Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je právě na něm sympatické že ze sebe nedělá žádnou primadonu a za nic se nestydí, vypije si zakouří si a nedělá svatého jako jiní blbci.Já osobně takové ty abstinenty k smrti nenávidím!
    • Bene, tímto způsobem, který tolik obdivujete, dává opravdu krásný příklad naší mládeži.
      A krásně reprezentuje naši zem. Viděl jste vůbec to video? *10*
      • Jsi blb. Naše mládež byla před zvolením Zemana jaksi abstinentní ??? To bylo obvzlášť vidět na jejich technopárty. Po jejím skonrčení nebylo kam šlápnout , protože takhle není zeblitý ani Václavák či Staromák po Silvestru...Takiy kultura národa - a Zemanovi vyčítáte ???
        • pro tečku: Proč mi nadáváte? Jinak diskutovat neumíte? Za svým názorem si stojím.
          Technopárty mladých lidí kdesi a slavnostní otevírání korunovačních klenotů představiteli státu v katedrále sv. Víta, to nesnese srovnání.
      • Naši mládeži dávají příklad media a TV kde se vraždí kleje kurví každý celý den!! *2*
  • z alkoholu,nemate vsechny hrnky ve skrini.Ja tez silnou virozu-neohlasenou- a to jsem
    abstinent a nekurat,vrte ze to ho mam plny boty.Zeman je take jenom clovek,zadny robot.
    Viroza by vsechny neverici Tomase mela prepadnout ze zalohy ,pak byste koukali ,co to s clovekem udela.To pak ozelite i drahou dovolenou.V druhe vete chybi :mam. *6*
    • Ale virozumá už týden,ale v poslanecké sněmovně byl fit.
  • Při takové spotřebě chlastu a cigaret jako má Milouš Becher-Hruškovice se mu ta viróza a zanícený palec nevyléčí. A brzy si zopakujeme přímou volbu.
    • mas pravdu, dobre ze mu doc. Kolar nevysvetlil ze s chlastem mu ten palec shnije, to pak uz rovovahu vubec drzet nebude. Hurra do novych voleb, snad se cesky narod umoudri a vybere inteligentni, representatvni osobu ktera nechlasta.
    • A koho budeš volit hňupe? Mrtvýho Kchárla?
      • Já Mažňáka nebo Sosnu...anebo Ďurička nebo Kočku,podle chlastu!!! *6*
    • Hňupe !
  • Lehkou virozu *1* ,zlil se jako mužik a nejde to jako za mlada Mildo,už to trvá se probrat *3*
    • Také jsi hňup.
  • Můžu vám říct že nejhorší lidé jsou ti kteří nepijou, nekouří, nemilujou, prostě jsou samá ctnost, jsou to tak zvaní pazgřivci, osoby neoblíbené mezi lidmi a nakonec ti největší bezcharakterní hajzli, příklad může být Klaus!!
  • Myslím , že Zemana ovanul na Ruské ambasádě při oslavách předcházejícíhío dne vítr z vichřice jak létaly jedna vodka za druhou. V tomto věku už mu pár hodin na vystřízlivění nestačí.
    • Další hňup.
  • Kazdopadne by mu jeho nadrizeny agent Kremlu Pruzinsky mel domluvit,popripade mu dat dutku! *6* Milousi,to se nedela-skoncis na leceni ve Vladivostoku! *10*
  • To víš Miloši,litr becherovky na posezení v tvým věku už není žádná sranda...
    • Taky hňup
  • Radovat se z onemocnění člověka mohou jedině potkané, ne lidé !!!
    • A tady je řeč o člověku. Že jsem si nevšiml, ta křivácké, prolhané, sebestředné NIC má k člověku zrovna tak daleko jako kterýkoliv jiný komunista nebop nacista.
    • O jakem cloveku vedes svuj monolog zlodeji nicku? *12* *12* *12*
      • Trhni si nohou !!!
      • O takových hova,dech jako jsi ty.
        • Takze jsi potkan-je to tedy tak? *3*
  • lehkou virózu a těžkou opici.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit