Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc chybi osobnosti?
    No, protoze zadne nemame...
  • Do Mongolska jeď vanhorne pokud se ti tu nelíbí? *3*
  • Nic ti nebrání emigrovat *3*
  • až na to milé J že historie to teprve bude tak že nevěšti
  • máš pravdu předsedo, zhulenci zvolil sobě rovného, který než by se o něco snažil, tak bude jako Kradousek prudit a otravovat v opozici.ale je to ve jménu humanity a Peněz a moci, která zvítězí nad pravdou a svobodou
  • to zas z tebe vypadlo moudro. A už chodíš i na velkou? Asi těžko.
  • vanhorne
    "tak nás chraň pánbu"
    Amen.Pred pecenymi holuby a koblihama, kteri vam budou padat do huby, az Bures zhmotni ty jeho vize a sny?To snad ne.☺
  • Ten magor s knirkem se nemýlil: "Češi jsou pracovití, ale neumějí si sami vládnout."
    A měl pravdu, české ovce si to opět pos.ali jako už v mnohokrát v historii.
  • vanhorne
    "starej se o svý Mongolsko, blbče,"
    Proc kvicis, jako Bures?Ja jsem na toho vaseho podareneho vudce vsadil 1000 €, ze vyhraje, protoze koho jineho by luza asi volila?Jedine cloveka, ktery se ji svymi characterovymi vlastnostmi nejvice podoba.Uz jsi nekdy slysel, ze si parta zlodeju zvolila za vudce cloveka, ktery jeste nic neukradl?Pro mne Bures byl nad slunce jasna tutovka.Prober si to s temi Mongoly co ti porad strasi v palici, ubozaku.Jestli se trochu vyznas v poctech, tak
    mi vypocitej kolik jsem vyhral v korunach.Nad takovou sumickou se ani ja neusklibnu.☺
  • Jestli on ten J neemigruje když vyhraje ten babiš
  • se o svý Mongolsko, blbče, a politiku v ČR nech laskavě na nás
  • To si piš, že vyhraje a ty dostaneš jméno Sajmon Hovnožrout..ha...ha...tvoje agitace byla k hovnůů, blbče teplej ....
  • vanhorne
    "Ale Babiš nešel do politiky "hrabat"
    Nesel tam hrabat, protoze neni zadny maly hrabos.Sel tam jako zkuseny pumpar a cerpadlar s praxi, takovy pumpar jen dela sve remeslo, pumpuje a cerpa.U jeho nejlepsi pumpy vyrobene v dilnach Agrofartu, model: Čapí Hnízdo, se vykon pocital ne v litrech za secundu, ale v hectolitrech.Ma s tou pumpou v posledni dobe, ale nejake problemy.☺
  • Jestli tyhle volby vyhraje Babiš, tak nás chraň pánbu. *9*
  • krásná je tvoje bezmoc.Zlostně tady prskáš, nevíš už jak napsat že něco víš. Sranda je že to nikoho nezajímá. Pan Babiš je frajer který šel do střetu s tou bandou. A za svoje. To se počítá. Tak zas něco prskni.
  • vanhorne
    "u STB vedený jako "inženýr"
    Ktery inzenyr, to je on? Ing.Babiš
    [priezvisko:Babiš; meno:Andrej;dátum narodenia:02.09.1954;
    krycie meno:Bureš;kategória:dôverník agent;registračné číslo:26085].
  • "Bakaláře v Plzni byste si mohla udělat."
    Jsem opravdu rada, ze se konecne prihlasil nekdo, kdo na te slavne Plzenske universite 7 let studyroval.Sdelte mi laskave, jake pozadavky jsou kladeny na uchazece o studium na vasi Alma Mater.Doufam, ze absolvovani ctyr semestru obecne skoly s prospechem dostatecnym, mi zajisti pristup k dalsimu academickemu vzdelani na tak proslavenem institutu.
    Pokud se tyce Manifestu Frantiska Josefa, kterym svolava sve verne narody v predvecer valky do zbrane a manifestu 'Smlouvy Babise s obcany Ceske Republiky', v predvecer voleb, tam je podobnost ciste nahodna.Prvni vola jako monarch, druhy jako smejd nabizejici poutovy vyvolavac.Libi se mi vykrik, ze Babis nebyl posledni z Habsburgu.To, ze nevim je dilo me macechy, ktera mne misto do skolnich lavic, vyhanela past ovecky v zelenem hajecku.Necham se poucit, kdo byl ten posledni zemrely Habsburg?
  • http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=190156
  • "A víte, koho jste vlastně do sněmovny vyslali? "
    Ne nevíme, to víš jen ty, nejchytřejší blbeček Jégl, u STB vedený jako "inženýr"!
  • Co si zvolíme, to tam je. Volí samozřejmě i ten kdo k volbám nejde, On se totiž vzdává svého práva volit a nechává za sebe volit jiné, třeba i s opačným názorem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit