Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HW nároky se zvyšujou, grafika zůstává stejná nebo horší oproti Crysis 1. Ach jo. Holt to tak musí bejt, aby nekrachly výrobci hardwaru. Živíme svýma novýma grafickýma kartama spousty lidí. Na tu musíme myslet a přát jim to.
    • Dohrál jsem Crysis 2 a pak jsem si dal hned 1čku a Warhead. Byl to pád dolů (po grafické stránce). Zajímalo by mě, kde furt berete, že 1čka vypadala lépe? Ano, krásný ostrov vypadá lépe než rozbořený New York, ale bavíme-li se o herní grafice, tak je 2ka lepší a o dost. Možná trochu připomenutí by neškodilo, protože paměť tady spoustě lidem očividně neslouží.
    • Ještě si to neviděl / nehrál... Stačí se podívat na nové tech demo od CRYTEKu to ti příjde málo ? Neříkám že toto tam bude na druhou stranu nebrečeli by zas všichni opačně, že to je přehnaně náročný ? Každopádně souhlasim, že to dom*dali konzole tu značku co se týče grafiky... (Doufejmě že jsou poučeni a že to bude lepší...)
      • Nevadí mi, že není ve hrách za poslední roky výrazný pokrok v grafice. Vadí mi, že se zvyšujou hw nároky uměle, aby se hw prodával.
  • Alespon ty hry vytlaci od spousty lidi uz mrtvy XPčka :)
    • Lol, na tom systeme nieje nic mrtve, to len lamky ktore maju vymasirovane mozgy PR tak chytro bezia kupovat novy windouz ktory im je nanic.
      A FYI ten system ma stale najvacsi podiel na trhu.
      • jackherrer
        Tak největší podíl na trhu mají XP díky firemnímu prostředí (dva roky zpět jsem jako brigádu dělal přechod z Win2K na XP). Kdyby jsi bral v úvahu podíl XP v domácnostech tak to zas taková sláva nebude.
    • Veskoslav
      Xp budou mrtvá, až je přestane podporovat Microsoft, což je v roce 2014. Takže používáš špatný termín pro označení XP. Navíc co si budeme nalhávat, sice mám nabídku XP na 8, ale nechám si XP. Mám totiž i Win 7 a nevidím důvod měnit XP. XP jsou pořád na spoustu věcí nepřekonatelné a skvělé, což se o posledních 8 říct nedá. A Visty jsou tragické. A hlavním důvodem je to, že nepodporují Dirext X a výšše. Nic víc.
      • Ellendway
        V čem jsou například Windows XP nepřekonatelné od Windows 7?
        • Veskoslav
          V náročnosti na systém, pro někoho ve vzhledu pro jiné zase pro podporu většiny starších programů a her, narozdíl od Win7. Každý má něco. Proto tvrdit, že XP jsou mrtvé je nesmysl. Mrtvé budou až bez podpory, tak jako Visty.
          • Ellendway
            Náročnost systému v době, kdy je ve stolních počítačích (i v noteboocích) standardem 8GB RAM není potřeba vůbec řešit. Windows 7 se dá výborně modifikovat tak, aby žral méně, než po klasickém startu. To, že lidi neumí ve Windows je chyba jejich. Kdyby nebyli líní, mohli by už teď používat Windows 7, který v klidovém režimu žere maximálně 500MB RAM.

            Co se týče podpory starších programů, tak jsi asi neslyšel o tom, že většina důležitých programů nebo her jsou dostupné přes různé webové stránky, existují modifikace, které dokáží spustit daný program a dokonce, světe div se, funguje i funkce samotného Windows.
            • Ellendway
              Kdyby jsi znal současnou situaci v oněch institucích a školách, tak pochopíš, že na větší upgrade systémů nejsou peníze. Znám dost škol, které právě kvůli penězům přechází do Dual Bootu s Windows XP a Linuxu. I když by rády školy sehnaly licence na Windows 7 či 8, tak jim stát nedá peníze. Něco jiného jsou soukromé školy.
            • Veskoslav
              8 GB RAM standart? Prosím Tě, podívej se na notebooky;) Tam se to pohybuje v průměru 4-6 GB RAM. Já WIN 7 mám a umím je používat. Ale ty ksakru pochop, že někdo má pro XP své důvody.

              P.S: Odbrým příkladem budiž například školy či státní instituce. Je nějaký důvod přecházet zatím na novější systém než XP, když mají podporu?:) A neříkej mi nic o bezpečnosti systému WIN 7 vs XP;)
    • Proč mrtvý? Já je používám stále a nemůžu si je vynachválit. Možná jsem staromilec ,ale mě pořád stačí 3 GB DDR3 RAM a 512 MB DDR5 grafika+CRT flat monitor.A na tohle nový systém fakt nepotřebuji.
      • XP je proste mrtvej OS at uz se nekomu libi nebo ne :) Je porad pekne funkcni a jednoduchej (dnes uz mozna az moc) ale uz je to dědeček... Zase je pravda ze na takle starsi a pomalejsi stroje jsou 7 zbytečný
        • Pořád jsou lepší/hezčí jak Windows 8 *1* *1* *1*
          • Klasika no, Microsoft dělá kvalitní OS ob jednu generaci. Až budou devítky, tak snad budou zase dobrý.
            • Veskoslav
              Ne 9;) Vem si, že to šlo Win 95 dobré, 98 horší, 2000 skvělé, millenum tragédie, XP skvělé, Vista tragédie, Win7 skvělé, Win 8 kachličková hrůza.
  • Co tam porad dela ten stary athlon? tady nekdo nemumi napsat ani HW naroky,silene.U minimalnich je misto graficke karty uveden PhenomII ktery ma byt tusim u strednich detailu prave misto toho athlona ktery tam je chybne,u maximalnich je tam zase ten athlon,asi je to oblibeny procesor redakce.:-) Jinak ale HW naroky davaji docela smysl,rozhodne vice nez 90%tech u kterych vyvojari uz asi 5 let pisi to same cili traparna typu: Nejake Dvoujadro 2.2ghz 2gb ram a 256mb grafika.-velice vypovidajici hodnoty.
  • Cosi
    Tak to by mě zajímalo, jaký bude rozdíl mezi grafikou na PC a současných konzolích.
    • Podle posledních požadavků brutální...(doufám že už nebudem muset do instalovat HD textury a DX11 pack)
      • Keyz
        GTA IV taky mělo velké požadavky a bez modifikací to nebylo nic extra oproti konzolím.
        • To bylo portem a taky, že se to dělalo na konzole... Každopádně to máš pravdu.
          • GTA IV na PC... to snad nebyl ani port, to jen do instalátoru přibalili nějakou alfaverzi emulátoru xboxu.
  • no jo maximalni... např. Nvidia GTX 680/ AMD Bulldozer FX4150... ten buldozer asi fakt bude nejaky trhac asfaltu *1*
    • crysis nikdy nebyl nejak moc CPU narocna hra :-) navic FX-4150 vychazi v hernich testech celkem bez problemu nekde na urovni i3 ktery na hry ve skoro vsech pripadech dostacuje

      samozrejme kdyz hrajes armu2 a shoguna2 tak se bez i5/i7 asi neobejdes
  • shmeck
    Tak nic, nemám dx 11 :)
    • to je me divny.....konzole taky nemaj dx11, takze to prinejmensim musej vyvijet i pro dx9....ale na pc ze by to neslo?....taky memam dx11, jen dx10, a doufam, ze to je jen nejaky nedorozumeni a ze i minimalni naroky nebudou mit dx11 jako nutnost
      • Keyz
        Přidali tam jeden DX11 efekt aby to nešlo na DX9.

        Často když machrují S DX 10,11 a nakonec to mění málo věcí.Proč pak nedají možnost výběru?Ten kdo na horší pojede na DX 9 a naopak.Tak to bylo v v několika hrách a pohoda.
        • kto by potom pri sucasnej situacii (konzole) kupoval novy hardware
  • Maximální
  • Ten luk drží blbě :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit