Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdybych byla zaměstnankyní Tiscali ( což nejsem) tak bych ti dala doživotní zákaz vstupu sprostý proruský dobytku. Jsi největší šmejd na této debatě,. Neumíš napsat nic k věci.
    Jen napadat a mluvit sprostě.

    Já jsem TA holka Simona, Tobě to vadí takže teplouš jsi tu jen ty sám Ruse Hnuse BTW *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • John Simon Bukvičák, pracovník redakce Tiscali, to dokáže zařídit, viď ty mrdko..hi..hi
  • Putin byl vyšetřovací komisí ministerstva vnitra v 90.letech pro korupci vyšetřován několikrá

    Vyšetřovatel ministerstva vnitra podpluk. Andrej Zykov ( od roku 00 nezaměstnaný) ve spisu v kauze TT uvedl, že „ Putin zastrašoval malé vlastníky chat u Komsomolského jezera, aby mu pozemky prodali, a když odmítli, nemovitosti jim vypálil „ ( důležitá informace , protože jeho chamtivá bezohlednost, arogance a výhružky psychicky deptaly i Marinu Saljevovou, známou geoložku, členku Dumy, kolegyni petrohradských demokratů, která iniciovala první vyšetřování korupce Putina, a poté se před ním 10 let skrývala ).

    Podle vyšetřovatele podpluk.Andreje Zykova Putinův klan výstavbou svých luxusních vil na břehu Komsomolského jezera si protiprávně přivlastnil celý břeh, a porušil tak právo na obecní cestu po břehu jezera.
  • Já se zase divím, že takovej vymrdanec jako ty, vůbec dokáže bez cizí pomoci fugovat..hi..hi
  • Já jsem TA holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský homosexuále kuligrachu,
    Ty jsi vlastizrádce priotože kolaboruješ s ruskem.
    Miloš Zeman je lhář a nese jako ex premiér ČSSD odpovědnost za zlodějny které jsem nahoře uvedla. To je konstatování faktů a ne urážka ty Iq tykve *2* *2* *2* *2* *2*

    A redakci tiscali děkuj místo nadávek. za to že tu toleruje tvoje každodenní blitky v podobě sprostých slov a osobního napadání. Na normálním slušném serweru už by jsi dostal doživotní zákaz vstupu sprostý proruský grázle
  • 1. Když neumíš napsat jedinou větu bez sprostého slova tak se nediv že tě cenzor smaže,
    Smazal jeden tvůj sprostý příspěvek ze 150 tvejch sprostejch příspěvků, takže cenzorům
    v tiscali nenadávaj ale děkuj.

    2.Já jsem holka Simona a ty tu měsíce komolíš moje jméno takže js duševně chorý,
    Tobě vadí že jsem holka takže do kategorie teplouš spadáš jen ty sám BTW kulihrachu,

    3. Miloš Zeman je lhář ( dokonce soudem ČR označený za lháře), jako expremiér za ČSSD nese plnou odpovědnost za zlodějny - privatizace mostecké uhel a totálně předražená dálnice na Ostravu, To není urážka ale konstatování faktů mektale,
    Navíc když tvůj Zeman napadá všechny kolem tak musí počítat že se mu to vrátí zpátky
  • že taková ultralopata jak se tady nasepisuje dosáhne na klávesy. Kolikrát se člověk diví jak může někdo odprásknout souseda.Jen tak.V tomto případě takové sejmutí lopaty by bylo odměněno 100 kč od úřadu města.
  • Koukám, že cenzor serveru Tiscali okamžitě maže, když napíši, že John Simon Bukvičák sprostě nadává našemu panu prezidentu, což je pravda a vědí to všichni. Co ty na to Simono alias bukvice Simone.
  • Zkorumpovanej jsi ty Johne Simone Bukvičáku z redakce Tiscali, co nadáváš sprostě našemu panu prezidentu. Jsi kolaborant a zrádce českého lidu, šmejde.
  • naši turečtí přátelé a spojenci v NATO začali konečně místo odchytu afrických přivandrovalců je kosit rovnou na hranicích.Jak to nově dělá Maroko.On by si pak budoucí parazit rozmyslel jestli chce německé dávky a povalování se na kavalci, nebo jednu dávku.A konečnou.Pokud Turek vydírá se zdržováním - nezdržováním parazitů tak to není spojenec.Je to křivák na kterého je třeba takto pohlížet. A pokud ten jejich prašivec v prezidentském paláci zažaloval německého komika, zůstává pro celou EU v opovržení a izolaci.Napořád.Toto se u nás neodpouští.
  • Gorbačovův program Ropa za potraviny zkrachoval pro chamtivost ruských úředníků a „ podnikatelů „ – z RF proudily suroviny, potraviny za ně však nebyly dováženy žádné, peníze šly na soukromé offshore účty „podnikatelů“ typu Vladimíra Putina.

    Putin byl, dle geoložky a radní Mariny Saljevové, zkorumpovaný od samého počátku,
    Potraviny /maso nikdy do Petrohradu nedorazilo Putin, dle zjištění vyšetřovací komise petrohradského parlamentu, si vybíral jen firmy svých známých, mj. Kompleks +Interkomtsentr Formula7, firmy, které žádné potraviny pro Petrohrad nikdy nedovezly.

    Jegor Gajdar, ideolog liberálních ekonomických reforem v RF v 90.letech, se o Putinově počínání dozvěděl 4.12.91.
    Gajdar byl později dle irských lékařů otráven „ neznámou toxickou látkou „ jako Litviněnko na konferenci v Dublinu, na které měl přednášet, 24.11.06.
  • tato zrůda která vraždí kurdy po tisících,přilézá do ruska po kolenou, N A S R A T
  • trpajzlík bez mozku alias Venca Veškrna už se dávno smaží v pekle
  • Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan zaslal ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi dopis, ve kterém vyslovil soucit a hlubokou soustrast rodině zahynuvšího ruského pilota a řekl „promiňte“, oznámil tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov. „Nejvyšší představitel tureckého státu vyslovil ve svém poselství soucit a hlubokou soustrast rodině zahynuvšího ruského pilota a řekl „Promiňte". Erdogan vyslovuje hluboké politování v souvislosti s tím, co se stalo, a zdůrazňuje ochotu udělat všechno pro obnovení tradičně přátelských vztahů mezi Tureckem a Ruskem"
  • A jé je, ruský teplouš zlej troll zase zkomolil Simoně jméno.
    Tím tu tvojí chcípající ruskou kobylu nezachráníš, chi chi
    *2*
  • Nebude spíše na lopatě trpajzlík bez mozku? Velikost není "velikost"!
  • A jé je, John Simon Bukvičák tady zese beeee, beeeee.
  • Rusové o Rusech:

    Dostojevskij : „ Ruský národ bloudí po Evropě, a z nudy hledá, co by mohl v Evropě zničit

    Akademik Ivan Pavlov : „ Rusové nejsou vybaveni velkou mozkovnou,

    Petr Veliký : „ S jinými evropskými národy je možné dosáhnout velkých cílů uhlazenými způsoby, ne s národem ruským – nejednám s lidmi, ale s živočichy, které chci předělat na lidi „ …
  • Tak Turecko se omluvilo za zabití pilota a sestřelení letadla a zaplatí škodu. To "naše" média nějak neoznamují. No a Putin je má na lopatě. No a brzo přijdou další že chtějí obchodovat. *11*
  • o:))) Ovce se domnívá že je potřeba čekat že se stane zázrak proměny, promění se(a v co jako?)...na někoho až bude někdo prezidentem či prezidentkou? *2* Pastýř bude brutální tak dlouho jak bude ovce hloupou ovcí...Někteří (sedí někde asi v nějaké čekárně na zadku, nebo doma na gauči) a čekají až přijde nějaký nový Kristus a zachrání nás. A co budeme děěělat když přijde nakonec japonec a nepodaří se co slíbil... *8* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit