Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se Ti to na besídkach tak líbilo, klidně tam chod dále a neporuzuj v diskuzich na netu.
  • Nepleť si Poprosenka s Putinem, když oba začínají na písmeno p. Piica a prdeel taky začínají na písmeno p. Až si to tvůj spletl, tak hned poznáš jaky je v tom rozdíl.
  • Jaky výhled ma naše MF na příští rok? Bez vlivu embarga - samozřejmě.
  • Jiříku, jistě že zasahují. Už jsem jednou psala, že mají kam hrábnout. Nás zasahují a zasáhnou také , ale my kam hrábnout nemáme. Viděla jsem reakce moskvanů a jedna dáma to řekla dobře. Na zimu si nekoupím 2 kožichy,ale jeden. My na tom budeme hůř, pokud se nevzpamatujeme!
  • Alino,závidím Vám, nevíte která bije! Propaganda u Vás fest zafungovala!!!Včera jsem koukala náhodně na Jílkovou. Byla jsem zděšena, kdo nás zastupuje v EU, kdo se plete do politiky, mám na mysli MUDr. onkologa z Pardubic - vyloženého nacionalistu,z kterého jsem i přes obrazovku cítila nenávist k Rusku. Od nich jsem se dozvěděla takové věci, že jsem se smála ještě ve spánku. Na druhé straně byli podnikatelé a p. ministr, před kterými klobouk dolů, že tu debatu z jejich strany usáli a nerozbili těm dvěma ústa. Stojí za to se na tento pořad podívat,hlavně Vám Alino, aby jste věděla co a jak
  • A ty budeš mít v hlavě ruský lejno, co?
  • Tak to se tedy hluboce mýlíš, jednak v rusku moc popelnic není a jednak jsou prázdný, teda kromě papíru s letáky, jak je v rusku nejkrásněji. *1* *1* *1*
  • Jo jo, ale nevim jak si rublík koupit, když nám padesátníky kapitalisti zrušili ??? *1* *1* *1*
  • Jé pusinka, už jsem myslel, že tě vyloučili z KSČM, nebo žes odjela do země zalíbené a že tě tam sežrali medvídci? *1*
  • A ještě si zapomněl, rus když nemá co žrát, sežere i harmoniku, nebo souseda *1*
  • Minus ano a odpověď ne ?
  • A co na to říká fašista Putin?
  • Jakej kriminál? Přece "Komunistický ráj". *1* *1* *1* *1*
  • Zlata se nenažerou! Není na světě zbytečnějšího kovu! *2* *2* *2* *2* *1*
  • Bydlení, jídlo a hadry ? A 80K kapesné? To jako míníte v kriminále ?
  • To je úžasné, co je to tu za debatu! Připadám si jak na besídce pomocné školy. Nejenže ti proruští filosofové se neumí vyjadřovat, o pravopisu nemluvě, ale jsou i velice agresivní! To je holt ta aziatskotatarská krev.
  • ...dopisovatele JEZDILY... ty ze jsi Cech? *1* *1* *1* *1*
  • sankce Rusko zasahují a to jednoznačně ( i když to řadu pisálků nerada slyší), pokud to nezmění chování Putina, alespoň nebude mít tolik peněz na armádu a vojenské akce, kterými otravuje své sousedy.
  • U tebe ve stanu, "hoteliere"? *1* *1* *1*
  • Ve Lvive a v Ivanofrankivsku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit