Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vytáčí mě, že naše vláda se chová zcela hovadsky = na naše děti, důchodce atd. nejsou peníze (na cikány jich je hodně...) , ale jako hauři podporují a dotují občany jiných států.

    Logické přece je - nejdřív se postarat o vlastní občany a pak teprve o cizí...
  • Paní Vodičková, vážím si Vaší práce a proto Vám navrhuji řešení. Pan Zaorálek jel počítat Volyňské Čechy , kterým bycom mohli pomoci. Obraťte se na něj, jestli by Vám nepřidal, vždyď tam také máte děti cizí národnosti a pokud ne, tak je tam co nejdříve budete mít. Je to ostuda našeho národa, že se neumí postarat o děti, které za nic nemohou a nechtějí jim umožnit vyrůstat alespoň i když v náhradním,ale rodinném kruhu!
  • Vážená redakce, dovolím si doplnit vaši informaci o slavnou efektivitu "Klokánků". Živí 212 zaměstnanců a mají kapacitu pro maximálně 263 chovanců.... Doplnili byste, kolik zaměstnanců živí průměrná dětský dům a kolik má průměrnou maximální kapacitu... tedy kolik dětí připadá na jednoho zaměstnance? Na pár pěstounů připadá deset dětí... A to Klokánky mimo své zaměstnance využívají i služby jako prádelny apod... takže poměr na jedno dítě je... JAKÝ? TRISTNÍ! *7* Ale Šabatová se tam mohla starat o "Aničku"....
  • Zejména podpora fašistické Ukrajině má prioritu.............Ovčané, ovčané.........
  • Financování západního terorismu a podpora agresí západních hitlerčíků , je pro čechostánsky pucleky prioritní !
    Desítky milionů např. vládní kolaboranti použili na financování nepokojů v UA , na převoz a léční banderovců , další převozy a léčení ukrajinských fašistů z východu UA se plánují .
    Miliardy stálo a stojí vysílání čechostánskych agresoru do zemí napadených a okupovaných hitlerovskym západem !

    Na to mají čechostánští pucfleci západních psychodiktátorů miliard dost , ale pomoct finančně prospěšnym zařízením pro děti zájem nemají !
  • ostapkotab
    Už nejsem blokován huráááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jinak mne velice potěšilo,že stát přispívá na jedno děťátko pouhých 28500 Kč měsíčně,zatímco mě ,,přispívá,, OBROVSKÝCH 8400 Kč (důchod),ó já se mám !!! *12* *12* z@sraný-------- a už se zase mohu těšit na blok,že cenzore ???!!!
  • Aspoň víc zbyde na cikány !
    • A na Islamáky a Ukrajince, blíží se k nám přímo tsunami - jak na Parlamentních listech napsal gen. Šedivý a má z toho bezesné noci, jak to pak u nás dopadne. No hlavně , že jsme to tam s NATO a USSá tak pěkně rozvrtali -tak mírumilovně, demokraticky, svobodně lidsko-právně a humánně.
  • ostapkotab
    +
  • jo na pikoviny máme na klokánky ne
  • Tak co ritig, že by jsi s bakalou přispěl dobytku!
    • Ař dostane těch vysouzené peníze od časopisu, tak je určitě věnuje - Rittig - lidumil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit