Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spravedlivá válka se nedá prohrát! Novorosijská hrdinná armáda smaže ze světa kyjevšistický žoldáky!!!
    • Bohužel spravedlnost si dává dost načas. Taky čekám, kdy konečně teroristům z Novoruska začne téct do bot. Ale neboj, na má slova dojde *1*
  • Nevyhraje ani jedna strana. Lidi tam v Donbasu prohráli už dávno!
    Prohrajou i vojáci a to na obou stranách, tak jako vždycky!
    A stejně tak jako vždycky, vyhrajou hrobníci!
    Ale politici se pak všichni budou chválit, jak to všechno dobře zařídili. *16* *16*
    • No to je sice pravda, jenze donbaský meli tŕi volby, bojovat, zdrhnout do Ruska, nebo dopadnout jak jejich předchůdci v Babim Jaru. A já jimprávo volby neupírám.
  • už nemůžu,jdu na jedno *15* *15* *15*
    • Po deseti?
  • V Minsku není v podstatě o čem jednat!

    Buď Rusko vrátí Ukrajině Krym a přestane zásobovat teroristy v Doněcku nebo
    bude odsouzeno jako agresor který napadl sousední stát. A v tom případě
    bude třeba přijmout ta nejtvrdší vojenská i ekonomická opatření proti Kremlu.
    • Podívej se Pusinko, Rusko Ukrajině nic nevráti. za ctyři roky bude zcela přesměrovaný na Čínu, z plynovodu z UA bude leda vzduchovod a my se tu budem prát o šišky v lese. Nakonec z toho budou profitovat akorát ti komouši, co tu proti nim tak statečně bojuješ.
      • často se říká že EU potřebuje Ruský plyn jenže Rusko také potřebuje peníze
        za prodaný plyn. Klesají ceny ropy. Rusko marně přemlouvalo Arabské šejky
        ať ceny zvednou - sankce Rusko pěkně tlačí a né že ne.

        Staří si pouze když si sundáte Růžové Kremelské brýle a uvidíte to také.
        • Tak znovu pusinko, Rusko staví produktovody do Číny jako o zavod. podívej se na vývoj čínský spotřeby paliv. Takže kupce má. No pohádky jak EU nahradí ruský plyn tu vykládat můžeš, ale porovnat ceny kapalneho plynu s tím ruským by měl zvládnout i pravicový svazák.
          A že plyn přes Ukrajinu po vypršení smluv nepůjde, ti Rusák ohlásil s dostatecným předstihem. Tak nakup teplý fusekle.
          • Získá čínský trh ale ztratí EUropský. Ruská ekonomika stojí a padá s cenou
            ropy a plynu. Ceny ropy jdou dolů a ztrácet plynové zákazníky si také dovolit nemohou.
            • To je marny. Zkrátka spotřeba v Číně roste exponenciálně. navíc nyni kupují drahý zkaplaněný plyn a potřebuji nahradit neekologické spalování uhlí. Takže Číňan vezme naprosto vše co dokáže Rus do trubky nacpat.
              Zda bude dodávat do Evropy je naše volba, ale jak bylo ohlášeno, přes UA to od roku 2020 nebude. A samozřejmě jak jistě víš ,cenu určuje trh. Dosud jsme byli prakticky monopolní odběratel, ale díky neskonalé moudrosti, jsme se rozhodli vypěstovat si zatraceně silnou konkurenci.
  • Zdejší příznivci Ruska jsou srandovní!!

    Sotva se Ruský tank o centimetr posune dopředu už volají po krvi a loupení!
    Samozřejmě tomu loupení říkají znárodnění. Nic nového.
    Už soudruh Lenin navrhopval že se komunisté k lepším zítřkům provraždí.
    Jak to dopadlo? Hromada mrtvol z toho vzešla ale lepší rudý zítřek ne.

    Naštěstí jsme v NATO takže rok 1968 se opakovat rozhodně nebude.
    • Soudruh Lenin měl plnou hubu rovnosti a pracujícího člověka, ale sám nikdy v životě doopravdy nepracoval! Sotva se však dostal k moci, hned si pro sebe na státní útraty, koupil v Anglii Rols-Royce. Dodneška ho mají v muzeu v Moskvě.
      Stejně tak, Marx, Stalin, Gottwald, Zápotocký, Novotný, Husák nikdy doopravdy nepracovali.
      (tedy Husák chvíli v base). *1* *1* *16* *16*
      • A něco udernýho ze středověku by tam nebylo?
    • No tak ještě štěstí, že vy tu svými vyváženými racionálními argumenty strážíte demokracii 24 hodin denně.
    • Koukám, že poslední fáze záchvatu se dostavila. Bravo!
      • čekám kdy neudržíš nervy na uzdě a svedeš to na tečku *15*
        • Něco, co nezná pravidla pravopisu, ani ta základní mě neohromí. Sorry.
          • Zlej Trotlle dej mi za můj pravopis deset mínusů,já myslel když budu mluvit tvým slangem,že budeš mít radost *13*
  • Nejlepší jsou pravdoláskaři, co by věšeli komunisty a tlachají zde o pravdě a chytají za slova. Taková diskuze je ztráta času.
    • Snad nejste tak naivní, abyste si myslel, že na ně platí nějaký argument. Jediný pozitivum je, že náhodný divák vidí, jak je to ve skutečnosti s tou povelstně vysokou pravicovou inteligencí a pak samozřejmě utlučeme čas , když je venku hnusně.
      • Asi tak. Jsem tu hodinu a už mě vytáčí pravčácká mládež!
        • Zlej Trottle... nelži ty rudé játro,ty už tu opruzuješ se svejma nickama roky a mi tě máme rádi. *3*
          • Zlej Trotll worldonline (inkognito)
            Zlej Trottle... nelzi ty rudé játro,ty uz tu opruzujes se svejma nickama roky a mi te máme rádi.

            Až se naučíte česky tak můžete psát letáčky pro top 09 soudruhu!
            • žalovníčku,píšu tvým jazykem vypatlaného soudruha *15*
        • Zase mluvíš sám se sebou zlej trotlle ?
          • Máte něco k článku? Pokud ne, neobtěžujte!
    • Zlej brzdiči,já to tak nemyslel,zůstaň prosím,akorát jsem si rozdělal pivko *13*
  • Ať se mydlej, ale nelezou k nám.
    • Souhlas *4*
  • Zlej Trotll worldonline (inkognito)

    3 se líbí, 13 se nelíbí
    jak jste me poznali ? celý víked jsem piloval taktiku,nezbívá mi nic jiného nez vás opet zmínusovat,já jsem tu séf

    - chtělo by to vypilovat češtinu.
    • Pane brzdiči také jsem rád,že jste zpět. *3*
      • Nevím, kdo je brzdič, ale Vy jste ducha prostý!
    • Zlej Trotle ty žalovníčku *15* *15* *15*
  • Dorozil soudruh Jura - Kremelský pohádkář!

    Na Ukrajině prý řádí Ruská domobrana. Aha. Takže prostí mužici obsluhují protiletadlové
    zbraně která má Ruská armáda od roku 2012 a potřebuje na ně speciálně
    cvičené jednotky. *15*

    A kde se ty moderní zbraně na Ukrajině berou? Z dob SSSR nejsou takže je Ukrajina
    získat nemohla. Takže buď padají z nebe nebo přijíždí z Ruska že.
    Ve městě Šachtarsk byla nafocena dvojka nákladních aut s touto moderní zbraní.
    • A to je měli i na Majdanu, v Oděse či při sestřelení a zabití bezmála 300 lidí v letu MH017?
    • Po pravdě řečeno nechápu, proč se s tím Rusáci tají. Amíci mají na podporu pučistů zákon, tak proč by to samí nemohli dělat Rusáci.
      Ale jen tak podotýkám, na přimou otázku musel šef delegace obse řict, že má jen domněnky, nikoliv důkazy.
      • Ano máte pravdu. Ruská propaganda je jen směšná když vyzbrojování popírá.
        A ještě chce trestat matku 7 dětí která prozradila to co stejně většina lidí ví nebo tuší
        - že Ruské jednotky jezdí na Donbas.

        Pokud jí za to ještě potrestají ( až 20 let) tak to bude vrcholné pokrytecké gesto.
        • Až začnou ruský jednotky opravdu jezdit na Donbas, tak to poznate, toho bych se nebal.
          chudák vrchní velitel obse, má tam čtyřista lidí a musel říct, že žadnýho z ohlášených 9000 rusáků nepotkal.
          • Naštěstí ve městě Šachtarsk fotograf potkal 2 Ruská nákladní autě s moderním
            protiletadlovým systémem. *15* *15*
            • No v Maripoulu zase někdo jinej potkal amíka taky v plný polní. takových argumentů má každá strana metrák. Důležitý je , kdo to celý začal a stím má ta vaše sekta popíračů reality dost potíže.
            • Ano ty fotky, nebo odkaz máte jistě k dispozici. Proč jej sem k pobavení publika nedáte?
        • U nás zavřeli Svobodu za tykadla, na Ukrajině ty co nedrží hubu rovnou stříli a koukám že v Rusku už jste po profláknutý pussy našli dalsí mučednici
        • Ale je zajímavé, že vrchní velitel ozbrojených sil UA včera tvrzení, kterými fabuloval 8 měsíců o přítomnosti Ruských jednotek, včera v podvečer vyvrátil. Prohráli jste. Už Vám zůstaly jen prázdná hesla a bláboly.
  • Zlej Trotlle musím uznat,že jsi mi ty tři dny chyběl,nemělo to šťávu *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit