Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • intel core I 5 3750K, 32gb ram, 4jadrový procesor, grafická karta GIGABYTE HD 7870 Ultra Durable 2GB to pude?
  • chtěl bych se zeptat jestli my to pojede na grafice : ATI RADEON HD5450 UP TO 1783MB A OSTATNÍ:AMD ATHLON II X2 250 DUAL CORE (3GHZ) PAMĚT 3GB WINDOWS 7HOME PREMIUM DÍK *3*
  • Dělali specifikace pro tebe? Si děláš srandu že.. Píšou tam: Procesor – Čtyřjádro, co nejnovější – např. Intel Core i7...(tím myslí Sandy a Ivy Bridge,ne tvého Lynnfielda) Jo a nezapomenˇ ještě o třetinu přidat *1* *1* *1*
  • Tak to je paráda mám Core i5-750 3,5Ghz, 8GB RAM a HD7950 max OC, takže nad 7970 stock.
    jak kdyby to dělali pro mě ty specifikace. Doufám, že to alespoň na trochu maximum při Full HD rozjedu. Když vezmu, že v průměru mě stojí upgrade PC ročně asi 1000Kč, a pařím vše na MAX, tak su spokojenej. Ještě, že máme to aukro. *14* *15*

    Ale kouká, že se jim ty videa při rychlejších scénách krapet trhaj, a ti to urči jedou na serverovejch sestavách ne? :-D

    takže jak říkám, pokud si chceš užít hru, mrkni na maximální požadavky a ještě tak třetinu přidej *11* *14* *15* *1*
  • Tak ty si zabil :D :D :D
  • Nejde mi reagovat niz, tak pisu sem. Je to off-topic, ale neudrzim se. Sandy Bridge neni prvni generace i5 nebo i7. http://en.wikipedia.org/wiki/Intel_Core
    Odkaz je na anglickou wiki, ale tabulka je jasna
  • tak ty seš dobře vymaštěnej :D hledal si po bazarech co? protože 1TB za 1000kč nekoupíš, i7 za 2000? těžko, a grafika za 2500 ti neutahne hry na max ;)
  • p.s. nebo mene uz si to nepamatuju
  • ja dal 7k jen za zdroj
  • aha i7 za 2 litry? :D růžový brýle ti fakt seknou :D
  • morokura
    Dobře, beru to. Já nepovažuju Crysis 1,2 za špatný hry, právě naopak obě jsem dohrál a obě mě bavily, ale mohlo to bejt uplně někde jinde. Nebo třeba atmosféra, osobitost. To hry od Cryteku nikdy neměly i když se to v Crysis 2 díky H. Zimmerovi trochu zlepšilo. Každopádně to, že jsou před velkou částí konkurence s tim souhlasim. Dneska to neni zas tak těžký.
  • Mass Effect 3 a Dragon Age 2 svedci o tom, ze Bioware bud vubec nevi, co chteji delat a nebo uz takove lidi nemaji.

    Srovnani Crysis her vzdy s asi nejlepsi hrou sve doby neni moc dobre. Ano, minimalne v nekterych ohledech prvni dil nad Bioshockem prohrava i kdyz mne celkove prislo, ze to malo co predvedl Crysis funguje lepe nez to mnoho co predvedl Bioshock. Ale je fakt, ze nazory nad hratelnosti prvniho Crysis se hodne lisi. Ja povazuji Crysis 1 za jednu z nejlepsich FPSek, kterou jsem hral. V mem zebricku ho sesazuje snad jen HL2 a mozna jeste Clive Barker's Undying (nepocitam napriklad Deus Ex 1, toho povazuji stale za RPG). Druhy Crysis asi prohraje nad Deus Ex 3 (DE3 jsem nehral vice jak par hodin u kamarada), ale vyhraje nad naprostou vetsinou dalsich FPS/TPS her sve doby.

    Samozrejme jde o muj nazor. Mne proste tvorba Cryteku sedi (krom Far Cry 1) a to nejsem zadny technofil (nebo jak jinak se lidem, ktere zajima technologie predevsim, rikam), prave naopak.
  • morokura
    Skoro všechny AAA hry z posledních let jsou dělaný primárně na konzole a poctivých portů na PC je žalostně málo, takže většina dnešních her využije maximálně 2 jádra. K vyjímkám patří třeba Witcher 2 to je nejlíp optimalizovaná hra pro vícejádrový procesory nebo třeba Deus Ex 3, Crysis 2, Dirt 3, Hard reset a BF3 na tom jsou taky dobře. GTA 4 jak píšeš dokáže využít plně 4 jádro ale je to tragicky optimalizovaná hra vzhledem k tomu jak vypadá.
  • a tak, stejně je to s portnutým crysis 1 na konzoli (zedřené mkv) nebo portnutým AC na PC (vyšperkované avi) *3*

    Ale tohle jsou věci pro ty, co se potřebují na něco vymluvit (nic ve zlém) *2*
  • starší komponenty na aukru? proč ne, některé vydrží dlouho (když tomu nikdo nevetne), ale nové? asi těžko teda :) jinak nevím, který člověk by dnes koupil 8GB RAM za 1500,-, když by chtěl koupit levnej PC *7* *15* #FAIL
  • Právě ! Ona GTX 275 měla pořád hodně síly a většinu her dává stále na vysoké detaily i ve full HD (za což vděčíme čemu ? Ano, konzolím.) Crysis 2 mi šla v pohodě na vysoké detaily, samo že ne v DX 11 módu, když ho nemá.... Pokud odstřihli no DX11 karty, tak je to docela sviňárna...
  • morokura
    Oceňuju, že si mi to takle detailně vysvětlil, ale pořád si nerozumíme. Příběh a hratelnost je otázkou vkusu a osobních preferencí, mě například příběh HL1 i 2 přišel výbornej a nic na tom nemění ani nekonkrétnost se kterou souhlasim. Když jsem jmenoval studia, jasně že jsem neměl na mysli ani CS ani L4D to jsou výhradně MP hry bez příběhu. Když napíšeš o Mass Effect 1 že má dobrej příběh a 2 dobrou hratelnost to znamená, že BioWare na to lidi má.

    Vezmu to takle... 2007: Crysis - brutal grafika, příběh průměr, hratelnost průměr.
    BioShock - skvělej příběh, skvělá hratelnost, skvělá atmosféra, skvělá grafika

    To samý 2011 když srovnáš Crysis 2 třeba s Deus Ex 3
    obsah>vzhled :)
  • Tak jsem koukal a Tvoje pc by to mělo utáhnout v pohodě. Navím jestli půjde FullHD, ale na slušný rozlišení a kvalitu to dáš v pohodě.
    Pokud nemáš jakoukoliv mechaniku a máš jen disketovku, připrav si jich alespoň 5 a myslím, že to nainstaluješ. Hodně štěstí *1* *1*
  • Tak konkretne. Half-life ma hodne nekonkretni pribeh. Je potreba si ho vicemene dohledavat na netu, protoze ve hre se hrac prakticky nic nedozvi. Prezentace je soucasti deje a pokud pribeh neni prezentovan zkrze hru, ale je potreba si ho doplnovat nekde jinde, je to chyba hry. Druha vec je, ze jsi uvedl studio, ne konkretni hru. I kdybych uznal, ze ma HL dobry pribeh, pak Left4Dead, Counter-Strike ani Portal ne. Druhy Portal sice ano, ale kvuli zamereni na pribeh sla samotna hratelnost dost do haje. Dobre napady, ale pro me nevhodna implementace. Potvrzeni, ze pribeh do logicke hry nepatri (alespon pro me). No a pak jsou tu Bioware. Nebudu brat jejich starsi hry, protoze ty delalo v podstate jine studio nez jake je Bioware nyni. Mass Effect 1 ma velmi dobry pribeh, ale hratelnost pokulhava. Druhy dil ma velmi dobrou hratelnost, ale pribeh je na prd a treti dil znicil hratelnost druheho dilu a neprinesl ocekavanou kvalitu v pribehu (pro me jedno z nejvetsich zklamani poslednich cca peti let). Takze asi takhle.

    Nechces-li se bavit dal, nebav se. Jedine co jsem chtel rict je, ze v Cryteku mozna nemaji nejlepsi scenaristy v herni branzi, ale maji lidi, kteri perfektne rozumi technologiim a stejne perfektne vedi, jak udelat skvelou hratelnost v FPS.
  • Hned jsem se dal do hledání a spocital jsi kolik bude stat upgrade (hledal jsem v specializovaných prodejnách zadne aukro a podobně)
    4 jadro i7 - 2000 kč, nvidia 6xx - 2500 kč, 2x4gd ram - 1500 kč
    celkem: 7 000 kč = kurnik to je jeste levnejsi nez ty konzole :O.
    když bych chtel cely pc: zakl. deska : 1000 kč, HDD 1TR - 1000kč, DVD - 500 kč, case - 500kč
    celkem: 10000kč = dneska za 10000kč jsi muizete poridit pc ktere utahne cokoli na max. a slozit si to nechate taky za litr. Takže nechapu lidi co si kupujou přčedrazeny sunky za 25k :DDD. sam jsem koupil a u souseda nechal slozit za 15k a to pred rokem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit