Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělám dálkově střední školu a jak zkouška z matematiky, tak i z rodného jazyka byla tak jednoduchá, že není ani možné, že to byly zkoušky pro střední školy. Je mi 40 a tohle jsme brali tak v 8 třídě. Já osobně bych šel protestovat maximálně proti protestům. V našem ročníku jsou stejného názoru téměř všichni. Nároky na studium na naší škole asi skutečně odpovídají středoškolským standardům, protože nás učitelský sbor připravoval tři roky na daleko těžší zkoušky. Hurá státním maturitám, protože lehčí testy si neumím představit.
  • zkoušíte ostatní a sami máte vychozenou základku
  • spousta vas tam je zaplacenych za komunistu
  • hylda . tak běž do vlády .Jsi moc chytrý
  • že jsi ty maturitní otázky nesložil sám prezidente
  • Státní maturity byly odedávna a musí být i do budoucna. Nevzdělanost a pologramotnost která je dnes běžná je hrozivá. Zdá se, že některým politikům vyhovuje. Doufejme že pár dobrodruhů kolem hradu nemá šanci uspět.
  • Model pouze "akademického vzdělání" má dávno odzvoněno. Taková formulka...hlavně maturitu...,je díky Bohu za námi. Je to krok zpátky, navíc to stojí fůru peněz.
    Na jedné straně se škrtá,kde se dá, a na druhé straně se peníze vyhazují oknem
    věřím vezdraví rozum!!!!!!!!!!,
    • kdybys měla maturitu, věděla bys že se píše zdravý rozum a ne zdraví rozum!
      • jen jestli EVA už nepatří do těch novodobých absolventů... kdy udělá maturitu na soukromé škole každý ehm ehm.. I když zase na druhé straně je všeobecně známé že nevzdělaným se snáze vládne..... A podle rozhodování se - dnešních mladých a jejich názorů...vypadá to že na státní maturu, ve které se porovnaJÍ VÝSLEDKY VŠECH ŠKOL.-..... JE UŽ NEJVYŠŠÍ ČAS.. NECHCEME-LI SE PŘIŘADIT NA CHVOST VZDĚLANOSTI NA TÉTO PLANETĚ.... Jen by mne zajímalo.. nemá - li příbuzenstvo ctěného senátora v majetku podobný vzdělávací ústav... Chládek, Chládek z ČSSD ?... nějaký šplhoun či přicmrdávač za zviditelnění sebe sama.... fujky
  • V tom případě zavřete všechny kdo za ně utratili ty miliardy, je to tady opravdu Kocourkov? Mě se tady chce permanentně blít, a začínám chápat anarchii. Když Vám vládnou idioti, tak jiná cesta není.
  • A co soukromé školství, moc jsem o něm jaksi v této situaci neslyšela... je to skvělé podnikání..90% od státu + školné...že by měl někdo strach jak to vlastně dopadne ????
    Je to celé kocourkov....paní učitelky MŠ 20 000,- , po 25 letech praxe na střední škole 22 000,- ?
    A co student medicíny, který právě nastoupí? 16 800,- ??? Prostě KOCOURKOV
  • A ejhle, každý den čekám, k jakému tématu dovolí diskusi. Když byla velká aféra s korupcí týkající se ODS, tak žádná diskuse nebyla možná. Odpovíte mi někdo proč?
    • To je ta demokracie a svoboda slova

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit