Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multinick Semjon o5 *11* a smrdí zde nonstop. *3*

    *15* *15* *15*
  • Přeloženo do češtiny - útočte i na vojáky, nezabíjejte pouze syrské civilisty?! Je to přání našich přátel z USA!!! *16*
  • Je třeba udělat všechno pro zničení islámského terorismu v oblasti, o tom není sporu. Potíž je ale v tom, že syrský diktátor Bašár Asad sám podporuje fanatické islamisty z hnutí Hamas a Hizballáh hlavně proti Izraeli. Obě tyto radikální muslimské teroristické organizace podnikly nespočet zákeřných útoků proti Židovskému státu, při kterém umíraly i ženy a děti. A Basad je svoji podporou muslimských zabijáků za tyto zločiny zodpovědný. Podrobnosti se dají najít například na eretz.cz. Izrael je nejslušnější stát v oblasti a je třeba ho bránit proti muslimským fanatikům a zločinným státům, jako jsou Irán a Sýrie.
    • Kolik nicků máš, tolikrát jsi.... pitomou. Obsah toho tvého zahnívání to jasně potvrzuje.
  • Bla bla Tečko... *15* *15* *15*
    • Ty sám jsi multinick tečka. Nicky střídaš častěji než trenky.
      pav.liku , caligulo, tiscali visitiore.. s pořád stejným flekem za jménem. *15*
  • A na "co-na koho", do té doby útočili?! To stříleli jen tak do vzduchu? Nebo masakrovali "pouze civilní syrské obyvatelstvo"?! Simone, z tebe taky žádné "zaručené informace" nejdou...dělej něco... .
    • Máš to marný zlej tiradore trollle.

      Všichni podle počtu příspěvků vidí že tu celý den nestraší Simona ale vaše
      Kremelská partička. jura peppone rybana aneb zlej troll
      • Zlej trolle dem - neodpověděl jsi mi na dotazy. Copak, nevíš? Se nedivím. *16*
        • tirador, ty jsi totálně vymaštěnej.
          zlej jura peppone rybana trol kope jako ty za NIC Zemana a za fašouna Putina.
          Já ne.
          • To nikdo neví. Ale to, že nemáš odpověď na jasnou otázku, to je jistý. Ty ostatní žvásty o ničem to potvrzují. Tak proč "diskutuješ" zrovna tohle téma? *16*
  • Koukám, že čeští agenti KGB mají zase slezinu na Tiscali. No není se co divit, venku je kosa *1* *1* *1*
    • ... blitky jako ty bych nedal dohromady, ani kdybych si hrál na tebe, tupče :)))
    • Nevypadáš, že sedíš někde v parku na laviččce, simone.
      • Tiradore, ujišťuji Tě, že opravdu nesedím v parku na lavičce. Je tam docela zima. *3* *3* *3*
      • tirador, ty jsi zralej na svěrací kazajku.
        Simona odešla a její tapetky tu nestraší. Zato vša ruská parta zde hnije celý den
        • Díky za kompliment. A proč stále vzpomínáš jakousi "Simonu"? Já se o ní nebavím, to jen ty mluvíš za třetí osobu. Nebo pouze za "sebe"?! HAHAHAHAHA....
          • Tirador, já ze sebe blbce dělat nenechám.
            Celý den tu nesmrdí Simona, jak bys nám to rád nalhal ale vaše Kremlofilní partička.
            Ty tu stále zamořuješ vzduch hysterickém řvaním Simon a Semjon.
  • ruská propaganda utrpěla pořádné fiasko

    Příběh kozáka Vladimíra Petroviče Melichova dokazuje, že i v Rusku žijí stateční a slušní lidé. A také to, že současní vládci Ruska se opět hlásí k stalinistickým zločinům

    nejvíc rozzuřil ruský stát, když založil muzeum s názvem Donští kozáci v boji s bolševismem. Stal se terčem šikany ruských úřadů, což dokazuje, že kremelská říše začíná opět idealizovat Stalinův zločinný režim. Muzea velebící tohoto komunistického válečného zločince nevadí a jsou nově zakládána, kdežto výstavy připomínající ohavný bolševický teror, ano.

    Ve svém muzeu pan Melichov dokazuje, že s rudými se spolčilo jen asi pět procent kozáctva, ostatní byli proti. Vydal také o kozácké tématice mnoho knížek.
    dokazuje, že spousta ruských papalášů vlastní paláce, na které si nemohli legálně vydělat.
    • A něco nového tam nemáš, Simone?
      • ... primitivně bliješ stále dokola své stejné 3-4 průpovídky, jsi výstavní degen :)))
      • Marně se snažíš zametat stopy zlej Bohušu trolle.
        Celý den tu nestraší Simona ale vaše ruská partička.
        To nezakryješ. Každý si může spočítat vaše příspěvky.
    • ... jeden bláznivý Rus vydá za desetitisíce statečných a slušných soukmenovců :)))
      • Antisrágora je hňup,ničemu nerozumí a do všeho se sere..ha..ha
        • ... Lesu neumí ani psát :)))
          • Já nepíšu knihu, tak si tento typografický prohřešek můžu dolit,ty hňupe.
            • ... já také nepíši žádnou knihu, ty balíku, ale gramatiku zvládám levou zadní :)))
  • Koukám, že Rusové útočí zhruba týden a islámští teroristé již chytají chaos. Jó vážení džihádisté, teď vám už nepomůže ani Velký Satan za mořem a může vám pod rouškou tmy shazovat munice kolik chce.
    • ... měli by tam shodit ještě tebe, troubo :)))
      • Tak co nám ještě hezkého povíš, oslíku? Tvé reakce jsou skutečně hodné duchovního velikána.
        • ... od tebe to sedí, primitivy jako tebe mám na černé listině tupců, které vévodíš :)))
  • Absolutní svoboda neexistuje. Stát je nástroj vlady jedné třídy/nebo skupiny nad ostatníma/
    Podle USA je přesvědčení,že všichni se musí podrobit USA no a když někdo odmítne tak je to "DIKTÁTOR!!!
    Nedá mi to abych nepřipomenul kravavou hitorii USA !!!
    http://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/
    http://antiilluminati.net/200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek/
    • ... má "kravava hitorie" něco společného s dobytkem, moulo?
  • zdá se, jako by docházelo k naplnění heslo - teroristé všech zemí, spojte se, USA nás vede" *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit