Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přééésně

    vivat Zeman
  • Fandím prezidentu Zemanovi, má stoprocentní pravdu. Ať žije náš prezident Zeman.
  • Zajímavé, že takovýto "příspěvek" censor na Tiscali pisatele neblokne. No pravda, vždyť ten zloděj nicku pracuje v redakci Tiscali. *2*
  • my Novorosijci za trest také odvoláme řeckého velvyslance *10*
  • Když má Milosh Bubble Bum virózu tak ho má ovčí Mluvčáček zavřít doma a nepustit ho mezi lidi. Dělá jenom ostudu.
  • Daidalos, ty stará havloidní sračko, ty kozomrde, ty homokládo, ty lízači prdelí z Washingtonu jsi smradlavej Simon alias soudružkasimona.
  • Pan Zeman má pravdu.
  • ten Zeman se mi začíná líbit... i když je orientován na s. Putina a provokuje záměrně, je dobře, že alespoň někdo od nás Merklové, Junkersovi a spol. na všechno nepřikyvuje jak osel Sobotka
  • Miloše Zemana jsem viděla na předvolebním mítinku.
    Byla jsem celá vzrušená : Dostala jsem orgasmus a nakonec jsem si cvrnkla do kalhotek. *11*

    Je tak krásný. Sladký princ Miloš z Nemanic. Ta slina co mu laškovně teče z koutku úst.
    A na všechny strany šířil omamnou vůni vypitého alkoholu.

    držte se Miloši jakeši! Vaše alkoholička z domova důchodců. babička pusinka *14*
  • M. Zeman v demisi je ožralý hosudar, žádný prezident, spolu s dementním Klausem stepní poskoci trpajzlíka Putky!
  • M. Zeman v demisi je ožralý hosudar, žádný prezident, spolu s dementním Klausem stepní poskoci trpajzlíka Putky!
  • M. Zeman v demisi je ožralý hosudar, žádný prezident, spolu s dementním Klausem stepní poskoci trpajzlíka Putky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit