Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekecej ty teplej pazoure Simonův, psal si jako vzteklej " vyhraje Cllintonka, vyhraje Cllintonka "..hi..hi..blbče teplej
  • Tobě vadí zdejší holka Simona,.
    Takže teplouš jsi jen ty sám ruský kuřbuřtíku BTW zlej trolle
  • Tobě vadí zdejší holčina Simona takže mezi homosexuální kuřbuřty patříš jen ty ruský buuzerante zlej BTW trolle *5*
  • Já jsem holka! S gulama!
  • Ruský teplouši BTW! Nicků máš dost BTW zlej trole juro Rybanne hrdino Putině.
    Nicků už jsi také ukradl dost - kradeš nick Simoně, bijci i veslému zvířeti.

    S tím hlasováním podádíš moc okatě ruský BTW Blbe plus mínus 12 bodů za stejnou vteřinu
  • Hezkou dívčinou z Olomoca a já budu její krásná setřenica, taky z Olomoca.
  • Toto je veřejná debata ruský čapisrále.
    Pokud ti nevoní protože máš raději ruskou komunistickou totalitu s cenzurou a bez debat tak vypadni a nech debatovat ostatní *5*
  • Hele Kašino, ty kuřbuřte jdi do pedeléé..hi..hi *2* *2* *2*
  • Musím si vymyslet nějaký nicky, krást už není co, tolik lidí sem zase nechodí, ale nevadí já to zvládnu vždyť jsem autista, chromej autista!
  • Simona je holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jedině ty ruský BTW blbe *15* *15*
    Simona nemá ráda Trumpa ani Clintonovou takže í bylo šumák kdo z těch dvou zvítězí.

    Na vyhulování Zemana a Putina jsi tu přeborník ty ruský BTW homouši komouši *2* *2*
  • Starej se o Havlstán, Čapisrál. Do Ruska je to howno, degene. Tomu ta tvoje chýše nesahá ani po práh.*15*
  • Ty tvoje statistiky známe, ty kuřbuřtíku. Ty ani nevíš kolik si vykouřil buřtů za večer a budeš nám něco pořád psát, teplej kuřbuřtíku..hi..hi *2*
  • Nicky tu kradeš jenom ty ruský teplouši BTW zlej trolle.
    Kradeš nicky Simoně, bijci a veseému zvířeti. Všem odpůrkyním a odpůrcům tvého Kremlu.
    S tím hlasováním podvádíš moc okatě ty plus mínus 12 bodů ve stejné vteřině ruský blbe *5*
  • Fakta jsou neúprosná, ruské hospodářství zrychlilo propad na 4,2%. S tak černým scénářem žádný odborník nepočítal. Je to důkaz toho, že kremelská říše je kolos na hliněných nohou

    Současné ruské hospodářské potíže jsou jasným důkazem toho, že tamní ekonomika vyrábí nekonkurenceschopné zboží, které nemá na to, aby uspělo na vyspělých světových trzích. Proto musí spoléhat na vývoz ropy a plynu.

    Této výrazné slabiny si je ruský prezident Vladimír Putin vědom, a chtěl to změnit. To se mu ovšem nepovedlo a evidentně stále nedaří a patří to k největším neúspěchům jeho kremelské éry. I premiér Dmitrij Medvěděv veřejně prohlásil, že Rusko čekají zlé časy a bude muset začít hodně šetřit.
  • až jednou přestanu krást nicky, stanu se dívčinou!
  • To si stěžuješ akorát ty, kokootí palice připochcaná. Ty kuřbuřte, ty tomu tak rozumíš asi jako volbě amerického prezidenta, ty Cllintone..hi..hi *2* *2*
  • Simona je holka a tobě to vadí ruský prde BTW zlej tolle. Takže do řad homosexuálů se u řadíš jen ty sám. *2* *2* *2* *2* *2* *2* ¨¨Jinak statistiky a fakta nezměíš tím že je budeš jako blbec zapírat *2* *2*
  • Simona je holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi tu jedině ty rusáku hnusáku BTW zlej trolle
    Na stále rostoucí chudobu v rusku si stěžují ruští občané.
    Takže to na propagandu CIA nesvedeš ruský prde.
    A kdyby ve tvém rusku bylo nádherně jak lžeš tak z něj každým rokem neodcházejí statisíce rusů za lepším do USA a do EU *5*
  • Ty podnikáš tak akorát v prdeli, ty idioote Simonův..hi..hi..ty rozumbrado..blbče teplej. Ty bys mohl podnikat akorát jako kuřbuřt, ty kokoote..hi..hi
  • Prej rubl chcípá, to už říkáš ty kokootí palice Simonova čtyři roky, blbče teplej pořád připochcanej, smrdící po chcankách..hi..hi *2* *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší