Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chachacha

    Československo nebylo založeno pro čechy a slováky, ale pro židy, oslavy založení československa jsou jejich svátkem proto ho slaví v podstatě se nikdy nerozdělili.Česko- Slovensko je jejich rájem.Dokud si češi a slováci nepřiznají, že založení československa Masaříkem-Redlichem bylo největším ponížením čechů a slováků, budeme stále jen otroky sionistů.
    • docela rád bych žil v takovém "židovské ráji" kde Morava měla svá práva kde armáda měla úctu a respekt, kde ekonomika fungovala kde prezident byl morální vzor. Naco má být hrdý člověk v té dnešní zkrachovalé parodii státu? To už by snad bylo lepší kdyby nás Rusové připojili jako Krym.....
      • O první republice víme svoje,
        například víme, že se v ní za 19 let vystřídalo 18 vlád. Nestabilní, korupcí prolezlý kapitalistický bordel, posléze zmítaný krizí natolik, že mnoho lidí opravdu nemělo co jíst. Proč si proboha myslíte, že lidi po válce volili komunisty a ne třeba agrárníky nebo lidovce?
      • Nyní má prezident očesané pravomoci,od sametové revoluce vládnou jen podvodníci,zloději a lichváří a prezidenti?Otěch ani nemluvě-nazornou ukázkou byl klauz,který okradl národ již jako ministr financí a pak následovaly další a další kiksy i když byl hlavou státu a dokonce na amnestii propustil kdejakého zločince z kriminálu.Takový člověk se zde stále zviditelňuje,ale měl by být v zapomění,nebo udávan jako škůdce této země.
      • neradi nechají vzít kus krásné historie s "tatíčkem". Mně je kus této historie o TGM znám jinak i manipulovaní s medii i dosazení z USA za prezidenta atd. Když prezident Klaus 28. 10. 2008 mluvil o legionářích jako hrdinech, tak mne napadlo, že určitě ví o těch mrtvolách a loupení, jen to nechce ve sváteční den přiznat, znehodnotit ten svátek a tak nějak tihle prezidenti drží při sobě a manipulují s národem. TGM se přeci se jmenoval původně Masařík, po svém otci-vychovateli kočím, matka služebná, ale mocný pravý táta ho dal vychovat do USA a tam změnil jméno.
        • republice ovšem dnešní kupku hnoje jménem "česko" bych si s ní opravdu nedovolil srovnat. Má babička za první republiky žila a i když nebylo všechno v pořádku, dle jejich vzpomínek tam bylo být naco hrdý. Zemřela na počátku devadesátých let a už se bohudíky nedožila toho současného humusu a rozpadu Československa. To nejsou jen nějaké vyčteniny bůhvíodkud....TO BYL JEJÍ ŽIVOT A JEJÍ ZKUŠENOSTI
  • Tento svátek nám byl ukraden! Původně to byl "Velký den profesorů, učitelů a školníků"! Hanba!
  • Je známo že Masaryk chtěl stát osvobodit z područí církevní a šlechtické mafie.
    Za tento sen zemřelo mnoho našich statečných legionářů. Těm se dokonce
    v době občanské války v Rusku podařilo ovládnout Sibiř - to jen pro ty kteří furt
    naříkají že náš národ ve válce nikdy nic prý nedokázal.

    Takže uctěme odkaz Masaryka - potrestejme každého kdo prosadil restituční církevní
    zlodějnu. Ať církev odškodní své oběti - ať už zprzněné děti nebo upálené tzv. kacíře.
    A hlavně žeňme za hranice knížete. Masaryk zakázal užívání šlechtický titul
    takže buď si bude říkat občan Karel nebo zde ten TOP nadčlověk nemá co dělat.
    • za restitučni církevní zlodějnu může Havel,Klauz a ty vlády,které tito vlastizrádci jmenovali.Za církev se stydím a stal jsem se raději pohanem,nežli chodit do kostela a poslouchat žvásty těchto zlodějů.Jen čekám,kdy církev začne prodávat odpustky.Vrací se jím co v minulosti nakrádli a ještě budou ožebračovat lidi odpustky jak tomu bylo v minulosti.Což to Bůh nevidí co za pakáž nyní v církví máme?
  • Dovolujeme si oslavit vznik něčeho, co jsme před dvaceti lety zničili. Vzpomínáme, jak Masaryk založil stát Čechů Moravanů Slezanů Slováků, Rusínů, Poláků, Maďarů a Němců. Stát funkční, svobodný a ekonomicky zdravý. Němce jsme vyhnali, Rusíny nám sebrali, Slováci se trhli, Moravany a Slezany přehlížíme a jejich práva a svobody potlačujeme. Stát jsme rozložili, rozkradli zdevastovali a zadlužili. Armádu která byla za Masaryka chloubou a zárukou obrany země, jsme degradovali na bandu žoldáků v cizích službách. NAŠE ZKRACHOVALÁ ŽUMPA S PODIVNÝM JMÉNEM "ČESKO" S VELKÝM HUMBUKEM OSLAVUJE BÝVALÉ ČESKOSLOVENSKO, NĚCO CO JSME VE SVÉ BLBOSTI ZNIČILI.

    VIVAT!!!!!!!! jó život píše ironické scénáře..... *6*
    • nezničili jsme to my,ale ti,co přišli k moci po roce 1989.
      • někdo je k té moci pustil......kdopak to asi byl?
      • Těm,kteří se po komunistech prolhali k moci,těm ke korytům pomohl obyčejný český blb svojí troubovitostí.Proto zasluhuje,tento blb,vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod na holý zadek bejkovcem.A ne si na další debužírování důchodců nadále dlužit.
  • Kdyby se,místo piet,zde vládnoucí lumpové starali o to,jak konečně začít splácet starými lumpy nasekané dluhy.Zde vládnoucí lidský dobytek,na to ,aby místo dalšího dlužení začal dluhy splácet nemá.Pedině další dlužení a zlodějna je to,co jim jde dobře.Proto záměrně obracejí pozornost tupců Česka k podružným problémům a událostem.Je to vlastizrádný dobytek,zralý na co nejkrutější odporažení na katovské mučírně a znárodnění majetku celách vlastizrádných rodů těchto lumpů.
    • a kdyby konečně začala fungovat justice a ty lumpy pozavírala.Těch zločinů bylo dost od korupce,podvodů,rozkrádaní až po vlastizradu.
      • Takto rozprodaná a rozkradená země jako je Česko si dovolit ve vězení živit ty lumpy co Česko zbídačili,z ekonomických dovodů nemůže dovolit.Zbývají tedy jen katovské mučírny osazené co nejkrutějšími katy,jak udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Jinak národ Čechů bude ze stávajícího životního prostoru,následkem zadlužení země odsunut do Izraele,k odporažení Arabům.Česko si pak rozparcelují naši věřitelé,tedy Němci a Židé.Sudety,za naše dluhy zaberou Němci.Ostatek zaberou Židé,aby ve stávajícím životním prostoru Čechů vybudovali nový ztát Izrael ,v lepším životním prostoru a hlavně daleko od Arabů.To už vybitým Čechům vadit nebude.Nepůjde přece o nic světoborného.I potom bude ráno slunce vycházet a večer zapadat.Pouze o jeden přitroublý národ,který si nechal od vlastních lumpů Česko rozkrást bude na planetě Zemi méně.
  • Co nechápu je, že se pořád snaží oslavovat vznik něčeho , co s velkou slávou před 20ti lety zlikvidovali. Nezabránili Klausovi rozbití Československa a teď si svou zbabělost se mu postavit - omlouvají oslavami???. Celá na naše "pravdolásková" indeligence. Je to hnůj a ještě se perou kdo budeč kde slavit fujtahxl a hanba jim
    • Vše co se po komunistech prolhalo k moci a Česko zbídačilo je třeba,s bezbřehou krutostí,odporážet na katovských mučírnách a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Tvrdě razit heslo,že pokud někdo zbídačoval celý národ Čechů,tak aby nejvíce zbídačil svoje nejbližší.
      • zlaté to časy před rokem 1989-studenti díky,jen mě štve,že vám nezavedli za to vše školné.Ublížili jste touto sametovou revolucí této zemi,mnoha lidem a mrzí mě že ne právě sobě.
    • Rozbití Československa ? Chtěl jste aby to dopadlo jako v jugošce? Slováci nás vždy nenáviděli jako mor. Mohl jste si tak dovolit před rozpadem promluvit v Bratislavě česky.
      • Já jsem tam byl na vojně.Když jsem se choval ke Slovákům slušně,tak se oni chovali slušně ke mně.Rozpad Česka zavinil lump Mečiar a lump Klaus.Kdyby tehdy vyhlásili referendum,tak se Československo nerozpadlo,protože lidé dole měli víc rozumu,než lumpové u koryt.Dnes je Klaus i Mečiar nulou.
        • také jsem byl na Slovensku na vojně a Slováci byli bezva a nejen na vojně,jezdíval jsem tam na dovolené a vždy byli milí a přátelští.Je smutné,že k rozdělení došlo.Pamatuji si heslo Oty Šika-Čech a Slovák jeden šik,Ota je náš Jánošík.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit