Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plíšek poukázal na to, že budoucí finský premiér, než aby čelil střetu zájmů, raději své firmy prodal. A také na to, že Babiš, když vstupoval do politiky, říkal, že jeho firmy se nebudou účastnit veřejných zakázek. „Situace je ale trochu jiná,“ podotkl Plíšek.

    Že by Bureš zase lhal. To není možné, tomu prostě sám nevěřím. Bureš a lhář. Né. To ti druzí lžou a kradou. Já né, já (Bureš) muzikant. Ha ha
  • A závěrem přišlo i na spojení ministra financí Andreje Babiše (ANO) a bývalého ředitele civilní rozvědky Karla Randáka. „Na tuto alianci Babiš–Randák narazil asi kdokoli, kdo se jen trošku ponořil pod hladinu české politiky a příbuzných oborů. Co se týká ÚOOZ, tak o tom já vím jen to, co se píše v novinách. Že Babiš používal metodu kriminalizace svých protivníků už v dávných dobách byznysu, je holý fakt. Je to popsáno už ve staré knize jednoho slovenského novináře. Já o tom vím léta. Že si stejné praktiky potom přenesl do politického života, je smutná zpráva pro českou politiku i českou společnost,“ uzavřel s tím, že státní orgány i bezpečnostní složky tolerují tyto metody.

    Proč asi. Že by kamarádi z dob STB.
  • Jo a až vám sem natahá čmoudy, v rámci nařízení EU a frau Merkel, to víte levná pracovní síla ( ale oni dělat samozřejmě nebudou), tak mu nezapomeňte hezky poděkovat, jak to s váma myslí dobře. On proti EU nepůjde. Přece si nevypustí vlastní rybník.

    Na co vlastně chytrej ekonom, miliardář jenom potřebuje dotace. To si neumí vydělat jako jiný podnikatele peníze bez dotací z EU.
  • jo to se jim to bandě mastí a šije do někoho kdo je za vodou a není závislý na korupci. To nám to termiti vřískaji co všechno je třeba omezit. A ejhle konečně kvalitně narazili. Bylo na čase.
    • Ústavní soud strhal Babišovi kontrolní hlášení. V mnohém je prý protiústavní.

      http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ustavni-soud-strhal-Babisovi-kontrolni-hlaseni-V-mnohem-je-pry-protiustavni-467840

      Proč by například stát měl vědět o tom, že si žena zaplatila umělé oplodnění, když k tomu žádný daňový odpočet nepožaduje? To je nesmysl! Rozsah povinně sdělovaných údajů musí být upraven v zákoně. Není možné, aby pánové Babiš a Sobotka přejímali praxi totalitního režimu, který tu panoval do roku 1989.

      No protože Bureš je hlavně obchodník, a chce víc. Má přeci bysnys s umělým oplodněním. Tak potřebuje informace.Nejlépe všechny a o všech. Informace = peníze. Pardon já zapomněl, on už jich má tolik že další nepotřebuje.

      Jen ho volte blbečci. On se vám za to pěkně vysměje. Ale za zády, né do očí. Vaše hlasy on potřebuje, ke korýtku.Nejvíc se mi líbí že, jak je něco proti němu, tak potrefená husa kejhá až uši zalehají.
  • TOP09 je naprosto nevolitelná strana,kterou může volit jenom úplnej hlupák.Vždyť jejich
    předseda ožrala Kalousek,kudy chodí jenom trousí lži a stejně se chovaji i ostatní.Nakonec jednotkou blbosti byla navržena 1laudát,což např.u Kalouska je 10 laudátů.
  • Proč to blábolení siomony nikdo nečte?
  • Koukám, že za Burešem a za Manem jsou flašky...
    • A za tebou se táhne jenom smrad, ty honibrku. Leštič svého kopí, kuřbuřtík Simon..hi..hi..honící a kouřící kuřbuřtík.. *2* *2*
      • Ano kouříš tu Zemanovo péro teplouši Forejte BTW zlej trolle.
        Simoně komolíš jméno a podvádíš s bodováním.
        Navíc nemáš Zemanovský buuzerante
  • Simone, ty teplej blbče..hi..hi *1* *1* *1*
    • Jediný teplouš jsi tu jen ty ruský Semjone BTW zlej trolle.
      Simoně tu komolíš jméno, podvádíš tu s bodováním a kouříš tu tvého homosexuálního předsedu Miloše Zemana *15* *15*
  • Musíme si naklikat,pussy
    rusácká.
  • Je poněkud schizofrenní, jestliže prezident republiky varuje před přistěhovalci, kteří nebudou respektovat naše zákony, ale sám je porušuje. Jestliže je někde zakázáno kouření, tak to platí pro každého i pro hlavu státu.

    Já souhlasím s názorem Miloše Zemana, který varuje předtím, že islámští uprchlíci nebudou respektovat naše pravidla. Toto nebezpečí nelze podceňovat. Nicméně od prezidenta České republiky bych žádal, aby on sám šel lidem příkladem v respektování práva, protože kdo jiný by to měl dělat.

    Jenomže on bohužel dává najevo špatné příklady. Kouřil v poštovně na Sněžce, kde je to zakázané, a zapálí si i na jiných místech, kde to není dovolené. Naposledy v jistém britském nekuřáckém hotelu, kde byl na summitu NATO. Hotel si kvůli tomu údajně naúčtoval pokutu 60 tisíc korun, ale to není podstatné. Převažuje mezi lidmi názor, že je třeba respektovat pravidla hostující země. S tím souhlasím a platí to pro každého, i pro hlavy států. Obecně, když je někde zákaz kouření, tak je třeba to respektovat. Ti, co to nedělají, jsou burani a vidláci.
    • Ještě jsem neslyšel o tom, že by pan prezindent po vzoru Kobliháře skučel, že zákaz kouřeni v restauracích je "Lex Zeman". Přesto se o něho na internetu a nejen na internetu kdejaký hnůj otírá !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit