Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Při setkání zemědělců se na večírku potkají americký farmář a ruský kolchozník.
    Američan povídá:
    "Kdybys viděl můj ranč a ty pastviny. Dva dni to objíždím autem."
    Kolchozník:
    "Kdybys viděl naše kolchozní lány, ty objíždím týden."
    Američan si lokne whisky, mávne rukou a říká:
    "Taky jsem měl takový auto." *2* *2* *2* *2*
  • Semjon Gayínek, Kadel a íčkonc játrovka, on prostě odejít nemůže, nedostal by blbec zaplaceno!!! Chichichi to je πča !!!
    • Zlej BTW Trolle tvé je království nebeské neb chudý jsi duchem i rozumem.
      *1* *1* *1*

      Zadnici si tu s tebou nevytírá Simona ale jiní srandisté.
      *2* *2*
      • zlejtroll
        Kolikátej už to máš nick simone?
        • 193-tí
          • zlej BTW troldo přidej. Ty máš už tak 600 nicků. *1* *1* *1*
            • Neopisuj zlej bez nápadu trolle *2* *2* *2*
            • zlejtroll
              Nelez do vlákna, paštiko. Nedolejzej. *1* *1*
        • Ne zlej ale hloupej trolle. Žvaň si co chceš. semjonuj a tečkuj.
          Já mám tebe i Simonu v zadnici *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
          • zlejtroll
            no, když máš tak plnou rrrdel, tak se běž vysr a nešaškuj tu.
    • zlejtroll
      tak to je.
  • Už je to ohraný evergreen. Nepřátelé všeho amerického a nadšení stoupenci Ruska vyhrožují masovými protesty proti průjezdu amerického konvoje přes Česko, ale když mají slova proměnit v činy, nějak se jim to nedaří.

    Tak si říkám, že příznivci Ruska v Česku jsou už téměř něco jako Yeti, všichni o nich mluví, ale nikdo je vlastně ještě pořádně nevidě *2* *2* *2*
  • Vážně, takovej DE Bill jako Semjon, dnes Kadel, se nenajde nikde jinde ve vesmíru!!!
    • zlej trolle Semjona jsi potkal v Gay baru v Plzni? a co Tečku a další tvé nicky?
      Dnes je nepůjdeš na Tiscali vyvětrat? *1* *1*
      • zlejtroll
        blbe.
        • To jsou některé z vtipů, které si teď vypráví Rusové
          "Pro koho budete hlasovat: Pro Putina, nebo pro Putina?" "Jsem otráven z obou. *15*

          Je válka mezi Rusama a cikánama.Rusové říkají ,,My máme milion zbraní které vás zabijou".Cikáni odpoví,,my máme deset miliónů cikánů,kteří vám ty zbraně rozeberou". *15*
          • zlejtroll
            Než na ně stačí sáhnout, tak budou po smrti. Ty seš ale trubka, rouro. *1*
    • zlejtroll
      jojo, věrná pravda.
  • Tapetářka Simona je sice šílená ale tak blbá jako zlej BTW troll není. *15* *15*

    Já jsem svoje splnil. Dokázal jsem že troll podvádí při hlasování a mění jména
    častějc než fusekle. Zlej troll je multinick který tu smrdí celý dny ač by nám
    strašně rád nalhal že tu je Simona T Její registrovaná značka tu však není. Ani tapety
    Zato žblebty zlého trolla tu najdete neustále v kteroukoliv denní či noční hodinu.

    Takže si tu chudáku řvi co chceš. Všichni vědí co jsi za magora zlej Gayínku trolle.
    Sbohem! Tiscali diaskuse už z 99 procent stejně tvoří jen zlej troll alias sto přezdívek.
    *2*
    • zlejtroll
      No konečně vypadneš. Už se nevracej. Muhehe. *1* *1*
      • Tak tak troldo. Na smrdění od nevidím do nevidím jsi tu přeci ty multinicku
        zlej Rybano BTW Peppone hrdino Putine trolle. *1* *1* *1*

        Je dobře že si zase podváděl a nakliknul sis tradičních plus šest za vteřinu.
        Normální člověk by ti totiž bodíky za ty tvoje kraviny nedal. *2* *2* *2*
        • zlejtroll
          Pořád meleš dokola to samý. Tak mi bodíky neklikej, provokatére a běž se vycpat. Jdu něco dělat.
          • Trolle, teda ty máš sklerozu. Body tu přeci klikáš ty. šest i deset hromadně najednou *15*
            • zlejtroll
              seš .ůůůl.
  • Tohohle blbce Semjona nám musí USA závidět a to jsou sami ňáký blbcí *1* *1* *1*
  • Multinicku zlej bTW jsi hlupák večera. Ostatně jako vždy.
    Tvoje kradení měnění nicků i podvádění s hlasováním už tu každej prokouk.

    Veterán Tiscalic Karlík se ti do krámu nehodí. Páč jsem dokázal že ty jsi multinick
    který tu smrdí pondělečky až nedělečky nonstop. A na Karlíka si veteráni zdejších
    debat jistě pamatujou. Simona nejsem takže ji nadávej jak chceš. Já mám jí i tebe v řiti. *15*

    Vedeš fakt smutnej život když tu hnízdíš až do půlnoci. Mě tu stačí jen
    občas nakouknout a setřít blby jako jsi ty. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • zlejtroll
      To píšeš sobě, ty zoufalče simčo? *1* *1* *1* To je rrrdel!!!
      • To píšu tobě multinicku zlej BTW trolle - zloději a měniči nicků. Podvodníku s hlasováním.
        Tapetářka Simona nejsem. Marně se snažíš zamaskovat že tu celý dny
        nesmrdí ona ale ty. *15*
        • zlejtroll
          Ty se se mnou hádáš, jak dlouho tu smrdím já a jak dlouho Simona? A co je ti do toho? Ledaže jsi simča, což jsi, trapáku. Běž se picnout, zoufalče. *1* *1*
          • Já mám na háku tebe i Simonu.
            Já jen dokázal že ty sám jsi trolle multinick který tu prosmrdí celý dny i večery.
            Rád bys všem nakecal že je tu Simona ale ta tě pěkně vypekla když se zaregistrovala.
            Nyní každý podle množství příspěvku vidí že ne Simona ale ty jsi zdejší trolda.

            Už jedniou jsem tě varoval. Mě nic nenakecáš. Já jsem starej dobrej Karlík
            a toho si zdejší veteráni ještě moc dobře pamatujou.
            • Simona je tapetářka. Já tu ještě žádnou tapetu nevložil.
              Jak říkám. Mám na háku jí i tebe.

              Nemusíš tvořit fiktivní postavičku ménem Simon. Už jsi přeci vytvořil Tečku kterým
              jsi ty sám multinicku zlej BTW trolle *15*
            • zlejtroll
              To jako myslíš, že všichni jsou tak blbí a nevědí, že sem simone píšeš pod registrací i pod nickem? Tvé d.bilní kydy tě vždycky prozradí. *1* *1*
  • On ten blbec píše o sobě, jako že je někdo jinej, bóže to je trouba tenhle pitomec Semjon Gayínek *1* *1* *1* *1*
    • BTW O Gayíncích tu žvaníš jen ty. Takže jím budeš taky jen ty. *15*
  • Směšný multinicku zlej BTW trolle.
    Střídání jmen ti nepomůže když používáš pořád stejný žvásty.
    Muhehehe jsi už použil i jako Pepppone. Makak a ruka v nočníku tě taky prozradí
    • zlejtroll
      Fááákt? Téééda ty seš úúúplně genitááální. *1* *1* *1*
  • Opět ses multinicku prozradil. machruješ ale jsi hlupák.

    Zlej troll jako odejde a přijde Peppone se stejnejma kecama jako zlej troll,.
    BTW jako odejde a přijde zlej troll. Zlej troll jako odejde a hned je zpět BTW.

    Dohrál jsi multinicku. Nonstop na debatě není Simona jak bys nám to rád
    nalhal ale ty sám pod armádou nicků.
    • zlejtroll
      *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit