Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v rusku je zivotni minimum 3500 u nas v cesku 3400 a predrazene uplne vsecko *16* myslim že nemame pravo porovnávat rusko protože jsme na tom mnohem huř. oni totiž mají aspoň svou zem bohatou, mi nemame vůbec nic.
  • Bublifuku, existuje nějaká svoboda projevu a lidé, především Tvého inteligentního potenciálu asi rádi prahnou po novinkách nebo ne? Tak, když je něco, co by obohatilo Tvoji zvídavost, tak to dám do diskuse a vždy mě potěší, že to prostuduješ a přidáš svůj smysluplný komentář a zase obohatíš naše obzory. Problém je ten, že nejsi schopen se alespoň jednou větou k problematice vyjádřit. Budu Ti muset předkládat jednodušší problematiku, třeba kolik je 1+1=?
  • Bublan je zdejší vyhlášený prasič stránek. Zakomplexované mačo, které doma neštěkne ale na webu je převelikým hráčem. Nicméně jak se v kuchyni zvedne vařečka, i tento ztichne a maže na kavalec.
  • V Rusku se mají tak dobře, že v Karlových Varech začínají všechny hotely a kasína prodávat a jedou domů.
  • Před vchodem do petrohradského metra klečí na kolenou žebrák v podivné jogínské pozici. Hlavu má zasunutou mezi nataženýma rukama, v nichž drží černou, notně umolousanou čepici s drobnými.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    jojo v Rusku jsou žebráci. To v Praze při průchodu z Václaváku na Staromák jsem "žádné takové žebráky neviděl". To co se tam v této pozici plazilo po zemi byli nejspíš pracovníci technických služeb čistící komunikace pro turisty. *8*
  • a skočil jsi z desátého do jedenáctého století jako nic
  • Otevři si hlavu kamenem, vyndej mozek, hoď ho do mixéru, 5 minut mixuj, poté obsah mixéru vylej zpět do prázdné hlavy a uvidíš, že to bude rozhodně lepší.
  • Neřešte to, hlavně, že vám chutná. V 10.století započala éra francouzských králů, a to Hugo Kapetem (L.P.987). *1*
    Filip I. Francouzský (1052 — 29./30. července 1108 Melun) byl francouzský král z dynastie Kapetovců, nejstarší syn Jindřicha I. a Anny Kyjevské, vládl 1060-1108.
    Manželství bylo uzavřeno pravděpodobně o svatodušních svátcích roku 1051 a Anna dala králi tři syny. Uměla psát a měla na manžela pravděpodobně vliv – dochoval se dopis papeže Mikuláše II. pro královnu Annu, v němž ji nabádá, aby na nábožensky vlažného Jindřicha, který myslel především na politické cíle, působila a apeluje na její mužnou ctnost v ženské hrudi. *1*
    Takže neřešte to a ať vám křupe bůček! *2* *1* *2*
  • Poprosil bych všechny solidní a normální lidi, aby nedávaly mínusy panu Bubble, pokud reaguje na můj komentář. Pokud totiž dostane pouze jeden mínus, tak to vypadá, že ho získal ode mne a to mne tak trochu se.e a je to svým způsobem ponižující. Takovou pozorností pana Bubble nikdy nepoctím, a sám se tak nikdy neponížím, abych mu dal svůj mínus. Je pro mne rozhodně míň, než obtížný hmyz a nestojí zato.
  • rus je certifikovaný hnůj světa. To už mu nikdo neodpáře.Nenávist k němu je větší nebo menší. Ale je trvalá. A tak to má být. Rusovi je nejlépe 10 verst pod zemí.
  • Kdyby tak tohle řekl Putin

    http://www.novarepublika.cz/2017/01/lubomir-man-kdyby-tak-tohle-rekl-putin.html
  • Hele, Snílku, až se probudíš ze sna tak spolu můžeme diskutovat o kretenismu a případně jiných psychických poruchách. *3*
  • Čím víc se toho dovídám tím víc zjišťuji, že "vím, že nic nevím".
    Jistě víš kdo to prohlásil a co to znamená. *3*
  • Prej "syfilitik Uljanov", ty vole, syfilitik byl tvůj fotr! Tvůj mozek je toho smutným dokladem.
  • Takže už je jasné o čem snílek sní když náhodou spí.
  • Tak nežijí nezaměstnaní lidé, tak žijí pracující lidé, kteří nemají na nájem. Ti bez práce se stěhují do pouště a deviantní bohatí důchodci, demokraté a dobros.áči se na ně jezdí dívat v luxusních karavanech a říkají, jak je to tam úžasné. Ti úchylní zbohatlíci si udělali atrakci i z lidského utrpení a každý rok se na zimu jezdí ožírat do pouště a dívat se na tyto nebožáky do SLAB CITY. Prý je tam úžasná svobodná atmosféra.

    http://www.greetingsfromsaltonsea.com/slabcity.html
  • Ty jseš prostě totální kretéén.
  • Když vyjdu na ulici, všude kam se podívám, se válí žebrák. Nejhorší je, když Vás ten bezdomovec osloví jménem a Vy zjistíte, že ho znáte z dob, kdy to ještě byl "normální" člověk.
    Ale prý je to jejich životní styl a prý tak chtějí žít, takže je to asi OK. A když je to OK u nás, tak proč ne v Rusku? Je vidět, že v Rusku mají také aspoň náznak demokracie. Žebráci všech zemí spojte se! V Rusku jsem nikdy nebyl, ale kromě armády žebráků v naší drahé vlasti jsem také viděl kvanta žebráků v Rakousku, Itálii a samozřejmě v úžasných USA.
    O čem vlastně ten článek je?
  • Za pár dní zřejmě vypukne jaderná válka, takže je to stejně všecko fuk. Už nemá význam se o něco snažit, chodit do práce a tak. Západní degenerovaní "demokraté" v čele s kozou Májovou jsou prostě nepoučitelní a spolehlivě a neomylně dláždí cestu k jadernému Armagedonu.
  • Sem je škoda psát,když člověk ,který toto info má ze skutečného dokumentárního filmu a dokonce natočený samotnými Američany a dokonce vysílaný na ZOOM nebo čt 2 minulý týden.To je opravdu napováženou, co sem píše za lidi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit