Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Příliš aktivistický aktivismus škodí. Iniciativní blbnutí by mělo být korigováno.
  • Držet hubu a krok jsme museli za totáče všichni. To se chce Klaus vrátit v čase?!
    Místo toho, aby byl rád, že se studenti zajímají o veřejný život a politiku, tak je uráží, osočuje a veřejně lže...
  • držet hubu a krok, aby se něco naučili a nevyrostli z nich pitomci. Ale to by se nehodilo do krámu globalistům. Ti potřebují jen hloupé a hlavně snadno ovlivnitelné ovce, které budou makat a poslouchat. Chléb a hry... *3*
    • A když někdo bezmyšlenkovitě drží hubu a krok tak se nechová jako nemyslící, snadno ovlivnitelný tvor...?
  • Ono to nás starší svádí, vyčinit šestnáctiletému hochovi za to, že se plete do záležitostí nás starších. Že by se měl spíše učit poslouchat a tzv. šoupat nohama.
    Ne všichni mladí jsou však stejní a zrovna pedagog, na které ho si Klaus ml. hraje a je přesvědčen, že školství rozumí jako nikdo jiný v ČR, by se měl v mladých studentech vyznat a ne vyhlašovat něco o udavačích a Pavlících Morozovovech.
    Čím je tento Klaus ml. starší, tím více je arogantnější a k jiným názorů nesnášenlivější, ale že se tak primitivně pustí do kritiky prostějovského studenta Jakuba Čecha, tak to jsem od něj nečekal a je to velké varování pro ty, kteří se chystají ho na podzim volit.
    Jsem zvědav na reakci předsedy ODS Fialy, zda potvrdí, že i ODS má stejný názor na občanské svobody, jako tento jejich expert na školství.
    • rčení "kolik nicků máš, tolikrát jsi diskuzním blbem?" *2*
  • Jen stačí slovo "aktivista" a více netřeba.
  • Sakra, ten kluk ale hnul rudop.delníkům žlučí. Jakube, dobře děláš, nedej se. *3*
  • Vyrůstá nám tu další Marek Benda, o lopatu se nebude umět ani opřít, ale rozumět bude všemu. Ideální kandidát do poslanecké sněmovny. V šestnácti letech už určitě může mluvit ze svých zkušeností. Je třeba, aby Jakub vystoupil ze svého komunálního přítmí a začal se věnovat kauzám Kožený, Čepro, OKD, Janoušek, Rittig, Rath, DiagHuman, ČNB aj. A hlavně bych byl rád, aby byly vidět nějaké výsledky. Pak si ho jistě pan Klaus bude všímat jinak.
  • No to se nám to rýsuje: na postu presidenta ožralý MAN, jako premiér Bureš a ministr školství Kikina junior.
  • Taky s názorem Bicana v článku nesouhlasím... Už aby zavedli povinnou vojenskou službu a student Čech na vojnu narukoval, to by byla jiná demokracie
    • Navrhuji ZVS .Kluci 1rok a dívky 1/2roku,protože jí potřebují jako sůl,než investovat do NATA a EU.tak do roka bude následovat Frexit a brzy Irexit a pak to půjde jako domino.Nepochopím proč se zrušila věc,která byla užitečná,kde výchova po roce 1989 totálně selhala,kde mohl Vondra s modrou dělat lumpárny v chartě a potom MO to je opravdu deformacie.Nedávno jsem viděl jak Anglie před I.S.V. zrušila odvody a pak měla starosti i když je pravda,kdo by u nás nasazoval život za tuto rozkradenou a vykradenou společnost a její nekopetentní tzv.politiky.
    • aha, už by zase "bývalí" chtěli zavádět povinnou vojenskou službu, aby zotročili svobodné lidi a udělali z nich nástroj realisace svých mocenských choutek.
      • No zrovna ty, Simone, bys potřeboval vojnu jako řemen.
        • Bohouši
          1. Nejsem žádný Simon a nikoho toho jména ani neznám.
          2. Na vojně jsem byl, měli jsme slušné a dobré velitele a poznal jsem tam a naučil se řadu dobrých věcí. Vcelku mi to dalo leccos dobrého pro život.
          *3*
  • No nazdar, tenhle poznamenaný zplozenec Kikiny by opravdu byl terno. O Kikonovi se ví, že se třikrát cpal do KSČ, ale nebyl přijat. To mi připomíná jednoho, který se tam také marně cpal. Říkalo se o něm "to je taková sv.ně, že ho ani komunisti mezi sebe nechtějí."

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit