Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bursíkovští Zelení napáchali mnoho kurevstev a zdá se, že Zelení pod velením ml. Stropnického chtějí bursíkovce překonat v páchání kurevstev. Stropnického Zelení jsou nevolitelní, oni nakonec skončí v migračně-musulmanské žumpě.
  • Zelení, Greenpeace a ostatní ekosebranka jsou škůdci této země! Horší bolševiků!
  • a to bohatě stačí. Zelené zákony nepotřebujeme, to už tu bylo.
  • http://www.reflex.cz/clanek/komentare/77113/vlhke-sny-ministra-brabce-nesplachujte-pitnou-vodou.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
  • Strana ZELENÝCH je rozhodně potřebná,ale jenom potud,pokud vykonává pro společnost užitečnou činnost. Zelení ještě za Bursíka,ty spíše byli pro společnost škodnou.
    O přírodě toho ani sám Bursík moc nevěděl,stejně jako jeho "Biomasa",která se před veřejnosti akorát zesměšnila. A Bursík svými směšnými výroky,připomínal prolhaného Kalouska a TOP09.
  • https://www.novinky.cz/domaci/426850-kampan-cssd-by-meli-delat-lide-z-tymu-hillary-clintonove.html
  • Kdo jsou zelení?
  • Zelení si nesmírně ublížili militantní snahou zdražit energie jako příspěvek k ozdravění ovzduší.A pak ještě házením klacků pod nové dálnice a rychlostní komunikace.Aby se žáby dostaly do trdlišť.Před několika desítkami let jsem koupil usedlost na venkově.Setkával jsem se s několika druhy žab,včetně ropuch.Setkával jsem se na zahradě s užovkami,slepýši i ještěrkami.Zahradu jsem nijak neměnil,sekal jsem ji tak jako předchůdci a chemicky neošetřoval.Všichni jmenovaní zmizeli,jen vyjímečně potkám ropušku.A nevede tudy dálnice.To je prostor pro vaše bádání,Zelení.Má zahrada sousedí s intenzivně využívaným lánem pole.Od "sametové revoluce" se,dle mého mínění,změnou postřiků úroda jabloní poničila.Jablka střečkovatí do hroznů,je jich mimořádně mnoho,ale o velikosti větších ořechů.To je prostor pro vaše bádání,Zelení.Ať dobrovolně či nedobrovolně třídíme odpady.Proč je ale cena za jejich likvidaci vyšší než před tříděním.To je prostor pro vaše bádání,Zelení.Nezlomte pod sebou nečekanými postoji zase větev.
    A zdravím kulišovnu HlídacíPes,která se mnou odmítá komunikovat.
  • Proč jim tu někdo dělá reklamu. Už byl dlouho odnich klid a zese se vrací oknem jako ptačí chřipka. Kdo to platí??? *9*
  • Foto:
    To jsou ksichty, samí Hynkové...a mladej S. má upracovanou ruku zavěšenou za palec v kapse kalhot...
  • Socané a jejich migrační a pro profízlovaná politika nemá podporu lidí ani ostatních stran, proto se snaží dostat do Sněmovny Zelený jako Merkelová v Německu, pak by byl Sobotka pánem nad věcí, to by nám ukázal demokracii dle Berlína a slimáky sebraný z celého světa !
  • A co s tím uděláš Simonku? Vyměníš desku za novou..hi.. *11*
  • na to je jednoduchá receptura-pochytat,pobít a spálit.Zelení jsou jako ptačí chřipka....ba ještě horší
  • jsou jenom ekoodpad rudooranžových eurobolševiků !
  • tak to raději hnědý *1* ..aspoň bychom se nemuseli dívat na ty teplometný-úchylácký ksichty
  • horší je ten ožrala co straší na hradě se svým ovčincem. Taky má svou "víru", holt "bývalý" komunsta a konfident StB.
  • úchylná transka a huulibrk stropnický-á opět na scéně.Už ten kuřřbuřt neví,jak se zviditelnit.Největší ubožák ve střední Evropě
  • Ten nahoře nepomůže dokonce ani KDU-ČSL, což by měla bejt jeho povinnost... ledaže tam nahoře nikdo není. Jestli ono velení už dávno nepřevzal ten dole *16* *1* *1* *1*
  • To jsem ještě neslyšel, ale dobrý!!! *3* *1* *1* *1*
  • nesmí, ale spadnou. V tom titulku chybí čárka. *2* *2* *2* Anebo "t". *7* Zase žurnalistika horkou jehlou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit