Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na každou *12* se voda vaří

    Sakra, ten Klikáč je v pohotovosti. *1* *1* *1*

    Tak Klikáči klikej, klikej, za každý klik bude rublík a za deset kliků stakan vodky. *1* *2* *15*
  • Když bude Trampolín zlobit, tak ho picnou do palice. Oni tam s nimi ne.erou.
    • A zajisté to bude demokratické a humanitární řešení viď?
      • No nebylo by to ani demokratické ani humánní, ale oni se tam s ksindlem ne.erou.
        • Tak to tam radši nejezdi *1*
  • Důvodem snížení ratingu svobody médií v Rusku je posílení státního monopolu na televizní vysílání, utužování cenzury a to, že z éteru zmizela opozice. Roli sehrály i vraždy novinářů – zejména Anny Politkovské 7. října 2006. Z ní se ruská žurnalistika dosud nevzpamatovala, píše Vitalij Jaroševskij, zástupce šéfredaktora listu Novaja gazeta.

    S ohledem na uvedené je až nepatřičné mluvit o svobodě slova v Rusku. Není náhodou, že podle výsledků monitoringu ruských médií společnost Reportéři bez hranic ve svém ratingu svobody médií (či SPAMu) umístila Rusko na 147. místo ze 168 zemí.

    V USA je svoboda a lid si může zvolit alternativu v podobě Trumpa. V totalitním Rusku lid tuto možnost nemá. V Kremlem ovládaných médiích se žádné předvolební debaty nekonají a opozice do nich vůbec nemá přístup
    • v totalitním Rusku si člověk může zvolit jen povoleného kandidáta. To v demokratické Americe si může zvolit a svobodně zastřelit jakéhokoli kandidáta....
  • Kačer Donald je lepší.
    • josef.servit.9
      Žádný brexit, ale opravdová Sametová revoluce! Američané vítejte v opravdové demokracii!
  • Rusové mohou svobodně mluvit jen ve vlastní kuchyni, upozorňuje kampaň
    „Lidé v Rusku mají dnes v podstatě možnost se svobodně vyjádřit pouze ve své kuchyni, což je jedno z ruských přísloví ještě z dob sovětské éry,“ popsal situaci vedoucí kampaní ČR Martin Balcar.

    . Aktivisté vyzvali lidi na celém světě, aby se připojili ke kampani fotkami z vlastních kuchyní a podpořili snahy bojovat proti omezování svobody slova v Rusku.
    “I přes nebezpečí, které jim hrozí, mluví spousta Rusů bez obalu a riskují své životy. Tímto poklidným protestem chceme připomenout jejich odvahu a oslavit kuráž všech, kteří pokračují v boji proti utlačování a nebojí se mluvit o nespravedlnost
    • Pokud ovšem mají svoji kuchyň. Za sovětské éry se tam stavěly činžovní domy kde byla vždy jedna společná kuchyň, nevím jestli na patře nebo dokonce v celém domě.
  • Jsem mladá a zdravá. a jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí internetový haajzle.
    Hniješ tu každý den nonstop takže na vozíku asi budeš zapšklej chudáku.

    Bye blbe
  • Miloš Zeman bude v roce 2018 nejspíš znovu kandidovat na post prezidenta České republiky. Naznačil to jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Reagoval tak na výsledky amerických voleb.

    No nazdar...je to ještě horší, než jsme doufali...
    • Možná se do té doby uchlastá *1* *1*
      • *4*
    • A uvidíte, že to dopadne stejně jako v Americe. Navzdory brutální mediální masáži, navzdory průzkumům favorizujícím Zemanova protikandidáta i navzdory hysterii ČT, Zeman opět s přehledem zvítězí.
      • Pokud ano, tak "Pán Bůh" s námi ...
    • Nazdar kolobrdo. Te seš ňáká divná, dež más enem jedno kolco. Tím myslíš tvůj gang v Práglkavclu. Pak vám nezbývá než zoufat.
      • Nezoufám a kolečka mám všechna... :-)
  • Putilín tancuje radostí kozáčka a Ovar Lukoilovič je už na mol *1*
  • Takže zase 10 prosince dědkové. Jen jsem nakoukla abych se zasmála u blitků zdejších rusofilů. *2* *2* Trumpeta Trump vaše umírající ruské hospodářství nevzkřísí.
    A protože nezvítězila Hilary ale rusku nakloněný trumpeta Trump tak KGB zmizí i vnější uměle vytvořený nepřítel na kterého by šlo svést nedostatky a bídu v Rusku.
    Ruští mužici už se proti chudobě bouří a nyní zjistí že skutečný viník jejich potíží nesedí v bílém domě ale v Kremlu. A to pak bude krvavé točo. *15* *15*

    Já bych volila Sarah Palinovou. Včera jsem měla báječný lesbický sex. Hospoda u tiscali je nonstop otevřená jen pro vás dědkové bez přátel , bez sexu a bez života *1*

    BYE. Lesbian Girl Simona.
    PS: Zemana nemám tě ráda protože jsi gauner. Jsem ale Olomoucká holka a pražskou kavárnu jsem v Olomouci fakt ještě nikdy nepotkala. Takže toje konspirační bláboly jsou zralé pro psychiatra ty za vším vidící Kavárnu. *15* *15* *15* Čau NULY
    • bezregistrace
      hmm tak před nějakým měsícem ses simoměnko ubytovávál jinde ... a nečuchej k Hané tam takovýma jako ty protahujou kanalisaci.
      • Myslíš že je to vtipný když Simoně po milionté zkoníš jméno? Jsi akorát trapnej.
        Jdi si raději vyžebrat peníze na registraci *15* *15*
        • Připochcaná Simona, věčně smrdící po chcankách.
    • Měj se Simčo. Jsi ta největší Pussy v éteru. *3*
      A před spaním mrkni pod postel. Ruští agenti číhají všude. *2*
  • zeman říkal, že zvítězí Trump. Jak to mohl vědět? Asi proto, že se vyjadřuje ke všemu doma i ve světě.
    • Ovar Lukoilovič věděl od Putlera Hitleroviče, že Trumpovi pomohla FSB-KGB. Jenomže to mělo být tajné, ale Ovar Lukoilovič měl vyrózu a tak to vykecal.
      • Jo jo, viróza je sviňa... :-)
      • senzační *15*
        • že jo *2*
    • Ne, protože je velice chytrý a předvídavý a né jako havloidi, blbci a degeni.
      • Jak může být chytrý a předvídavý, když je, jako prezident, nesvéprávný za své činy?! :-)
    • Neříkals, že jsou s Trumpem ruští agenti? To bude teda asi proto, nebo ne? *1*
      • Ti Rusové jsou ale šikovní ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit