Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID, klaus-zemanovský blbe! Platí Tě Lukoil, finančně přispívající na činnost
    M. Zemana v demisi? Přežije ochmelka rok 2018?
  • M. Zeman v demisi, President Unda Unda, nevydrží ani tolik co syfiltik Kléma! Na to je příliš
    prožraný!
  • Kam ten svět dospěl? Nejdřív se pohoršovalo nad odkrytým kotníčkem a sprostou mluvou,pak přijde sexualní revoluce a volnost slova.No a je tu 21. století a v tv se zakrejvaj kozy a nesmí mluvit sprostě.Proč má zase někdo péči o mé BLAHO a potřebu mě nekazit?Já o to nestojím.
  • To by musela potrestat všechny politiky, ti jsou totiž sprostí uý samotným bytím!
  • Nemohu pochopit, jak "Rada" může trestat ČT za něco, za co nemohla. Byl to přímý přenost a nedovedu si představit, jak předem zabránit, aby ten, kdo chce pronést vulgaritu, tak aby ji neřekl. Od prezidenta se jistě neočekávalo, že bude vulgární a udělat střih ve vysílání, by vždy bylo až po vyřknutí vulgárního. Já se domnívám, že "Rada" rozhodla asi na návrh "hradu" tak, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. *1*
  • radši prezidenta sprosťáka než vyžírky z PS co si hodlají přidat za naše peníze
  • blbečku.Za Zemanem stojí většina národa.Těch pár ubohých Pražáků mu ublížit nemohou.Vždyť se neumí chovat ani v zahraničí viz Bratislava a fotbal Slovan Sparta.Pořádné obuchy a ty Pražské blbečky mlátit hlava nehlava aby se konečně vzpamatovali.Je smutné,že všichni ví,jací blbové v Praze žijí,ale kulturní či sportovní akce se jiným městům berou a přesouvají mezi ten Pražský dobytek.
  • sam si hnojem a na Zemana nesahej,je náš.
  • Pražáci by po těch svých nevymáchaným tlamách potřebovali dostat skoro všichni.Je smutné,že právě v našem hlavním městě žiji největší omezenci této vlasti.Neumí volové ani spisovně Česky.
  • Antoníne,nejsi topič na elektrárně?Blbý jsi na to dost.
  • jak mohli takoví novináři vystudovat vysoké školy?Místo aby informovali o dění v této zemi a ve světě,tak píší samé lži,napadají politiky,umělce až to vede k sebevraždám.Proč nejsou takovíto novínaři stíhání a jsou stále drzejší,proč nejsou pokutovány televizní společnosti za nechutné a již převládající reklamy ve vysíláních.Je to hrůza co se zde od sametové revoluce děje.
  • media v naší zemi jsou zřejmě ty nejhorší na světě,tisk,rozhlas,televize je pod úrovní dnešní doby ovládány mafiany chopivších se moci po roce 1989,kteří přivedli lidu a této zemi jen zlo.Tisku říkaji bulvární plátek,televize je samá reklama,lži,štvaní proti prezidentu a umělcům.Viz Bartošová a nyní Zeman.V dnešní době máme plno televizních kanálů,ale většina z nich je nesledovatelných znehodnocenými programy neustále přerušovanými nechutnými reklamami a dokonce i programy pro děti.Hlavně že máme radu pro rozhlasové a televizní vysílání,kterou zajímá projev hlavy státu v rozhlase,neřli nechutné a neustále delší a častější reklamy a i v pořadech pro děti.Nač taková rada je?
  • Za to nemůže rozhlas,ale lidi,že dovolili už před lety udělat z hradu podřadnou putyku !
    A nějaká pokuta rozhlasu ? Jen tak dál pro všechna média za to věčné křivení pravdy a válečné štvaní ! *1*
  • Kurva, a už zas chlastá! (Nohavica o sněhu: kurva, zas padá!)
  • Nas prezident je Putin? Asi to mas dost v palici pomotany. A jinak ti asi tece mliko po brade, protoze kdybys prohlasoval za totace, ze prezident neni tvuj prezident, tak bys do pul hodky sbiral zuby z chodniku po mirnem policejnim zasahu. To jsem byl blbej, kdyz jsem si to vsechno protrpel kvuli vydavani duchovniho casopisu. Tehdy jsem si myslel, ze kdyz se to otoci, tak vsichni budou stastnejsi. Ale kdyz ted vidim takovy rozezrany parchanty, kteri si pomalu neumi utrit ani p.del sami, jak si otviraji drzku na statni hodnoty garantovane ustavou, tak me mrzi, ze jsem to delal. Meli mi polisi nalozit vic, aby se mi rozsvitilo. Spinit se s takovym svinstvem me fakt nebavi. *12*
  • Musis se priucit v Deutschlandu, burane. *1*
  • Takovou ti tečko vypálím že se pos...š sežereš protézu a skončíš na IPce. nezahrávej si se mnou smrade!! *15* *2* *1*
  • Pokud bude prezident prezidentem a ne nelidskou sra..kou, pak s tím nebudu mít problém. Respektovat le nějakého rusofilného řiťolezce zmrdského skřeta puina?? Ani náhodou.
  • I kdyby jsi se hnído pos..al do kopce a za roh nebude to vaše tupé prochlastané hov...ské nic prezidente nikho z normálních lidí, ale dále jen bečka s tupou uslintanou vepřovou prolhanou tlamou.
  • Bohužel je to nastavené tak, že hnoje zemena nelze zavřít - aspoň ne zatím. O žádném dalším není nic známo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit