Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpověď najdeš v Mendělejevově tabulce prvků: Holmium - Vanad - Nobelium.
  • Co myslite která demokracie prospěla víc našemu státu ta předsametová nebo ta 28 let po sametu.Sedlák který nedovedl hospodařit tak musel po kousku prodávat svůj statek tomu se řikalo že šel na bankrot.Komouši museli veškery cizi majetek po 48 krom Něm.Rak.a It.odkoupit až bylo vše naše každému zajistili důstojny život od narození po stáři co nám zůstalo za těch 28 let po sametu 80 procent toho nejlepšího co komouši nahospodařili již patři kolonizátorum(bankrot) k tomu 3,2 bilionu státního schodku budeme rádi když to bude letos jen 50 miliard,nezaměstnaní bezdomovci dnes ještě máme 38 miliard pohledávek v zahraniči co tam ještě zanechala totalita kdo ví kolik toho bylo celkem ve zdravotnictví jsme měli platit jen jednu kačku za vypsani receptu tak jsme se málem bouřili jinak bylo vše gratis jen jsme museli u zubního platit za zlato.
    Tak nevim jestli jsme natom dnes líp jak za totalitní demokracii.
  • Stavba atomové elektrárny trvá pět až sedm let(příprava stavby ta
    Stavba se zahájí a za 4 roky příjde Jurečka a stavbu ZASTAVÍ- peníze ze stavby odkloní do vlastní kapsy-tedy prý do zemědělství
    -.-Vedení státu (ministerstva, oborová ředitelství, instituce státní správy jedbají v CENTRÁLNĚ řízené a t.zv. totalitě , jako HOSPODÁŘI na svém statku
    -.-V t.zv. demokracii vedení státu (ministerstva, oborová ředitelství, instituce státní správy mají životnost 4 roky . Jednají proto jako LUPIČI při nájezdu -uloupit a odvézt co se dá, vesnici vypálit, dobytek, který řípadně nelze odehnat, vyzaabíjet a vyzabíjet i ty poddané, které nelze prodat-staré, slabé, mrzáky a malé děti
  • "Lepší osvícený monarcha, než bordel v demokracii" Lucius Annaeus Seneca (4 př.n. letopočtem)

    Ona se nám ta historie tak trochu opakuje..
  • Dobrá teda je XX let od naší slavné revoluce.Tak prosím nějaký obr příklad co jsme udělali (my Češi) za velký projekt?
  • Při návštěvě v Kyrgyzstánu mi sice místní koncentrační tábor neukázali, zato jsem na mnoha zařízeních viděl tabulku s nápisem USAID, leckde již omšelou.
    Američtí soudruzi se, jak patrno, stihli poučit první.
  • A co udělal ten Zeman podle vás špatně se nedozvíme?
  • prosím kde a jak přesně diky za odpověď
  • O tom jestli budu diskutovat či ne si rozhodnu sám milej pane. A buďte tak laskav a neposílejte mi ty homosexuální smajlíky, není mi to příjemné, děkuji.
  • Ano, ale ostatní státníci jednají s Čínou v pozici rovnocenného partnera, kdežto Milda se chová jak ten nejposlednější, servilní patolízal.
  • Při návštěvě Kyrgystánu se mohl soudruh Zeman zastavit v místním koncentračním táboře pro politické oponenty a poučit se jak stabilizovat společnost.
  • Člověče, když nerozumíte psanému textu, tak raději nediskutujte. *14*
    To, že jste volil Zemana bylo evidentně vaše poslední správné rozhodnutí *14*
    Přečtěte si ten článek znovu a napište, co udělal Zeman špatně.
  • ku předu levá
  • No když to funguje tak proč ne.Velkym projektum, jako napriklad Space X, HyperLoop, TGV, Tesla Motors apod. se dari nejlepe v postsovetskych zamich
  • Než tu pomatenec VIL začne zase řvát o zrádcích ať si přečte tohle:


    http://www.denik.cz/ze_sveta/merkelova-otevre-spolu-s-cinskym-prezidentem-areal-pand.html
  • já myslel, že projekty v naší zemi jsou pro blaho občanů, né pro politiky kteří chtějí slízávat smetanu, pane Zemane styďte se, chce si mi z vás zvracet, ruku bych si usekl než vás znovu volit..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit