vůbec netuší, o čem je řeč - při ženské obřízce se různým, většinou i hrůzným způsobem deformují ženské genitálie - někde třeba na klinice jen mírným zákrokem na klitorisu, někde se v chatrči střepem uřízne kompletně všechno a výsledek se sešije, budoucí manžel potom "párá", někde se lze setkat s tím, že po porodu (pokud ho dotyčná postižená vůbec přežije), je opět sešita. Podstatné je, že při pohlavním styku necítí nic, maximálně bolest, není přece na světě proto, aby něco cítila, a už vůbec ne rozkoš. Žena přece údajně dle islámu má jen sloužit svému muži ... *10*
  • Bylo by fakt fajn, kdyz teda radikalove chteji zenskym urezat pipiny, kdyby si oni sami jako vzor vsi ctnosti urezali ty svoje smradlavy pera. Pak by mohli kydat o zenske obrizce. No a problem islamu by byl vyresen, protoze kde neni seme, nejsou plody, ze jo.
    • jen jestli jste se dostatečně obeznámil s procesem rozmnožování - plod vzniká splynutím dvou buněk, žádná z nich pak není semeno, spíše jedna pyl a druhá blizna
      • Vy si opravdu jeste myslite, ze lide se romnozuji jako kyticky a deti nosi cap? A z ktere lecebny pisete? Nebo ses malej parchant a mas psat domaci ukoly. Nebo taky muzes byt tak blbej, ze si myslis, ze muslimove jsou kere na pousti. Tezko rict, takovou hovadinu jsem jeste necet.
    • ... u tebe to presne tak melo byt, pako :)))
      • Mily degene, zrejme jsi zapskly, zavistivy a obrezany islamista a proto ti mohu jen doporucit: "Strc ho do ulu a zabouchej!". Treba ti tam nejaky ten hrbolek naskoci a bude ti lepe na svete.
        • ... tvé starosti bych chtěl mít, moulo :)))
          • Mily blbe, nejedna se o starosti, ale o empatii s tvoji ubohou existenci. *1*
  • ISIS to jsou přece ti správní hoši, kteří bojují v Sýrii proti Asadovi za demokracii s podporou Ameriky.Za obřízkou vidím Usa a vopici.
  • Obřízka je pro židy zásadní, bez ní ani ň.
    • a to zapoměli i jazyk,,obřízku,že
  • tečkovi uřežou toho pindíka. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • I s kulkama!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit