Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do Ruské náruče se okolní státy nehrnou. Proč? protože nedobrovolné Ruské sevření
    v nedávné historické dekádě jim přineslo jen ztrátu svobody bídu a neštěstí.
    • Zato v okupaci EU jsme tu svobodu získali. Bohužel na dluh. Máme holou pr.el, ale svoboda a banány jsou nám nadevše. Není vice zotročen ten kdo si myslí že je svobodný. Uvědomují si zdejši diskutující,že jsou v současnosti pod větším sledováním než za dob StB? Kreditky,FB,GPS,všemožné kamery,registrace s udáním citlivých ūdajů a kontaktů apod.
    • méééééé
    • https://www.youtube.com/watch?v=1jFFeAx3yh8
      https://www.youtube.com/watch?v=UI0-PL-5-44 neco pro vas od vaseho Vudce

      Jen diky tomudle pristupu jsou staty jako nemecko tak pred nami :-)))
      • Nemám vůdce. Jsem svobodná nezávislá holčina která má vlastní mozek. *3*
        • Vtip dne!
        • Spis byl na listine darcu organu ...
    • Myslím, že příliš podléháte předsudkům a zbytečnému strachu *4*
      • To není předsudek ale smutná historická zkušenost s RUskou okupací naší země.
  • Každopádně těžce strádající obyvatelstvo Ukrajiny by si už zasloužilo klid a mír.
    A to jim nejlépe zajistí mocné Rusko.
    Putin má dobré srdce a širokou náruč ve které prostý ukrajinský lid bude moci spokojeně spočinout.
    Na tom se doufám shodneme všichni.
    Přeji krásný večer všem.
    • Na tom se shodnete vy všichni komunistický vlastizrádci *12*
  • kdyby byl komunismus tak reknu ze je tady agent STB. ALe dneska jedne provokater BISu co si dela agendu o tom jaka IP jak reaguje a predava do UssA protoze dneska je moznej terorista kazdej od ucnaku natoz kdyz mysli a neni lnej se neco naucit.

    Nekde jsou na nternetu pravidla kdo je mozny terorista :-D Vzhledem ke skolam kam jsem chodil to je tezky od zeleznice az po energetiku :-D Takze kazdej kdo toho zna vic, mejte se na pozoru.
    • Pokud tím míníte mě tak vám mohu poradit jen jednu věc - nedívejte se tolik
      na špionážní filmy. James Bond v sukních opravdu nejsem. *15* *15*
      • Tak zazil jsem nenapadne panicky co mely takovej spis u STB, ze trhly i havla.
        • Mojí rodině komunista znárodnil tedy ukradl majetek takže já bych s jeho vládou
          nikdy spolupracovat nemohla. agenta StB máte ve vládě. Nějaký Babiš tuším
          ale v roce 89 prý prozřel a dneska je to pravičák. *15* *15*
          • Tak pokud vam ho sebrali ze stejnyho duvodu jako treba sousedoj - tak osobne bych takovy ldi pak jeste prvazal k pranyri a nechal je at s do nich kazdej kopne kolkrat se mu zlibi :-) Kazda "pravda" ma dve casti :-)
            • A já myslel, že jsi moravskej cip
  • Kdyby .. o tom můžeme debatovat do rána soudruzi. Kdyby nebyla tak tuhá zima
    možná Hitler obsadil Moskvu.

    Zatím zabírají Ukrajinské území Ruští vojáci na tzv. dovolené a ne Polští.
    • Kdyby byly v řiti ryby, není třeba rybníka, strčíš ruku doprdele a vytáhneš kapříka.....
      • Já nezačala s tím co kdyby na Ukrajině neoperoval Ruský ale Polský voják. *1* *1*
        • Ale Polský voják je na UA realita. Zrovna jako USA bezpilotní letouny.
    • S Vámi to není do rána. To je X desítek hodin dějepisu.
      • Pravda je taková že pouze tuhá zima zachránilo Rusko od pádu Moskvy.

        Německá armáda strádala v letních uniformách víc mrazem než Sovětským odporem
        a hlavně jejich těžká technika byla najednou nepoužitelná .

        Stačí se podívat kam Hitlerova armáda došla. Předsunutí hlídka už viděla věže Kremlu.
        • Tak tohle také není pravda. Nebo poloviční. Jak jsem psal, doučovat by to chtělo.
          • Seženu vám nějaké knižky a ráda vám porádím. *3*
            • Nejsem straník, ale díky informacím a ze zkušenosti vím kdo lže méně. Nemám rád vrahy, zloděje a podvodníky včetně jejich přisluhovačů. Tedy ani Vás. Co oceňuji, že debata s Vámi má alespoň na rozdíl od Vašich souputníků má v mezích normy úroveň.
            • Vážně? Děláte mi radost. Jste protikomunistický odbojář jako já. *14*
            • Díky, já měl z dějepisu za 2, zasedla si na mě komunistická úča.
  • Budu si vazit kazdeho komunisty z presvedceni co makal pro republiku ( neberu stvace jako je soudruzka jen do leva), vic nez tech 90% co prebehly a jsou v jinejch stranach. Protoze clovek co si stoji za svym nazorem ma aspon nejakou uroven. ALe korouhvicka ta se toci a toci az se utoci :-D
  • Jeste me napada jedna myslenka. Proc vlastne polak chce na ukrajinu? Byla by prxdel kdyby se na ni rusak vykaslal a zabral ji polak :-D To by asi soudruzka musela otocit a zmenit sve mysleni, nekterejm lidem to jde rychle :-D
  • Vtip dne - Putin se vypořádá s Nacionalismem.

    Rusko vždy trpělo předsudky a považovalo se za pána okolních malých států.
    Když Hitler napadl SSSR a dostal se k Moskvě tak ustrašený Stalin přestal mluvit
    komunistickým slovníkem a hrál na strunu Ruského nacionalismu

    Najednou byla dobrá i Carova hrdinská armáda. To by Marx koukal že. *1* *1*
    • Zase to víno co jste nalil není zase tak čisté. Ještě by bylo dobré vzpomenout na to, jak se pak hrdé Německo s Ukrajinou bránilo zákeřným Rusům, kteří trpěli ve válce hůř jak zvířata. Včetně žen, dětí a komunistů, také by bylo dobré se zeptat v Lidicích, jak to vlastně bylo.
      • Pouze chci říct že Ruský nacionalismus má také dlouhou tradici a nacionalista
        vždy hledí na malé sousední státy jako na své podřízené. Tak to je.
        • A o co jako jde? Jak na nás kouká Německo? Co sudety, chtělo by co?
          • Taky byh neměl radost radost ze sousední země kteá EU dotace nepiužije
            na rozvoj společnosti ale rozkrade je. Za Topolánka Německo hrozilo že sem
            přestane svoje části dotací posílat protože stát svěřil jejích čerpání
            soukromé firmě nad kterou neměl kontrolu. Parádní reklama pro ČR že.
            • Dotace? Na to co nakradli u nás jsou to pouze drobky vratky. Díky takovým jako jste vy nemáme nic. Pardon, zloděje, mafii a neschopné zkorumpované úředníky. Tohle je ta vlastizrada.
  • Máte naprostou pravdu po připojení k Rusku se Putin rychle a exemplárně vypořádá s nacionalisty.
    A potom už nic nebude překážet tomu aby jako součást Ruské federace už konečně v míru Ukrajina vzkvétala a prosperovala.
    To jistě sama uznáte Pusinko *5*
    • No to si děláte legraci. Putin není blázen, aby si bral takový nuzácký stát lemplů. Co by s ním dělal. On nepotřebuje ovládat celý svět jako někdo.
  • Už aby Porosjonka nahnali k soudu pro genocidu, střílet na civilní cíle, to jo, ale bojovat s obránci Donbasu to jsou připosraný:
    https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&x-yt-ts=1422579428&v=6hiEUMR0CZk
    titulky
  • No nic Pusinko bojuj. A pozor na komouše na noc se pořádně zamkni.
    • A vy zkontrolujte zahrádku jestli vám úrodu neničí Americký Brouk Imperialista.

      A pozor při procházce na Ukrajině. Na pocestné tam za každým keřem číhají miliony
      Banderovců. *2* *2* *2*
      • Ono stac ze nam ekonomku nicej amercky podniky co nahrazujou nase :-D Ale s tim jiste souhlasite - vyvoz penez je v poradku kdyz je to zapadnim smerem :-D PS: hodne penez se vyvazi do komunisticke ciny, ale za to muzou kapitaliste, podnikatele v CR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit