Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nyní ty: špína z chlíva, prasič stránek, čichač kalhotek Simonky. Krásný život odpadu, co?
  • cha cha hi hi ty, sám povl a odpad, vyvrhel a otloukánek ignoruje? Se povedlo!
  • Čímpak asi ti Zelení "šlápli" na kuří oko zdejším rudokožcům, že jim tak "leží v žaludku"? Musím se zajímat o to co ti Zelení prosazují.
  • ... nejprimitivnější primitivové jako ty nedají bez TV ránu a žerou pěkně, co se jim podstrčí :)))
  • ... ignoruji póvl :)))
  • ... ke tvé d*menci naštěstí ne, troubo :)))
  • ... hezky ses představil, pitomečku :)))
  • Čím menší a bezvýznamnější ho*no, tím víc smrdí a řve šlápni do mě.
  • To i tato bezvýznamná ho*na a ekoteroristé, mají sjezd? Kam ten svět spěje?
  • I já jsem jeho osobní přítel a milenec *14*
  • Nějak tam nevidím nic o postoji Zelených k migraci, ke "šlechtě" v čele EU a další ožehavé otázky.
    Jinak jsou tady vylíčeni skutečně plasticky a objektivně. Škoda, že jsou Zelení, protože Růžoví by asi bylo trefnější *3*
  • tak to vidíš? Ty soudné prase z chlívku?
  • než se čekalo. Moc pěkně se v TV pořadu vyprofiloval fracek Stropnický. Není se co divit, že byl vyfičen z pražského zastupitelstva. Tady se prezentoval jako převeliký zastánce muslimáků. A převelice bojoval za právo těch dvou blbek ze zdravky, co chtěly chodit do školy za Batmanky.Jo hochu když jsi k nim tak přilnul - vem si je domů. Ale v ČR těžko někdo skousne, že si tady budeme vykrmovat ... co dokonce chránit muslimy. Tady není místo pro tuto chátru. Evropsky se neosvědčili. Neváží si někdejšího vlídného přijetí. Nyní je třeba aby jste se Zelení takto zřetelně vyprofiloval, jak to ve skutečnosti vidíte.
  • Běž si začmuchat dobytku a nepruď tady.
  • ... soudný člověk se takovou atrapou nezabývá, ale zde soudné lidi hledat vůbec nelze :)))
  • Stropnický je můj osobní přítel a milenec.
  • Volím jedině zelené, přidejte se ke mě.
  • Zelení jsou nejlepší stranou, která tady ČR kdy byla.
  • Hezká fotečka. Vytiskl jsem na jemný papír, doručil na WC a oba protagonisty posrall. *1*
  • ja to říkám pořád že indiani jsou swině

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit