Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji soudružku Semelovou! Toho Stalina v Sukních!

    Chci s ní trávit večery při svíčce srpu a kladivu. Chci spolu s ní leštit na obraze Leninovu
    pleš. Zahrajeme si i naši oblíbenou hru na politické vězně - budeme se mlátit:
    kdo první podepíše přiznání že je nepřítelem lidu prohrál.
  • V těžké pozici bude i ten pohůnek, který si představuje výzvědnou službu jako Hurvínek válku
  • Doufám že spravedlnost zvítězí a tato prodavačka z kantýny bude potrestána, rovněž další figurky s této kauzy.
  • když někdo dělá pohůnka....
    • jj,dělá,a má to dost dobře zapalceno. *3*
  • Já se jen divim, že se o tom ještě vůbec píše. Je to už dávno nezajímavý. Připitomělej moravskej ogar se zblbnul do káči za pultem, ta, díky své inteligenci a přirozené inteligenci moravského ogara zavolá na rozvědku, aby se podívala, co dělá ogarova manželka, aby měl něco do rukávu při rozvodu. Pak to někdo vyblije, padne vláda, s ní do té doby už padlá ods a ogar jede domů. Dál už to normální lidi ani nezajímá. *1*
    • A Ty jsi inteligencí odkud, Georgij? Od Putky se zamrzlým kágébáckým ruským semenem?
      • Já jsem z práglu, volku a v práglu kgbáka puťku nenáviděj.To sis mne s někym splet, ogare.
    • vy jste sám přiblblej ogar z makakova otvoru,tečko
      • Nejsem ogar, protože nejsem moravan, trotle.
  • Péťa z ní udělal Carevnu poroučela komu chtěla a kdo nechtěl byl "odejít" takhle pracuje mafie! *3*
  • I když jak říkal Nečas Nagyová dřela jak kůň a i když to byla pravicová vláda tak nepadla kvuli nějaké Nagyové ale proto,že chtěli uzavřít dostavbu Temelína s Ruskem!!! No a protože jsme v zadku USA a musíme jako republika poslouchat tak to dostane Westinghouse. i když USA kupuje uran od Ruska ještě dřív od SSSR.On už zakladatel sám Westinghouse okrad o některé patenty i Nikola Teslu.

    Dodatek:
    http://www.mojevideo.sk/video/1b052/najuprimnejsie_tri_a_pol_minuty_v_televizii.html
    http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/369-sokujici-rozuzleni-motivu-protivladniho-puce-temelin-dostaveji-bud-rusove-nebo-cinane-a-prokurator-ivo-istvan-konecne-priznal-skolili-me-americane.htm
    • Ty jsi opravdu topol. ods temelín nechtěla z ruska, navíc vůbec nebylo jasný, zda se bude stavět. Z ruska chce akorát s. zeman. A v zadku jsi ty, ale ve svym.
  • Teda jak si tahle čubička vomotala vokolo prstu toho mega.tupana.nečasů, to se jen tak nevidí! Úplně postačí pořádně si prohlédnout fotku u tohohle článku... Vono ho to evidentně ještě nepřešlo..*7*
  • $ neustále stoupá, až je to některým teroristům nepříjemné. A co na to rubl podložený zlatem?
  • Tóže ňeznájem ili búďet v sojůze chljebá. Rebjáta umjerljátut gládom tovóryšč Půtin!
    • Si koleduješ o Gulag!
      • Nebo Quantanámo ! i s tím vodním učeníčkem. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit