Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simona je pussy a zloděj nicků to je jediný fakt co tu máme!
  • a vlastní nick nemáš zloději havlovská?
  • Simona nikdy neměla nick bijec. Takže zase vedle ruský teplouši Kulihrachu *2* *2*
  • Musím odejít, analgetika zabírají!
  • Tak se tu perte a žerte dědkové. Vyrážím na lov duchů a jen jsem potřebovala zabát hodinku čas než přijde kamarádka. *5* Vy soécky bez peněz máte jen virtuální tiscali hospodu-
    Jela jsem do Náchoda a vás jsem argumentačně jako vždy spláchla do Záchoda.
    Dnes jsem byla v Polském Těšíně. Jsem ráda že závidíte vy Zemanovské socky cestující jen prstem v atlasu *2* *2* *2*

    BYE NULY. NIKDY ne VAŠE LESBICKY ORIENTOVANA PUSSY SIMONA.
  • Je to děsivý dokument, který popisuje život dětí bez domova v Putinově Rusku. Odhaduje se, že v celé zemi jsou jich čtyři miliony, v samotné Moskvě asi třicet tisíc. Film Děti ze stanice Leningradská je obžalobou vlády kremelské mafie. Když k tomu, připočítáme kolabující zdravotnictví a chátrající nemocnice,

    Vítězka jedné z ruských soutěží krásy Natalie pronesla před časem na mezinárodní soutěži Miss Earth na adresu své vlasti velmi tvrdá slova. „Mé Rusko je tepnou, ze které několik vyvolených odvádí jeho bohatství. Mé Rusko je žebrák. Mé Rusko nedokáže pomoci starým lidem a sirotkům a jako z potápějící se lodi z něj utíkají inženýři, lékaři i učitelé, protože nemají z čeho žít.“
  • Rusko je zaostalá země. *15*
  • Putin to má za pár. *15*
  • Čísla ČT24 jsou neúprosná. *15*
  • S popíráním statistických údajů se daleko nedostaneš ruský blbe *5*
  • Jo jo, Rusko umírá, už tisíc let. *15*
  • Je tu holka Simona ale protože publikuje pro tvé rusko nepříjemná fakta tak jí nenávidíš a komolíš ji jméno ruský agente BTW zlej trolle, podvodníku s hlasováním *5*
  • Čísla jsou neúprosná, v Rusku se zrychlilo umírání a zároveň se rodí méně dětí. Na vině jsou mizerné zdravotnictví, alkoholismus a drogy. Zároveň statisíce převážně vzdělaných lidí odjíždějí natrvalo nebo dlouhodobě ze země.

    Za I. čtvrtletí letošního roku vzrostla v Rusku úmrtnost o 3,7% ve srovnání se tejným obdobím minulého roku. A jak vyplývá z článku, Stárnoucího ruského medvěda opouštějí děti

    Velkými problémy Ruska jsou novorozenecká úmrtnost ve výši téměř 11 promile, která je větší než například v Kostarice, a časné umírání mužů, kteří se dožívají v průměru 59 let
  • Mě osobně by tady holky nevadily, kdyby tu ovšem nějaký byly, ale kde nic není, ani ...!!!








    WOW !!!
  • Po D2 po 30 letech, HOP HOP HOP! *15*
  • Co statisíce ale miliardy a miliardy.
  • Simona je holka a ty s tím máš problém.
    Takže teplouš jsi tu jedině ty ruský BTW prase
  • Pro máslo a banány do Provident, HOP HOP HOP! *15*
  • Ty jsi jen ruský teplouš BTW. zloděj nicků a jmen a podvodník s hlasováním.
    Simona je holka a holky mají pussy.
    Ale argumentačně tě dfo tvejch gulí pořádně nakopala ruský BTW Blbe.
    Je dobře že to nemůžeš rozdejchat chcípáku *15* *15* *15*
  • Rusko se tvýmu Veškkrnobordelu směje, Putin má z vás čurinu, Čína to samý. Tak šup, vyskoč, degene. *15*
    Kdo neskáče není Čech, HOP HOP HOP *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit