Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že to za Sadáma nebylo. Že by to byla ta dovezená americká demokracie v praxi?
  • Tady máte ten váš multi-kulti mírumilovnej islám! *16* *16* *16* *16* *6* *1*
    • už jsou vykastrovaný všechny *1* už mají po srandě tak se baví psaním do diskuzí *1*
    • Pokud jsem četl dobře, tak i ti muslimští Iráčané jsou proti.
    • Co to plácáš? Komu to píšeš? Vždy jsi byl mimo!
  • Islám v praxi.*12* Kdy už se rozsvítí všem zastáncům multikulti, že něco takového nemá ve světě a zejména v Evropě místo?
    • tak ,dnešní stranku všech komentarů .si musím uložit
      dnes to nemá chybu
  • Tedy to je síla!! Magoři si tu pletou obřízku se sterilací, (pro blbce: ne sterilizací!!),Snad vůbec nechápou, jak se to u bab dělá.Chápou jen intuitivně jedno: je to svinstvo. Tak neím, co je na ty debatě k smíchu. Ona je jenom směšná. Bohužel. *15*
  • obřízku nepřejí?Obřízku si přejí všechny mimina mužkého pohlaví v Izraeli.Ať si ženy vezmou příklad z nich!
  • A šéf Bagdádí si je všechny osobně dojde zkontrolovat. A běda těm, co nebudou. Běda!
  • Doufám, že jsou na sebe USA patřičně hrdé totok je jejich práce.
    Leč na každou svini se vaří voda.
    Nebo ne, tečko? *12*
    • Jsi zhulená,kunndo?
      • Na svou mámu nevolej, není tady *12*
    • Co má společného USA a islámská tradice? V Americe ji nevymysleli.
      • jaká islámská tradice ? copak v Emirátech a v Saúdské Arábii se provádí ženská obřízka a jsou to státy ( Saudská Arabie) kde ženské nesmí ani řídit auto a nemají ani volební právo, ženská obřízka je především v afrických zaostalých státech a jak to souvisí s USA ? VELMI, protože jednotky ISIL vyzbrojila a vycvičila USA proti vládě v Sýrii a holt se jim to vymklo, jako většina dalších převratů, do kterých strká strýček Sam svůj rypák
        • Díky nechtělo se mi to tomu ňoumovi vysvětlovat
  • tato šaríja přijde do Evropy co nevidět, budeme-li se omlouvat usvědčeným muslimským teroristům za mučení a vyplácet jim tučné odškodné, které podporují zdejší komouši a levičáci *16*
    • naši komunisté by přestali islám podporovat, pokud by tuto proceduru měli absolvovat sržky Semelová,Konečná,Levá a jiné leninovy hvjezdy
  • Já mám malinkého pindika a nenechám si ho uřezat!!
    • Nech si udělat nástavec to bude demokratické žádné extrémy!
    • Jedná se o Clitoris né o peniss do you capi men ??!!!
  • obřízku je třeba zavést v česku pro všechny ženy,které se pohybují v politice....je to disrkiminace političek, všichni naši politici jsou obřezaní.....začít by měli Kňourovou než zmizí v Bruseli....
    • zde jsem se zasmála...................
      • *1*
    • ubohá muslimko bledá v polské mučírně tejraná,polskejm tyranům běda.....českejm žoldákům taky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit