Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když to tady čtu tak říkám. Zlatá slova pane Miloši Zemane. Je třeba bojovat jak proti antiruským tak i proti antiamerickým bláznům.
    USA a Rusko si od roku 1945 tvrdě prosazují své zájmy ale vadí jim že totéž chtějí i ostatní.
    ČR dala 150 milionů teroristům za unesené občany. USA by nasadila diplomatické páky a kdyby to nepomohlo pošle komando ať je osvobodí.

    KLDR testuje rakety. Rusko protestuje. OSN protestuje. USA protestuje. Jakým právem?
    Všichni zkoušíte rakety.
  • Bohůšu! Simon Semjon a další tvoje virtuální postavy si strč víš kam. Tapetářka Simona je na facebooku a proto tu její tapety nejsou.

    Základna s povolením vlády není okupace země. Takže hrdino dole uber té demagogie.
    Pobaltí zve do země americké vojáky. Cítí se ohroženo ruskem. A než začneš kvičet, tak
    je to z hlediska pobaltí pochopitelný krok.
    Rusko pobaltí desítky let okupovalo a každé jeho roztahování se na Ukrajině vzbuzuje starý strach z ruských agresorů. A jsme opět ve wstudené válce. Strach a paranoia.
    škoda že to Putin který odsoudil Leninovu agresivní politiku nechápe.
    • Pobaltí se cítí ohroženo? To jako že Rusko má zájem na Pobaltí? A co by si na něm prosím tě vzalo? Rusko má obrovské území, které není hustě osídleno a tedy, ani bráněno. Další území by mu bylo k čemu?

      Rusko má surovin-nerostného bohatství kupu a Pobaltí je už i vyrabované, takže proč by se Rusko o něco snažilo?

      Jediný důvod jsou hrátky těch mírotvorců amíků, kteří se chtějí nasáčkovat do Pobaltí a mít tam své základny. Jistě mírové.

      Simone, buď tě někdo za ty lži a nesmysly platí, nebo jsi fakt od narození momentálně zaostalý. Jiné řešení se nenabízí.
      • Tvého Simon Semjona neznám. A zdejší Simona je na facebooku.
        Pobaltí je na tom po příklonu k EU ekonomicky lépe než Rusko. To dokazují všechny údaje-
        Rusko má pouze zbraně plyn a ropu. Nic jiného. i podle ruských odborníků má rusko stále zaostalu slabou ekonomiku závislou na výkyvech trhu s plynem a ropou.
        V jiných oblastech nemá co nabídnout.

        Pobaltí se cítí ohroženo ruskou expanzí na Ukrajinu. Rusko pobaltí okupovalo desítky let takže ten strach je pochopitelný. Pobaltí o pokračování ruského teroru totiž zájem nemá.
        • Takže lžeš zase jenom ty tiradore.
          USA se nikam nesáčkuje. Pobaltí které se cítí ohroženo ruskou expanzí na Ukrajinu zve samo americké vojáky do země. Ekonomika pobaltí je výkonnější než ruská.

          Opravdu věříš tomu že všichni kdo si dovlují s tebou nesouhlasit jsou placení američtí agenti?
          Pak jsi hošane blázen a potřebuješ nutně lékařskou péči. Snad tě vyléčí paranoiku.
          • Simone, možná hodně čteš, ale o to více nechápeš. Vžij se do Ruska, pokud mírotvorci USA mají techtle mechtle s Pobaltím, tak tě to musí zajímat. Ale vzhledem k neoddiskutovatelné vojenské drtivé síle Ruska bych je nedráždil tak pitomě, jak to dělá Ukrajina. Myslíš si, že pár amerických tupounů v Pobaltí něco změní k lepšímu? Pro Pobaltí? Ty vogo, vyvolá to pouze namíření více ničivých střel na cíl, který, bude zničen, ať v něm jsou, nebo nejsou třeba Marťani. Prostřednictvím loutkových vlád totálních vypatlanců - kterými oplývají a opět viz Ukrajina, si v ničem nepomohou, naopak. Tyhle země byly vždy závislé na Rusku, kromě Finska, které se ale jako stát zmohlo-řídilo podle ruských vzorů. Tzv. "kmenové náčelníci" jako je Janukovíč, Porošenko a další tlupa neandrtálců nemá ani ponětí, jak řídit stát a tak to podle toho vypadá. I v Pobaltí.
            • Simon Semjona kterého jsi tu vytvořil si strč do zadnice homosexuále tiradore.

              Pobaltí je členem NATO: A NATO má nad ruskem převahu jak v jaderných tak i v konvenčních zbraních. Napadení jednoho člena NATO rovná se napadení celku.
              to ti asi uteklo. Takže tvoje agresivní rusko může krást pouze území slabé Ukrajiny.
              Na pobaltí si netroufne, protože po 3 světové válce by Rusko zmizelo ze všech atlasů světa
        • No ty jsi génius! Kdyby kočička s pejskem spolu nepekly dort, tak bys jej upekl ty. Simon jsi ty, Simona je na FB? Ty ji řídíš? Příplatky za vedení se vždycky počítají, simone, gratulka, že jsi povýšil na řídícího agenta jedné, nikde nejmenované ambasády. *14* *14* *14*
    • Ale v jednom bodě s tebou souhlasím. Ukrajina byla rozkradena. Kradou oligarchové z proruského i Ukrajinského tábora. Tymošenková byla stejná zlodějka jako Janukovyč.
      Propojení politiky a podnikání kvete všude. V USA v Rusku na Ukrajině i v ČR:
      Všude vidíme tento mor. Známosti s panstvem zaručují státní předražené zakázky a pohádkové zbohatnutí. Jsou to legální zlodějny. Krade se podle zákona.
  • tímto děkuje USA a EU za totální rozvrat svého státu. Po ničem jiném opravdu netoužil.
  • Samozřejmě, že podle hloupého Simona zde, za to může Putin. Na Ukrajině byl vyvolán ozbrojený puč, který svrhl legitimní vládu i Janukoviče. Samozřejmě, že to byl korupčník, to ostatně na Ukrajině bylo asi zcela běžné, ale ti, co přišli po něm a oháněli se nějakými ideály a bojem proti korupci, jsou ještě 10x horší. Kromě toho uvrhli zemi do občanské války, přišli o hospodářskou spolupráci s Ruskem a EU i USA, které za oním pučem zřejmě stály, dnes Ukrajinu odepsaly. nepřipomíná to tak trochu vývoz demokracie do arabských států? Kdy po svržení těch nenáviděných diktátorů je na tom země i obyvatelstvo ještě mnohem hůře?
    • felix.julec
      Vidím to stejně jako vy.Poznal jsem několik Ukrajinců,kteří u naší firmy pracovali.Vesměs slušní lidé.Takový stav jaký je nyní v jejich zemi si nezasloužili.
  • stát co na tm byl stejně jak vedle bělorusko měl klid a pokoj.teď nemá nic.
  • Neomlouvejme prosím nezdařený převrat Fašingtnu. Ukrajina dosáhla toho, po čem (ne)toužila...
  • Ukrajina je v roli fackovacího panáka který je mlácen z obou stran. Rusáci a amíci se tradičně perou o vliv a doplácejí na to obyčejní lidé.
    Viktor, fanatismus a tunelové vidění nemám rád. Ani levicové ani pravicové. To je cesta do pekel. Lidstvo už si ve 20 století vytrpělo ve jménu toho či onoho ismu až dost.
    Glosu za Miloše Zemana která dostala 25 kladných bodů jsem tu vložil já. šok což.

    Hledáte pomocnou ruku? podívejte se na na vaši. Toto kdysi řekl Miloš Zeman. tak to je. My si musíme v EU udělat pořádek. A nehledejme pomoc u cizích pánů. Ani v Rusku ani v USA. Cizí páni z nás totiž vždycky budou stříhat vlnu jako z ovcí. Slunce v duši
    • Nesouhlasím, nejen Ukrajina byla klidná země do doby vpádu EUSA "demokracie ". Rusko svými základnami neokupuje polovinu zeměkoule...
    • Souhlas.
      • Toto je skutečná hrozba kterou musíme zlikvidovat. Jinak ona zlikviduje nás.

        Jih Itálie už asi nikdy nebude vítat turisty, kteří se chtějí pokochat výhledem na moře a odpočinout si na pláži. Novými návštěvníky se stali totiž nelegální přistěhovalci z Afriky. Tak se z pobřeží stalo doslova peklo plné násilí, prostituce, drog, střelby na ulicích a pašeráků lidí.
        Za tmy se lidé bojí vycházet, italské dívky čelí útokům se sexuálním podtextem dokonce již i za bílého dne. Největší zábavou nových přistěhovalců je totiž se poflakovat po ulicích a parcích, opíjet se nebo zfetovat, dělat všude kolem sebe nepořádek a poté si vybíjet svoji frustraci na starousedlících.

        Počet znásilnění je alarmující, co horšího, oběťmi se stávají i malé dívenky do patnácti let. Berou si jídlo, peníze, majetky, vše co se jim líbí. Při každém náznaku obrany původní obyvatelstvo obviní z rasismu či xenofobie. A „experti“ EU jim přikyvují a posílají jim obrovské sumy peněz z našich daní.
        • No když to zatím Italům nevadí...nebo vadí, ale nic s tím nedělají, tak co jako? Nedovedu si předatvit, že ke mně vtrhne jakýsi Kelele Mungu, a řekne, čau, budu tady bydlet a ty se o mne starej, já tě tím obohatím. A v době, co budu makat v práci mi znásilní manželku, nebo děti. protože si o to koledovaly...jak by mi potvrdily probruselské úřady a policie. Kecám, vykopal bych každou tuhle africkou svoloč a použil všechny prostředky k nastolení pořádku. Nejsem pitomej Talián. *14* *14* *14*
  • NovoGermáni, Patriot, NovoNěmecko ...... a mám pokračovat, a od sprosťáka jako ty se tak nechám poučovat .......
    • Já jsem ještě sprosté slovo nepoužil. Ty tu chrlíš urážky jak na běžícím pásu, protože
      nemáš protiargumenty. Takže si zase pleteš retro a metro.
      • Vrať se na facebooooook na tu svou růžovou stránku a dál perli jako Simiona ....
        • Byl jsi vůbec někdy na tom Facebooku? Asi ne, jinak by jsi tak hloupě nežvanil. *2*
          Já tam jsem pod svým jménem , Stránku Simony můžu pouze navštívit. Perlit za ní nemohu, neboť přístup k ní má pouze ona.
          Růžová? Vidíš dobře? pokud vím, tak má na profilovém obrázku kreslenou holku s pistolí.
          Who a bad girl? Je to stránka její matinky. Lenky Křenkové.

          Já si spíš pokecám s Milanem Markovičem. jeho hlody pořád stojí za to. *15*
  • Tiradore, také neumíš číst? Já jsem nepsal že Putin může za Ukrajinské nácky.
    Já jsem uvedl pravdivou zprávu že Putinův kumpán uspořádal v Rusku sjezd pro Neonacisty.
    Odsuzuješ tuto neonacistickou akci Putinova kumpána ? ano nebo ne?

    Pokud ti vadí nacismus tak ji musíš odsoudit. Pokud ti sraz neonacistů v rusku nevadí tak jsi pokrytec když odsuzuješ nacismus na Ukrajině. V tom případě je jasný že kopeš za rusáky a o nacismus ti vůbec nejde.
    • Nacismus odsuzuji jako takový. Tečka. Dnes a denně se přesvědčuji o tom, že si mnozí pletou pojmy a označují lidi tím, kým nejsou. Převážně to jde za současnými xichty z probruselských vlád v EU a sluníčkovými xindly. O tebou citovaném srazu neonacistů pod Putinovou patronací nic nevím. A ani tomu nevěřím. Stejně jako když se mluví o umírněné syrské opozici, což jsou pouze teroristi podporovaní USA a Tureckem. Za Rusáky nekopu, ani do nich nekopu, když mne neohrožují, tak jako USA a Brusel. Asi tak.
      • Federace židovských obcí v Rusku ostře protestovala proti srazu evropských neonacistů v Sankt Petěrburgu, kterého se zúčastnili také zástupci Národnědemokratické strany Německa, jež se otevřeně hlásí k odkazu Adolfa Hitlera. Akci spolupořádala ruská krajně nacionalistická strana Vlast, které kdysi šéfoval současný ruský vicepremiér Dmitrij Rogozin. O akci informoval server lidovky.cz

        Ten sraz se v Rusku konal. Nevíra na tom nic nezmění.
        • No když to napsali v lidovkách, tak to bude pravda, že. *14* *14* *14*
  • Ukrajiny je m líto, ale ta vždy měla smůlu. Pravděpodobně je tato země prokletá, které ani lidi chodící do kostela kde se modlí, pán bůh jim nepomáhá. Poznal jsem jednu Ukrajinskou rodinu 14 let. Byly to ing. Jsou to lidé, které zajímají jenom peníze a nějaké city jdou naprosto stranou. Nechtěl bych žít po boku s těmito lidmi.
    • Tak tak, Ukrajina má obrovský problém, který za ni ale nikdo nevyřeší. S nácky se nikam nedostanou. A za ty nácky nemůže Putin, to je snad jasné kdekomu...i když znám jednoho...na tiscali... *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit