Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevěřte USA! Jediný, kdo vás osvobodil před okupací v roce 1968 bylo statečné Rusko!
  • josef.servit.9
    Takže vysoké cla USA na šlechtěnou ocel budou zrušena? Amazzon není částečně sklad
    vojenského materiálu?



    Amíci ničí EÚ a ještě by chtěli poroučet? Tady musí spojenci dupnout!!!
    • Není.
  • Stalingrad
    *1* *1* kdyby jen stáhla ocas,ale vyholila si hlavu,aby se lépe dalo vlézt do ďupy !!! Taky si nechá s, ..rát na hlavu a diktovat co si černá opice usmylí. Již se připravuje vítat,živit a starat se o hordy kulturních obohacovačů které nám na rozkaz Anča mééé pošle,ať se nám to líbí bo néé. S,..rálbotka ji cmrndu již vylízal,STBák nevyChovanec ráno vykřikoval,že do konce roku ani pytel z musulmanů a večer již se v TV výtají musulmani,které budeme živit !!! Jen nechápu jedno-občané si platí zdravotní,sociální a důchodový pojištění pro sebe-přesto doplácí na léky,na sanitku je nárok až tři dny po smrti-pokud máš jednu nohu !!! a tyhle hordy vych, ..caných okupantů a otrokářů se živí,léčí,žerou a bydlí z daní a zdravotních,sociálních a důchodových pojištění zdejších pracujících !!! Kde jsou ti sluníčkáři,vlezanálisti a další zdejší chytrolíni -jak to tyto zlodějiny vysvětlí !!!! Tupí ovčané si to nechají líbit ??!!! Když si pozvu návštěvu jako Anča méééé ,tak ji pak mám poslat žrát,s,..rát,bydlet do Alkronu,že to cáluje kníže bo křivozubka sr,.álbotka ??? Když si někoho pozvu,tak se o něj musím starat sám !!!! Nebo to již neplatí !!!?? Oni z náboženských důvodů můžou nosit co chtějí a já nesmím chodit a jezdit na mašině nahý -moje víra a můj guru to vyžaduje chodit nahý po náměstí,v parku, na pláži !!!!! VLÁDNOU NÁM A DIKTUJÍ ZLODĚJI !!!!!
  • Francouzský prezident Francois Hollande prohlásil, že lituje zhoršení vztahů s Ruskem a že zrušení protiruských sankcí je v obecném zájmu.
  • Nudí co, teploušek Semjon Gayínek na kriplkáře???



    JOJO !!!
  • Simonovi se rozbila kriplkára a nikam nemohl odjet, ten blbec teploušská..hi..hi
    • Jsem zdravá mladá holčina Simona.

      Kradeš nicky, podvádíš s bodováním ty plus mínus 7 za vteřinu nenápadný ruské blbe a navážíš se tu do vozíčkářů. Jsi teplouš a ubožák ruský haajzle.
      Opět tu smrdíš celý den. Jdi si přeprat rudé trenky ty zapařenej maagore
      • Ty tady sedíš od rána až do noci, na svoji kriplkáře a k jídlu máš malou Simonku a chlastáš svoje chcanky, proto tady můžeš být bez přestávky navždy, ty teplej blbče..hi..hi
        • Jsem zdravá mladá holčina.
          Nikdy jsem tu nonstop nebyla a dnes jsem tu pouze třikrát za den nakoukla.
          Nonstop tu smrdíš ty ruský teplouši kulihrachu, střídáš jména ale ne slovník BTW blbe.
          Teploušování semjonování a podvádění s hlasováním tě vždy prozradí.
          Naneštěstí pro tebe jsou u úříspěvků časy a každý si snadno zjistí že od rána do noci tu bliješ
          jen ty ruský kuřbuřte

          Jinak po tom kdo a kdy je na debatě je ti ouplný howno špíno *2* *2* *2*
  • Baví mě dělat z teplýho Semjona Gayínka onuci!!!



    YEAH !!!
    • To každého, protože je to ten největší teplej blbeeeec.
  • Proč je Semjon Gayínek takovej teplouš???


    HEHE !!!
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/413199-moskva-odsekne-hranici-s-polskem-ostnatym-plotem.html

    Když dostala Ukrajina peníze na plot mezi Ukrajinou a Ruskem,nikdo se nad tím nepozastavoval,Že se peníze rozkradly,Ukrajinskou vládou,plot nemá žádný význam,to nikeho netankuje,ale protiruská propaganda jede na plné obrátky.Cokoli Rusko udělá,na svém území,je vy hlupáci špatně,že?Oni si můžou dělat doma co chtějí,i kdyby vám měla prasknout žilka v hlavě. *3*
    • Ruské území je akorát kolem Moskvy v bývalém moskevském knížectví. Ostatní území stepní nájezdníci zabrali během staletí. Tak ať se ta verbež stáhne k Moskvě a neloupí jinde.
      • vanhorne
        Ruska rise se v jedne veci podoba mravenci risi.Take se od nepameti snazi porad rozrustat a rozpinat, stejne jako obycejne mraveniste se pomalu ale jiste zvetsovala.
        • Ty si taky dobrej kašpar. *15*
      • V tom případě by měl všivák Amík pěkně odplavat ze Severní Ameriky, tam mu totiž nepatří ani ten Vošingtn. *3*
        • rozhodně rus je doma kdež to američan je 200 přistěhovalec
      • Už je tady zase, teplej blbec Simon. Sesednul ze svoji kriplkáry ale pemprsku si to prase teplý, určitě nevyměnilo a bude tu smrdět a prudit, že se nestydíš ty teplej dobytku..hi..hi
        • Kulihrach BTW ztrácí klid, je vidět, že jsem trefil do černého. A znovu potvrzuje, že jeho duševní obzor končí u vyměšování a kopulace. A dělat si legraci z toho, že někdo musí nosit pampersky a pohybuje se na invalidním vozíku, to jen dokresluje co je to za necitelné h.vado. Inu, komunista a rusofil, co bychom chtěli, že.
          • Sedni si na svoji kriplkaru, nech se vyfotit Simone, protože něco tak blbého se jen tak nevidí a dej si to na svoje stránky. Hlavně jdi už do prdeléé, teplej blbče..hi..hi
  • Zdravotní asistent mrzáka teplýho Semjona Gayínka se nadře, klepat na klávesnici imrwere jedny a ty samý bláboly toho starýho buzinkaje!!!



    PCHE !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit