Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se ale Bureš jmenoval Karel, tak ten je po smrti! Udusil se rohlíkem! Nebo to byla KOBLIHA?
  • Držím Vám palce.
  • Kontravezní Zeman ale není předmětem voleb.Tu prašivost a možnost budoucího opětovného zvolení Zemana si strčte za klobouk a vyčkejte jara 2018,tam to bude aktuální.
  • Osobnosti nejsou proto,že prostě nejsou.Komunisté si programově vytvářeli kádrové rezervy a ty nastolovali do uvolněných funkcí.Neznám důvod,proč by si tak nemohly počínat partaje tak říkajíc u vesla.Asi proto,že si to kdysi vymyslelo KSČ.Tak si z toho trzněte.Nemáte osobnosti k obsazení potřebných funkcí.To je ale chyba.Chyba k vládnutí. Vzdejte se.
  • je ti do našich voleb mongole?
  • vanhorne
    "že bude Zeman opět zvolen"
    Jestli mas Zemana opravdu rad, tak si neprej aby vyhral.Kdyz vyhraje budou se na Hrade na oslavu vitezstvi poradat takove orgie, ze je dedek neprezije.Ale zase v pripade prohry by zapijeli smutek tak divoce, ze by mohl take zhasnout, je to prast jak uhod, cili dedek je uz vlastne mrtvola dnes.Ale aspon si neco uzije az ho potahnou Prahou na delove lafete.☺ ☺
  • Klikajíci maniak BTW s Váma rozhodně nesouhlasí *1*
  • máme to doma *3*
  • třeba do Kosteleckých uzenin, za minimální mzdu a drábem za prdelí *15*
  • skvělá úvaha. Takový rozum může přednést jen někdo s absolutně holým zadkem. Ty psychopate od socanů!
  • doufám že prašivá pražská kavárna zůstane doma a v sobotu se potvrdí že bude Zeman opět zvolen drtivou většinou občanů české republiky
  • přéééésně, Zeman, ale není kumda








    PCHE !!!
  • "A ať si ty koblihy sežere sám"
    Zaujal jsi negativni a counterproductive postoj, a je smutne, ze meris character cloveka podle toho kolik ti da koblih.Vzdyt ten Manifest "Mym narodum"jeho smlouva, kterou podepsal s obcany jasne rika co bude delat a co nebude.Zavazuji se proto vam vsem obcanum nasi zeme:(3) Budu podporovat a rozvijet demokracii v Ceske Republice a chranit svobodu a dustojnost kazdeho cloveka.Bures agent STB vi o co se jedna, kdyz se rekne svoboda a lidska dustojnost.Na dvere po treti, STB klepe ti.Proto jsem mu dala svuj hlas a za par litru vina jsem privedla k urnam 5 bezdomovcu aby mu take dali sve hlasy.Co by clovek neudelal pro takovy vyjimecny pilir spolecnosti jakym je Bures 26085, ze?
  • Babiš má nahrabáno hodně, ale chce si nahrabat ještě víc. Především však má potřebu hrát si na vládce, který rozhoduje o ostatních. Zkrátka je to psychopat.
  • A vymrdanci vymrdance.
  • Ano vyhraje a Babiš bude premiér a komu se v té vládě nelíbí může jít makat rukama.
  • mezi ten balast co je na obrázku. Mezi ten plevel který se tam drží zuby nehty. Kterému je jedno nějaké blaho občanů. Nahrabat a udržet se. Ještě že došel pan Babiš který nepotřebuje nahrabat. A směle se postavil, dlužno dodat za svoje těm vyžírkám z ODS, TOPáků i socanů. Jejda ti v létě zvedali ruce aby jej vyštvali z politiky. I přišel čas tady s termitama zatočit. Ale panečku trvalo to!
  • kurwy volí kurwy
  • také jsem volila KSČM, celá naše rodina.
  • Já jsem se neptal koho volit, ale koho nevolit. A tak mi nakonec vyšlo to nejmenší protože žádná "absolutně dokonalá" strana není. Mohu jen říci, že jsem nevolil komunisty ani Babišovu smečku. A také jsem pečlivě zvažoval, že těm různým, malým straničkám jde spíš o osobní prospěch, o nesmírně bohaté prebendy za vyvalování se ve sněmovně přijímání ííčovin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit