Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukrutná bitva bezmozků spěje do finále.

    Simon vs Zlej trol

    2:2
    • jsem winner, Tečka je na kolenou *1*
      • dostal jsi ho, za mě palec nahoru
    • souhlas

      YEAH !!!
  • Nepodváděj Simone

    Simon vs Zlej trol
    1:1
    • rozkaz plukovníku
      • Zaber SSajmon, poslali jsme ti noty přes DHL. *5*
  • Jsem génius, už zase jsem tady s teploušem Semjonem Gayínkem vytřel!!!

    WOW !!!

    YEAH !!!
    • dostaneš medaili
    • jsi sovětská mašina, celá ČR ti blahopřeje...

      vivat Gagarin
  • Víkendový zápas o pohár Blba Tiscali zatím nerozhodně.

    Simon vs. Zlej trol
    1:1
    • Jo vedeš *3*
  • Nevím není to zbytečný risk cestovat do takové země?
  • Putin hovořil při premiéře nového kosmodromu o lajdáctví, které údajně může za neúspěchy v ruském vesmírném programu. Jaké neúspěchy mohl mít na mysli?
    Ani stavbě s vysokou státní prioritou se nevyhnuly svízele, které provázejí ruské hospodářství. A sebekriticky si přiznejme, že je bohužel známe i z naší ekonomiky.
    • Pěkně blbe, je to 1:1. :D
    • Vrcholní manažeři zúčastněných firem odkláněli - abych použil v Čechách oblíbený výraz - toky peněz jinam, takže například v červenci 2015 státní kontrola zjistila, že se z rozpočtu ztratilo v přepočtu 130 milionů dolarů. V období let 2011 až 2015 dostal hlavní dodavatel stavby, státní podnik Specstroj, 1,1 miliardy dolarů, což bylo asi 70,4 miliardy ruských rublů, ale podle kontrolorů byla ve stavebním zápise uvedena méně než polovina z této obrovské sumy.
      • Místopředseda ruské vlády Dmitrij Rogozin, který měl a stále má výstavbu kosmodromu Vostočnyj na starosti, však začal vyvíjet aktivitu v podstatě až poté, kdy na začátku roku 2015 vyšlo najevo, že více než stovka dělníků jedné subdodavatelské firmy vstoupila do stávky, a šestadvacet z nich dokonce zahájilo hladovku. Každému totiž jejich zaměstnavatel dlužil 140 tisíc rublů. Nedostali výplatu.
        • Kosmodrom stojí a funguje tak oč jde?
  • Na cestu k Měsíci použijí Rusové opakovaně použitelné pilotované lodi Ryvok!!!
    To vše v horizontu pěti let!!!

    SpaceX, to jsou ti šašci, kteří jen poskakují do oblak a říkají tomu vesmírný let???
    • "Pokud se ruský kosmický výzkum nezbaví byrokratů, budou Rusové "zpovzdálí sledovat NASA a Elona Muska", řekl Rogozin s odkazem na majitele úspěšné americké soukromé aerokosmické firmy SpaceX.
    • nechtěl by letět s nima ? zlej trolle ?
  • Let na Měsíc je pro Rusy nereálný. Manažeři odklánějí peníze, ty na kosmoplán Buran spadly do kanálu

    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusko-kosmodrom/r~84ef855e19b511e6b597002590604f2e/?utm_source=atlasHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_term=position-0
    • články z pera CIA nikoho z čech nezajímají *11* *12* *11*
      • Ale otevřeli novej kosmodrom to se u nás v zadlužené americe stát nemůže. *13*
        • Zlej trolleBTW dost ubohé. Co ale čekat od agenta stepních primátů, že.
  • A jak stekaji Evropani? Pomoc pomoc, dávky dávky. :D
    • zlej trolle, pěknej nick a já přemejšlel kde jsi byl tak dlouho, ale vyplatilo se *3*
      • jsem tu a jsem tomu rád *3*
  • přéééésně, debilni rozšukanej teplouš Semjon Gayínek si založil netový noviny, ubožáček blbej, chichichi!!!

    YEAH !!!
    • jo, jo dali jsme mu s kámošema co proto, si tejden nesedne
      • to musela být solidní roštovačka, chlapi vy jste kaňouři *2*
    • souhlas, také jsem mu dal rychtu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit