Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je úplně jedno, kdo co napíše. Zda chce prodat kočárek, nebo kanon. Pokud se někomu nelíbí prodej kanonu a má k tomu co, tak ať sleduje stopu. A je snad jasné každému s IQ nad 80, že teroristé si na fejsbůčku kšefty veřejně sjednávat nebudou. Je velmi snadné vidět snahy USA a jejich evropských vazalů o nastolení jednotného proamerického NWO, to nejsou žádné konspirační teorie, to jsou fakta. *16* *16* *16*
  • Jakou míru svobody a demokracie toto opatření obsahuje? A že jsou vlastníky Američané, je do nebe volající. Co kdyby byli majitelé Rusové? Taky by jste všichni s tím jejich opatřením souhlasili? Tak velký kulový! *12* *12* *12*
  • A neriskují tak trošku ti Zuckermani, že v rámci konkurenčního boje jejich facebuky někdo pošle do kopru? Já jsem dospělý a můj názor není prezentován k jakémusi posuzování, natož mazání, kdož ví jakým odkundesem! A pokud to někdo udělá, tak já klidně půjdu tam, kde se budu cítit svobodně. *16* *16* *16*
  • Je nenávistným projevem to, když napíši, že nehodlám živit skupiny jedinců, kteří-
    - přicházejí do zemí EU bez jakýchkoli dokladů
    -další tyjí ze sociálních systémů, aniž by v dohledné době do něj přispěli
    -rozhodují o finančních tocích ve státě a hlavně kolik přiteče do kapes VLASTNÍCH...
    • Jakýkoliv jiný názor, než mají sluníčkář a dobroserové všeho druhu, je nazván nenávistí.
    • Podle demokratů ano. Všechno, co pravdivě řeknete o těch svinstvech, která dělají, je nenávistný projev.
  • Tato navrhovaná cenzura má jiný podtext, ale přesto - podívejte se na diskuze na Tiscali a najdete tam tolik nadávek a výhružek, že je to ostuda. Copak neumíme svůj názor vyjádřit normálně a tím pádem se neschovávat za přezdívky?
    • Já se schovávám za přezdívku, ale přesto se snažím psát slušně. Jo, vidím tady u jiných ty nadávky a výhrůžky, ale přestože se s nimi mnohdy neztotožňuji, jsem rád, že mají právo to sem psát.

      To asi jmenovče nepochopíš, že? *1*
      • A ještě citát z klasika:

        "Způsob vyjadřování, toť člověk sám."
        • Proto měním nicky a všem okolo nadávám. To jsem prostě já *3*
      • "Vážený pane, vůbec nesouhlasím s tím co říkáte, ale do své smrti budu bránit Vaše právo říkat to."
        Takto vyjádřil v 18.století klasik svůj souhlas se svobodou projevu.

        Některým lidem však chybí vychování a vzdělání. V opačném případě by některé formulace a slova nepoužívali, i když jim to svoboda slova dovoluje.
      • Neanonymní diskuze (např. na IDnes) mají poněkud jinou úroveň. Lidé v nich vyjadřují své názory, ale protože je tam jejich celé jméno, tak si netroufnou tolik, co anonymní diskutéři na Tiscali. Stačilo by odhalení skutečné identity a lecjakých výhružek a zbytečných vulgarismů by okamžitě ubylo. Především vzájemných urážek mezi diskutujícími....
        • Ano. Právě že si netroufnout říct svůj názor. Tak je to možná i vedle v Německu. Máte strach napsat to, co si myslíte.
          Díky za anonymitu, i když nepochybuji, že i tak o nás vědí a sledují nás :-))))
        • Co se tím změní? Stejně, jako toho člověka neznáte pod přezdívkou, neznáte ho ani pod jménem. A to, že při přihlášení uvádíte jméno i s adresou, tak se stejně ví, kdo jste.
  • Už na tom pracujeme, už to řešíme.
    Co ale potom budeme psát, zatím nevíme.
  • A co teď budeme psát?
    • Jak všechno a všechny milujeme. To bude zatím schválené. Ovšem i to by se časem mohlo stát nežádoucí. Pak už nic.
  • Nic než zavádění cenzury za bílého dne. Žijeme v nové totalitě.
  • Budeme mít problém, soudruzi.
    • My už ho máme. Naší propagandě totiž už nikdo nevěří a my nevím co s tím *9*
      • *1* *1* *1*
  • Co na to Kreml?
    • To nevím ani mě to nezajímá. Kreml nám tady cenzuru nezavádí Čapisrale, kapiš? *3*
      • Cenzuru z Kremlu jsme si užívali víc než čtyřicet let, Ivane.
        • Ty těžko Serjožo na to nemáš věk.
          • Kdejakej ruskej fašista ví, kolik je mi let...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit