Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím, jdu náhodou kolem a multinck tečkačapisral tu zase ordinuje *11*

    hrůza
  • Potrefenec hezky zakvičel...

    Musím tě pochválit zlej trole, Čapisrál už má z tebe depku. Určitě ho strašíš i ve spaní a to je cajk. *15*
    • ano, všichni ho tu máme po krk, potřeboval by zGayínkovat *10*
    • přéééésně
  • Tak Čapisrál prej bude pro změnu novinář, komik. Ten už těch džopů vystřídal, jako nicků, virtuálně. *15*
    • také souhlasím, všichni ho tu znají
    • naprostý souhlas, pořád střídá nicky
    • souhlas zlej trolle, čapisral je multinick *3*
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/404597-americke-jaderne-zbrane-ovlada-pocitac-z-roku-1976.html
    • vídíš modrej zube, takhle se pozná kvalitní PC, 40 let a pořád to maká, díky za link *3*
  • A máme ho!!!

    Teplouš Semjon Gayínek je opět uplakanej na kolenou!!!

    Ze zoufalství si drbe pleš hřebíkem!!!

    YEAH !!!
    • všichni ho máme, chlapi obvzlášť, měl jsi se do rozkroku podívat už za mlada ty ruská bukvice

      každopádně pokračuj v gayínkování zlej trotle
  • Nechceš lízátko? *15*
  • Takže sbohem Ruské špíny z Tiscali. Končím tady. Simča bude nyní novinářka.
    Simča bude mít vlastní noviny a budu se věnovat facebooku kde jsem navázala krásné lesbické známosti. Jsem totiž lesba, A vás chlapy jsem vždy ráda posílala tam kam patříte - do perdele vy neschopní zarostlí opičáci vhodní ta jen na nošení kufrů a tašek. *15*

    Noviny vycházejí příští týden a začnou zločiny Zemanova a Putinova klanu. To bude bomba. Polucie ČR bude bezmocně chrochtat a kvíkat vzteky. *15* *15* *15* *15*

    Pa Paaaaaaaaaaaaaaaaaa NULY. Cenzore dej výpověď. Tvoje stopky jsou s dnešní moderní dostupnou technikou vhodné leda tak na utření zadku *2* *2*
  • Jedu jedu kašpare. *15*
  • Tak bojuj ruský teplouši zlej BTW trolle. Marně se namáháš. marně kradeš nicky a podvádíš s bodama, zbytečně tu dáváš ruskou lživou propagandu. Většina lidí ví že tvůj fuhrer Putin je zloděj a vrah, A na tiscali je nulová účast. 99 procent nicků a hlasů jsi tu udělal ty. *2* To plus 10 za vteřinku je moc nápadný povle . *2* *2*

    Příští týden Simča tedy já založí internetové noviny které půjdou po krku komunistickým zločincům v Rusku a v ČR - i těm překabátěným co si hrají na podnikatele a pravičáky. Protože v Čr opoziční tisk schází - nepočítám ten neškodný komoušký co si na opozici jen hraje.
    • Od amerických přátel z tajných služeb a od Ukrajinců jsem si zajistila dodávání podkladů pro moje noviny- Důkazy o zločinech Kremlu a komoušů v ČR:
      Tebe, loutku Kremlu Zemana, ANO soudruha kapitalistu Babiše, Putina a komunistickou zločineckou organizaci Polucii ČR z toho trefí šlak. chi chi. *15* *15* *15* *15*

      Jo a kdyby chtěl tvůj putin poslat čečenské vrahy na umlčení nepoholné novinářky Simony tak ať si to dobře rozmyslí. Mám ochranku a jsem ozbrojená. Takže případná ruská ozbrojená delegace by se do Kremlu vrátila v rakvích.

      *15*
  • Makej Čapisrále. *15*
    • Čapisrály Semjony a jiné tvoje virtuální kamarády které jsi tu vytvořil si strč do zadnice
      ruský homosexuále BTW. *15* *15*
      • Nepindej a zaber pohůnku, je teprve sobota. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit