Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo jo Rusové jim dají pokouřit, to se budou divit, fašouni pojedou jak namydlení .!! *3* *3* *3* *3*
    • A zastaví se až u strýčka Sama v USA. *4* *4* *4* *4*
      • Ber v úvahu že ti odpovídá starý 77 letý xxurák tečka pod 5 nicky který trpí demencí a má už změklý mozek! *3* *3* *3* *3*
  • Snad rada Nebezpečnosti, protože zatím bezpečně podělala a podělává co se dá.
  • Jednou také zasedal v Berlíně nějaký Áda, dokonce v mohutném bunkru, a stejně mu tam propašovali aktovku s výbušninou! Měl ale kliku - přežil. Potom musel nějaký čas čekat, no a když mu Rusové klepali na vrata (kulometem), tak otrávil svou rodinu a sebe také. Potom ho polili benzínem a nechali ohořet. To jsou věci, pamatujete? Dneska mají jeho lebku schovanou na památku v Moskvě. Já myslím, že jeden souvenir stačí.....
  • Nejhorší na tom je, že tahanice kolem moci a nerostného bohatství odnesou zase jen obyčejní lidé, kteří se jen snaží nějak přežít. Nechápu jak, zloděj může křičet, chyťte zloděje. Rozkradené je to ve většině států eu a ještě mají drzost někde diktovat. Co v té ukrajině vůbec je? Když je už rozkradená. Jedině území potřebná pro pěstování obilovin. V eu se to zastavělo domy, místo aby se pěstovalo potřebné. Navíc tam má svůj majetek Čína. Jak demokraticky zachovají majitele půdy, to jsem zvědav.
  • Americký víceprezident poletí na Ukrajinu aby sjednal pořádek tak co ten se má co sr-t do Ukrajiny a Ruska.!Tak jak přiletí tak i odletí a zastaví se až na krchově.Jo, pěkně se jím to vymklo z plánu rozeštvát Ukrajinu proti Rusku .Kdyby Rusko nestřežili hranice tak by přiletěl i s NATO.
  • Nám ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy plné smradlavých ropných lagun se nejvíc líbí, jak neofašisté a obdivovatele teroristů z UPA včetně jednoho z největších masových vrahů S. Bandery, které vynesla do vládních křesel fašizující verbež placená a mediálně podporována EU a CIA (a poté ještě zdarma léčena v českých nemocnicích), se nyní snaží stejnou věc nazývat separatistickým hnutím a posílat na chrabré občany ozbrojené složky, které jsou v každém státě hlavně proto aby bránily svou zemi před agresorem a né jak to předvedli poseroutkové z ukrajinské armády, kdy několik ruských vojáků se samopaly dokázalo přimět ke klidu a nakonec ke kapitulaci tisícové kasárna plné tanků a bojových vozidel. Tam se měli ti předposraní hrdinové ukázat zač jsou placení ukrajinskými občany. Doufám, že Putin ukáže ukrajinské armádě, jak bojuje ruský voják, který ví, proč a proti komu jde do boje.
    • Ty pablbe a válečný štváči. Ty jsi Ostravu neviděl ani z rychlíku a pokud chceš bojovat , na té, či oné straně, tak sedni na vlak a jeď to řešit na místě. Určitě už tam na Tebe čekají Ty cype.
      • Přesně tak, je to blb a dělá slušným Ostravákům ostudu, takové názory můžou mít snad jen někteří v Karl.Varech *1*
        • Do cypu a pablbů si nadávejte svým posraným a nezaopatřeným děckám, co kvůli pravičácké politice takových mamlasů jako vy půjdou do důchodu snad v 80-ti letech. Lepší by bylo kdyby jste oba jak Ota tak Ostravak vyvrátili moje argumenty. Máte krátkou paměť, když si nepamatujete ty záběry ČT z Krymu.
          • Vážený ostravski charaktere, vůbec mi nejde o světovou politiku na Ukrajině (beztoho jsme pouze pasívní pozorovateli hry velmocí a vůbec nic s tím neuděláme) a ani nejsem příznivec pravicového drancování a ožebračování lidí v ČR.
            Mi jenom zkrátka vadí, jak se vyjadřuješ a nepravdivě shazuješ Ostravu a tim jí takto nepravdivě a falešně představuješ celé republice.
            To mi tedy kurrva vadí!!!
            • V čem kurv@ (to abych se dostal na tvou argumentační úroveň - ostatní prominou) vidíš, že se nepravdivě vyjadřuji a shazuji Ostravu? Můžeš být alespoň v jedné větě konkrétní. Pokud ti vadí, že i na ostravsku existují lidé, kteří samostatně myslí, tak v tom ti nepomůžu - to už můžu napsat předem, ale jinak mi prosím napiš kdy a v čem jsem shodil a urazil Ostravu...?
          • Razovity ostravskí chachar má pravdu.
            • Tečka nemůže nadávat svým děckám do cypů protože žádné nemá, je to gay a ti obvykle děti nemají, ale možná má nějaké kůzle, ale to zas nemá nárok na důchod!! *3* *3* *3* *3*
  • Už to prý začalo! Rusáky ženou z Ukrajiny! *1*
    • Máme se smát ted a nebo až po představení?
    • Máš pravdu , vyhánějí americké Rusáky , Ukrajina dělá čístku a zbavuje se nezvaných západních fašistu.
    • Taky držím Ukrajincům palce, ať ty ruské fašisty vyženou!
      • Oto promiň ale jsi blb,mluvíš o něčem a nic o problému nevíš možná tak s českých médií????
    • Jen aby ses nakonec šeredně nedivil, kdo, koho a kam bude nakonec hnat.
  • Hlavne at si USA udela poradek doma maji tam v tom USA bordel jako v tanku, lidi tam umiraji bez lekarskeho osetreni na ulicich a hlady bez zakladnich lidskych potreb. AT SI TU SVOU DEMCU NECHAJI v USA. a nerozvraci neustale cely svet.
  • Majdan je akce USraele EU a CIA! Naše vláda a prezident musí podporovat fašisty,banderovce, teroristy a zloděje plynu.....
  • Občanská válka se blíží. Loutová vláda nemůže jinak než sloužit svým chlebodárcům.
    • Opravuji-loutková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit