Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbabělci to jsou a ne urchlíci. Jejich bratři za ně bojují a oni se jdou dovolenkovat do Evropy a zrovna jako náhodou do těch nejbohatších zemí, kde...... "létají ti, no holuby, přímo do úst...co já se takovou zemi nahledal, ale bohužel, všude se musí, makat" (Sůl nad zlato, chytrý princ Milda Kopecký)... Mildo, bohužel, všude ne. Stačí být správně nebílí a ve svých 25 si tak 10 ubrat a budou o tebe pečovat jako o dítě.....jenže, i ten na první pohled milý "Chucky umí bodnout"...svou sociální opatrovnici a to hned několikrát....tak, jak jej to učili bratři v kuklách z IS, či jiné "umírněné bratrstvo opozičníků"...Takže, za mě, islamisty do Evropy nebrat, jinak nastane občanská, rasová a náboženská válka. Vsaďte se. *16* *16* *16*
  • *14* *14* *14*
  • "Děkujeme syrským gynekologům, že zdarma zkontrolují naše ženy a to přímo na ulicích"

    "Welcome doctors!" *1*
  • Škoda že to nejde dát tučně a proto zvýrazňuji takto:

    "nebudou stíhat pro nezákonný vstup nebo přítomnost takové uprchlíky, kteří přicházejíce přímo z území, kde jejich život nebo svoboda byly ohroženy"

    Už Rosťo pochop, že podporuješ nelegální činnost. Je to jako bys podporoval nacismus, pedofilii, znásilňování apod. A to o tobě něco vypovídá. Nic pěkného to ale není.
  • Ženevská konvence o uprchlících (Úmluva o právním postavení uprchlíků)
    Čl. 31 Uprchlíci, kteří se nezákonně zdržují v zemi, do které se uchýlili 1. Smluvní státy se zavazují, že nebudou stíhat pro nezákonný vstup nebo přítomnost takové uprchlíky, kteří přicházejíce přímo z území, kde jejich život nebo svoboda byly ohroženy ve smyslu článku 1, vstoupí nebo jsou přítomni na jejich území bez povolení, za předpokladu, že se sami přihlásí bez prodlení úřadům a prokáží dobrý důvod pro svůj nezákonný vstup nebo přítomnost. 2. Smluvní státy nebudou na pohyb takových uprchlíků uplatňovat jiná omezení, než jaká jsou nezbytná, a taková omezení budou uplatněna pouze do té doby, než jejich postavení v zemi bude upraveno, nebo než obdrží povolení vstupu do jiné země. Smluvní státy povolí takovým uprchlíkům rozumnou lhůtu a poskytnou všechny potřebné prostředky k získání povolení vstupu do jiné země.
  • Ty se pleteš, migrují nelegálně. Už to pochop.

    Shengenská dohoda
    • Vnější hranice, na rozdíl od vnitřních hranic, lze zásadně překračovat pouze na hraničních přechodech a ve stanovené provozní době s tím, že proti nedovolenému překračování vnějších hranic zavádějí smluvní strany příslušné sankce (článek 3).
    • Vstup cizinců - občanů třetích zemí, na území Schengenu, který není delší než tři měsíce, je podmíněn splněním vymezených předpokladů, kterými jsou kromě příslušných cestovních dokladů (event. platného víza) zejména finanční prostředky na pobyt nebo podmínka, že tento cizinec nesmí být uveden na seznamu osob, kterým má být odepřen vstup nebo že tato osoba nesmí představovat nebezpečí pro veřejný pořádek, bezpečnost státu nebo mezinárodní vztahy žádné ze smluvních stran Schengenu (článek 5).
    • Cizinci ze třetí země, který nesplňuje všechny tyto podmínky, musí být vstup na území Schengenu odepřen, ledaže stát, který o záležitosti rozhoduje pokládá z humanitárních důvodů nebo z důvodů národního zájmu nebo na základě mezinárodních závazků za žádoucí, se od této zásady odchýlit (článek 5 odst. 2). V tomto případě ovšem bude vstup omezen pouze na území dotyčného státu, který o tom musí uvědomit ostatní státy Schengenu.
  • Pro Assada je nepřítel kdokoliv, kdo je proti němu, jak už to u klasického diktátora je.
  • Kurva, to fakt nejsou novináři schopni napsat, že vzhledem k tomu, že jde o uprchlíky, tak necestují nelegálně. Fakt děkuji těm primitivním novinářům za to, že se v této zemi za chvíli nebude dát žít.
  • Před armádou legální vlády prchá jen její nepřítel, tj. v syrském případě terorista. Samozřejmě, že pro USA, wahábistickou Saúdskou Arábii a islámské Turecko jsou tito teroristé opozicí vůči jimi nenáviděnému Asadovy. A k návštěvě Merkelové snad jen to, že se již zřejmě zcela nepokrytě pasovala za osobu, která jedná a rozhoduje za celou EU. A přijela tak s Turčínem dojednat další zásilku miliónu či dvou islamistů do Evropy a přihodit několik miliard euro. Tahle baba je synonymum zániku Evropy.
  • hlavní problém byl homosexuální styky mezi sebou a to na vysokých místech velení
  • spíš je na drogách a zhulená taky *15*
  • pamatuji cedule v rakousku s nápisem češi nekraďte,proto by mne zajímalo co měli za cedulky v Kolíně nad R. a jinde?........vjezd povolen? *15*
  • Duševně nemocnou a nemožnou Merkelovou je potřeba neprodleně včetně těch bruselských ignorantů izolovat a proti uprchlíkům/migrantům je potřeba použít sílu.
    Jinak to prostě nepůjde, to velí zdravý rozum.
    Politici jsou jen figurky v moci pohádkové říše.
  • Ještě něco, po mně jako občanu České republiky policie chtěla pas a jel jsem v autě SPZ České republiky. Když jdou uprchlíci, tak je nachají jít bez dokladů a všechno OK a ještě je vítají jako osvoboditele. Tohle mi hlava nebere.
  • Už jsem se díval kolik stojí BVP, nějaký schopný tank, vojenská bojová technika. a pod. Kupovat si nějakou pistolku to nepomůže, až půjdou miliony, tak nás ušlapou jako sarančata. Merklová se úplně zbláznila a z bláznem nic nesvedete, vždyť ona už neví co mluví, je jako obrácené počasí, jednou mele tak a po druhé jinak. Evropa tímto neschopným způsobem vedení půjde k šípku. Nějaká mezinárodní smlouva o pomoci uprchlíkům v tomto případě nepřipadá v úvahu, protože většina boje schopných mladých lidí jsou v prvé řadě schopni bránit svoji vlast. Používat smlouvu o pomoci uprchlíkům, která je pomalu sto let stará je úplně mimo realitu. Dneska jsem byl v Rakousku a na hranicích mne kontrolovala policie a chtěla po mně pas, tak na co máme volný pohyb osob a zboží. Zadrátovat hranici, vystoupit s EU a je pokoj.
  • Uprchlíci dostali pořádnou nakládačku po obtěžování žen v ruském nočním klubu.

    http://svobodnenoviny.eu/uprchlici-dostali-poradnou-nakladacku-po-obtezovani-zen-v-ruskem-nocnim-klubu/
  • Andělička je totálně mimo myšlení Evropanů a neví už kudy kam. Tak vymýšlí další intriky jen proto, aby se udržela u moci? Jak trapné.
    Tato duševně chorá osoba nemá na politické scéně Evropy vč. těch nemožných bruselských exotů co pohledávat. Říše byla pohřbena v pětačtyřicátém.
    O osudu Evropy jsou tito politici o 3 kroky zpět.
    Polsko a Maďarko to začínají chápat pragmaticky.
  • Nechtěně, ale přeci jsem sledoval TVH a diskusi prestituta, Černocha za Úsvit, afrického senátora za socany a langšádlovic babiznu za TOPku. Prestitut neumožnil Černochovi dopovědět ani jedinou větu bez skákán do řeči. Africký Hasan - lékař měl problém se vůbec česky vyjádřit, a langšádlovic mařena si mlela tu svou topáckou hatmatilku naprosto o ničem a o všem dohromady. Nestranné moderování TVH si můžete rovnou škrtnout. Hnus. *12* *12* *12*
  • pod pojmem "zranění" si mám představit nebohé ISIS bojovníky? no ty je třeba léčit prvořadě..... a ještě mám to chápat tak, že osvobozování Alepa je pro místní utrpění, kdežto pohyb mezi setnutými hlavami a kamenovanými ženami za vlády ISIS byla příjemní rekreace?
  • Bába se zbláznila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit