Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se rozpínám zatím pouze na Ukrajinu!
    • "Rozpínej" kaťata ať v nich nemáš makakovo lejno, musel bys ho odevzdat do SS, nejlépe do rukou CIA!!!
      • I v Sovětském Svazu už mají CIA? Jo, pokrok ani ve středověku nezastavíš.
        • Jj, makak Obamgután byl dosazen CIA!!!
    • A když přijede Milouš, rozpínám i poklopec.
  • I když v Putinovém prohlášení lze s něčím souhlasit, přece jenom vadí, že se na věci dívá jednostranně. Vůbec jej nezajímá kontext akcí západu, ve kterém vidí příčiny vzniku terorizmu. Objektivnější náhled na mezinárodní situaci by mu jistě posloužilo k tomu, že bude pro svět důvěryhodnějším politikem velmoci, jakým Rusko bezesporu je. Slibné je prohlášení, že i přes některé rozdíly v názorech na svět a dění v něm, je ochoten s každým bojovat proti teroristům a skupinám, pro které život člověka nic neznamená. Proto porážka teroristů a terorizmů je reálnější, než doposud.
  • Co bylo dříve ? Slepice nebo vejce ? *1* *1*
    Nejprve byl napaden neutrální stát a až poté hledal spojence na západě nebo nejprve Ukrajina oslovila NATO a až poté byla napadena ??

    Kdo může za to že se arabáši nechtěli smířit z nízkou životní úrovní pod vedením doživotních neomezených dyktátorů s dědičným trůnem ?? Západ ??

    Až budou Putina Rusové věšet taky za to bude moci západ *1* *1* To že vede rusko po bolševickém vzoru z jedné války ze sousedy do druhé za to může taky západ. *1* *1*
    • Za tvou tupost může západ jednoznačně Semjone, i bez dyktátorů :)))
      • No i největší tupec na západě se má líp než střední třída pod Putlerovým vedením od čerta k ďáblu. Čehož si neklamným důkazem.
        • Jen nevěř pohádkám pokusy na vlastnich občanech v USA jsou a byly standardem a těch chudáků tam mají miliony *11*
          • Taků zemákovicu můžeš mlet doma v azbuce. Tady píšeš přízpěvky ve státě s nejmenšími sociálními rozdíly na světě. Nejsme ani Amíci ani Rusáci. Ono to bude tím že na dluh nám nikdo nedá a nerosty tady vydrancovali po bolševicku soudruzi.
            *1* *1* *1* Tak že nám nezbývá než se živit prací. *1* *1* *1* Pro rusky mluvící menšinu. Práce není rtubka co s ní teče ropa nebo vodka *1* *1* *1*
            Práce má pozitivní vliv na počet přistěhovalců, zdravotní stav jater a velikost zlodějin.
  • Ano, soudruzi fašisti. Takový jsem JÁ!
    • slabej odvar makakova lejna u Fashingtonu!
      • Ano soukmenovče, takový jsem já!
    • Přesně jsem věděl, kde na tebe narazím soudruhu fašisto Semjone :)))
      • Ano, já Putin jsem fašista.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit