Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svazu protifašistických bojovníků se nelíbí vyjádření Rasmusena a také nikdy nepodpoří fašistické banderovce na \Ukrajině, kteří tam vládnoů. *16* *16* *16*
  • Jede se jen podle amerického scénáře-pod záštitou demokracie vpadnout nebo nastrčit,zmanipulovat,rozdělat ohýnek,odstoupit do povzdálí ať dílo dokončí kmenové války a pak následně humanitárně bombardovat. Mezi tím vším nastrčit loutky a v případě nespokojenosti je přestat plácat po zádech a zdiskreditovat.
    To být Hulíwůd
    • Přesně tak. Podezřelé mi připádá reakce Zemana , myslím že ted jsme pro smích celému světu a to i EU.
  • ten pán asi trpí sklerozou, Ten scénář spíš připomíná CHILE neblaho paměti, kde pomocí ameriky nevolený jenerál bombardoval demokratcky zvoleného prezidenta Alendeho , nespočitatelné množství lidí povraždil, pár let byl na výsluní a pak... jen a%t si to přečte na WIKI, když trpí sklerozou
    • To ano a taky mi to dění na Ukrajině připomíná Kosovo,Irák , Syrii, Libii , to jsou scénaře USA , jejích rukopis což i přiznávají odbornici v Americe sledující vývoj Ukrajiny. Kdyby došlo k uzavření kohoutku plynu tak to budou americké sankce vůči celému světu ale nikoli Ruska.
  • Podobá se situaci na Krymu, protože lidé tam mají bídy už dost a chtějí svobodu!!
    • já nevim protesty začali protože chtěli do Eu? a najednou chtěji do ruska?asi by si to měli srovnat v hlavě co vlastně chtěji?
    • tečka má malého pindíka a to ho žere, jinak by tady ani nic nepsal, píše to ze zlosti nad sebou!! *15* *2* *1* *3*
  • Mi komunisti prostě opčas musíme nekoho zavraždit aby se nám dobře spalo! Ale sny mám eště lepší třeba jak kulometem střílím všecky demokraty!
    • USA vyhladila 98 milionů Indiánů všech kmenů a zabrala jejich území , zbylo jich jen 2 miliony a mohou být milostivě v rezervacích. Tak by nejraději Amíci zdecimovali celou populaci i ve světě, aby jim nikdo neujídal chlebíček.
      • Ve VUMLu se učilo i o Indiánech? No to seš tedy opravdu vzdělanec, soudruhu.
    • Po celém světě stříli lidi pomocí své armády najatých žoldáků, které platí akorát USA. Rusko sedí na zadku a SSSR mělo mnohem nižší akční rádius než USA. Tak drž pysk. Navíc USA si dokáže postřílet i svoje prezidenty, když neskáčou jak Wall Street a FED či zbrojní koncerny pískají. V tom jsou světový - jedničky jako Kalousek . V této disciplině se jim nikdo nevyrovná.
  • Konečně, ty rakovino stará.
    • To je pro JFK co má vředy v konečníku
  • "převolováno" z ODS a TOP. Samé kecy a bučení.... Jó, kdyby ještě zakvokala Miroslava a zamečel ten starej kozel Karl, tak bych si připadal jako v JZD.
  • Kdy veřejně vyzve Putin, aby byl plebiscit v částech Ukrajiny? Dávno to mělo udělat OSN. K čemu je máme? Aby podporovalo násilí té či oné strany? Je to hnus, když takovou jednoduchou věc, kterou by zvládl i ten nejubožejší podomek nejsou schopni vydyt.
    • OSN davno neplni svou puvodni funkci. Nyni se pod plastikem OSN deji ty nejvetsi svinstva...
  • Jsem fašistické komando JFK , podařilo se nám znovu zabrat EvropU pod instituci EU a jestli Buh dá tak konečně se nám podaří dostát i medvěda Rusko.
    • Jo. A pak vás sežere strejček Sam. Anebo bude laskavej a udělá si z vás všech otroky.....
      Zadarmo a bez práce. Vždyť už teď mu všichni z unie olizujou boty......
    • Vy komunisti jste už prostě takoví...
  • Pomóc! Mám hnisavý vřed v konečníku!
    • nemáš m r d a t kozy
    • To máš z tých amerických homoušu , homouši .
    • To bude proto, že máš místo mozku rudou sraˇku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit